Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Фидеры FLAGMAN 8

Сообщений 361 страница 389 из 389

1

Продолжение темы о фидерах фирмы FLAGMAN

Предыдущая тема Фидеры FLAGMAN 7.

0

361

АВК написал(а):

Армадейл не зашел, мягковат. У легенды мелкие кольца, боится пуха. Грентхем вне бюджета.
Как вариант Каст мастер. У кого есть опыт использования? или предложите альтернативный вариант

Лучше Squadron 3,9 м 50-170 г. Кольца большие. Очень большие.
Или S-Power River в разных длинах 3,6-3,9-4,2 м.
А так Легенда была бы прекрасным выбором.

+1

362

Дивився я оце варіанти вудлища 120гр+корм\50м\течія\десна...\не дубина\бажано до 3.60
Ну Айвони дійсно, ще пошукай...
Але ( не кидати тапками ), дивився я тут відео, де працюють Легендою 3.6 до 150гр - наче і бланк цікаво працює на кидках в на виважуванні ( ну, не дуб, ясно ), кажуть у тих відео, що 130гр+корм на 50м кидає впевненно.
Ну, не мега-карбон, але при тій довжині в тесті треба дуже постаратися зробити зовсім глуху і шлангувату палицю. Зате, дивлячись по відео - досить пластичний фідер.
Приваблива вага - 254 гр ( ну иам явно, при тих кільцях і ручці купа ваги саме в них ).
Виглядає специфічно, але не огидно.
Тут два варіанти , наприклад:
- брати як є і ловити, тим паче це тількі для Десна\весна-початок літа\лящ, і не для темпу.
- брати \знімати обвіс\ переробити ручку\кільця, буде гламурніше. Там, якщо впертися то і 220 гр ваги вмйде. Бо ціна зі знижкою дозволяє дивитися на покупку просто як на покупку бланка.
Тим паче, шо на таку ловлю в тих умовах в той час треба брати\робити два однакових фідера, тобто потрібна пара.

Хто що скаже щодо тієї Легенди і адекватності запропонованих мною варіантів?

( щось мені підказує, що подальші пошуки такого тесту\призначення\довжини палички будуть давати або довгі палички, або приводити кудись в європейській типаж барбелів - коротке\потужне\гнучке, з добрим демпфуванням ).
З вдячністю вислухаю відповіді.

....щоправда , там квівера якісь дивні - 2.8 калібр. Незрозуміло, на що міняти , якщо що

Отредактировано KLM (16.02.2023 14:27:17)

0

363

KLM написал(а):

Дивився я оце варіанти вудлища 120гр+корм\50м\течія\десна...\не дубина\бажано до 3.60
Ну Айвони дійсно, ще пошукай...
Але ( не кидати тапками ), дивився я тут відео, де працюють Легендою 3.6 до 150гр - наче і бланк цікаво працює на кидках в на виважуванні ( ну, не дуб, ясно ), кажуть у тих відео, що 130гр+корм на 50м кидає впевненно.
Ну, не мега-карбон, але при тій довжині в тесті треба дуже постаратися зробити зовсім глуху і шлангувату палицю. Зате, дивлячись по відео - досить пластичний фідер.
Приваблива вага - 254 гр ( ну иам явно, при тих кільцях і ручці купа ваги саме в них ).
Виглядає специфічно, але не огидно.
Тут два варіанти , наприклад:
- брати як є і ловити, тим паче це тількі для Десна\весна-початок літа\лящ, і не для темпу.
- брати \знімати обвіс\ переробити ручку\кільця, буде гламурніше. Там, якщо впертися то і 220 гр ваги вмйде. Бо ціна зі знижкою дозволяє дивитися на покупку просто як на покупку бланка.
Тим паче, шо на таку ловлю в тих умовах в той час треба брати\робити два однакових фідера, тобто потрібна пара.

Хто що скаже щодо тієї Легенди і адекватності запропонованих мною варіантів?

( щось мені підказує, що подальші пошуки такого тесту\призначення\довжини палички будуть давати або довгі палички, або приводити кудись в європейській типаж барбелів - коротке\потужне\гнучке, з добрим демпфуванням ).
З вдячністю вислухаю відповіді.

....щоправда , там квівера якісь дивні - 2.8 калібр. Незрозуміло, на що міняти , якщо що

Отредактировано KLM (Сегодня 14:27:17)

Купував дружині таку легенду, правда ловимо кормушками 70-100 грм і дистанція 20-25 м, з фідергамом лящі 2+ вона ловила без проблем, так кільця трішки дешеві але досить великого розміру, катушка шерман 5000 (скрю ін), єдине це верхня гайка точніше різьба вона пластмасова, непотрібно сильно зажимати катушку ато зломається різьба, катушку то зажимає але зняти її важко. З квіверами проблем не було.

Отредактировано Серега Брылка (16.02.2023 19:08:27)

+1

364

Вот и я пополнил свой арсенал фидером от Флагмана Гретхем 13фт 120гр. Купил так как человек продавал новый по адекватной цене. Через недельку вторую буду тестить Десна/Днепр. Катушку под него взял NZon 6000…

Я правда сначала его купил, а потом почитал здесь отзывы про гретхем и трешарон и уже как-то страшно)))

0

365

kreee написал(а):

Я правда сначала его купил, а потом почитал здесь отзывы про гретхем и трешарон и уже как-то страшно)))

Страшно за фідер чи рибу, яку плануєте ловити?)
Відгуки не догма. Поки самі не половите фідером, відгуки сильно не допоможуть. У кожного свої умови лову.

+2

366

Вячеслав777 написал(а):

Страшно за фідер чи рибу, яку плануєте ловити?)
Відгуки не догма. Поки самі не половите фідером, відгуки сильно не допоможуть. У кожного свої умови лову.

Риба це як додатковий бонус від улюбленого процесу) 70-80гр кормаки і дистанція 50-65м під такі задачі вирішив буде ця палка

+1

367

kreee написал(а):

Риба це як додатковий бонус від улюбленого процесу) 70-80гр кормаки і дистанція 50-65м під такі задачі вирішив буде ця палка

На десні ? :) На десні на таку дистанцію треба 100+ і ще й треба знати куди кидати

0

368

tankistua написал(а):

На десні ?  На десні на таку дистанцію треба 100+ і ще й треба знати куди кидати

Десна то так, основна робота це на Дніпрі

0

369

kreee написал(а):

Десна то так, основна робота це на Дніпрі

Давай так - з обновкою поздоровляю, це дійсно гідна палка для того, щоб ознайомитись із надшвидким строєм, але якщо ти не спортсмен, то ти його продаси, якщо він доживе до того часу, звичайно :) Я свою сальму сотку не встиг зламати, але ти морально повинен бути цього готовий.

+2

370

tankistua написал(а):

Давай так - з обновкою поздоровляю, це дійсно гідна палка для того, щоб ознайомитись із надшвидким строєм, але якщо ти не спортсмен, то ти його продаси, якщо він доживе до того часу, звичайно  Я свою сальму сотку не встиг зламати, але ти морально повинен бути цього готовий.

Досвіду трохи є тому і захотів швидку палку. А зломаю так зломаю, життя буремна штука)

+1

371

Гарна палка. Рибалив нею на Дніпрі все літо, бо по весні течия ще завелика, а восени, коли риба відходить, вже треба щось для закиду 100гр. -120гр. на 70м.
Кормушка 80гр. - без проблем, 100гр. - іноді, як давали струю, але нормально кидає до тієї ж першої бровки (до 50м.) Котушка така ж Дайва ЛТ6000. Рідні квівертипи (по опиту з попередніх Гретхемів) замінив на 3оз від Флагман  Шерман про Нью ген. - встає ідеально, нормально влазить в рідний чохол.

+1

372

Доброго дня . Підскажіть у кого є досвід користування
Flagman Mantaray Pro Feeder 3.6м 100г?
Відгуків в неті небагато...

0

373

sanya_mkt написал(а):

Доброго дня . Підскажіть у кого є досвід користування
Flagman Mantaray Pro Feeder 3.6м 100г?
Відгуків в неті небагато...

Отримав сьогодні,  придбав по акційній ціні. На жаль вже немає, як раніше було, пластикових тубусів для усіх Мантереїв. В опису квівер одиничка склопластик, але у мене усі карбонові, що мені більш до вподоби. Чохол з діркою, що прикро,  але не критично, не став повертати, провина не Нової Пошти бо картонний тубус цілий.

0

374

Володя я написал(а):

Отримав сьогодні,  придбав по акційній ціні. На жаль вже немає, як раніше було, пластикових тубусів для усіх Мантереїв. В опису квівер одиничка склопластик, але у мене усі карбонові, що мені більш до вподоби. Чохол з діркою, що прикро,  але не критично, не став повертати, провина не Нової Пошти бо картонний тубус цілий.

Дякую за відповідь
Буду йти до магазина на живо дивитись

Отредактировано sanya_mkt (30.04.2023 15:41:07)

0

375

На серии mantaray pro проблема с кольцами. Там стоят самые дешёвые sea guide с металлическими вставками (которые даже магнитятся), они пилятся шнуром, у меня 3.9 130, были пропилы на раннингах. В итоге пришлось перематывть кольца на sea guide со вставками из оксида циркония.

0

376

Alfabilder написал(а):

На серии mantaray pro проблема с кольцами. Там стоят самые дешёвые sea guide с металлическими вставками (которые даже магнитятся), они пилятся шнуром, у меня 3.9 130, были пропилы на раннингах. В итоге пришлось перематывть кольца на sea guide со вставками из оксида циркония.

Придбав вчора)  на  воді ще не був))) тільки що пробував магнітом кільця - не магнітятться)))
Рік гарантії в принципі є буду вже дивитись по закінченню сезону.

0

377

sanya_mkt написал(а):

Придбав вчора)  на  воді ще не був))) тільки що пробував магнітом кільця - не магнітятться)))
Рік гарантії в принципі є буду вже дивитись по закінченню сезону.

Гарантія флагмана - це міф. Якось купив махалку трегарон, вдома просто в руках зламалось коліно, коли намагався скласти вудочку. Прийшов через декілька годин у магазин, кажу брак, замініть, гарантія 5 років. Мені в обличчя посміялися, сказали що я лох, а гарантія - це маркетинг.
Прийшлось купляти коліно, повернув вудочку. І це не перший раз і не я один такий.

Отредактировано ecce_homo (02.05.2023 22:44:10)

0

378

ecce_homo написал(а):

Гарантія флагмана - це міф. Якось купив махалку трегарон, вдома просто в руках зламалось коліно, коли намагався скласти вудочку. Прийшов через декілька годин у магазин, кажу брак, замініть, гарантія 5 років. Мені в обличчя посміялися, сказали що я лох, а гарантія - це маркетинг.
Прийшлось купляти коліно, повернув вудочку. І це не перший раз і не я один такий.

Отредактировано ecce_homo (Сегодня 22:44:10)

Ну не знаю...особисто повертав дві катушки та біля чотирьох фідерів по гарантії , на Волинській та Академмісткчку . Питань не було, повертали кошти та міняли .

Треба бути більш наполегливим, а с такими умніками які сміються і кажуть що ви лох, вирішувати питання дуже кардинально . І сміятися будуть вдома перед дзеркалом

+4

379

Alfabilder написал(а):

На серии mantaray pro проблема с кольцами. Там стоят самые дешёвые sea guide с металлическими вставками (которые даже магнитятся), они пилятся шнуром, у меня 3.9 130, были пропилы на раннингах. В итоге пришлось перематывть кольца на sea guide со вставками из оксида циркония.

На сайті Флагмана ще в 2021 р. з'явилися негативні відгуки на ці фідери і якраз по причині пропилу кілець.

+1

380

Juggernaut написал(а):

Ну не знаю...особисто повертав дві катушки та біля чотирьох фідерів по гарантії , на Волинській та Академмісткчку . Питань не було, повертали кошти та міняли .

Треба бути більш наполегливим, а с такими умніками які сміються і кажуть що ви лох, вирішувати питання дуже кардинально . І сміятися будуть вдома перед дзеркалом

Я розказав свою історію.

+1

381

Народ, всім добра!
Хочу взяти собі під коропчука до 5кг дві-три не дорогі палички. Розглядаю такі фідери: Flagman S-River 3.9м 150г ,  Flagman Squadron Flow Feeder 3.9 200г і Flagman Force Rank Feeder 3.9м 180г. Хто що знає за ці палки? Дуже НЕ хочеться щоб був товстий і лапшистий бланк.

0

382

Юрась написал(а):

Народ, всім добра!
Хочу взяти собі під коропчука до 5кг дві-три не дорогі палички. Розглядаю такі фідери: Flagman S-River 3.9м 150г ,  Flagman Squadron Flow Feeder 3.9 200г і Flagman Force Rank Feeder 3.9м 180г. Хто що знає за ці палки? Дуже НЕ хочеться щоб був товстий і лапшистий бланк.

А чому саме фідер?  Для цього є капові палки.

+1

383

Фідери тому, що вони стануть в нагоді при можливих виїздах (коли закінчиться довбана війна) на великі річки типу Дніпра або Десни. Крім того фідерні палки не такі жорсткі як чисті карповики і дають змогу використовувати делікатніші оснастки. Минулого року у вересні пощастило порибалити коропа 3-5кг. З собою були тільки фідери до 70-90г. Шерман, Армадейл і Монтерей Еліт. Спочатку на флет. Брало слабенько... ну... тобто ні хера не брало... Потім зв'язав звичайний "патерностер" з поводком 0.18 довжиною 40см. Гачок був Хаябуса №8 "курв шенк". Але не просто як у фідерній оснастці, а з волосом. Не знаю чому короп не брав на флет, але на "патерностер" з волосом на ті ж самі поп-апи і прикормку покльовки були одна за одною. Але управляти коропчаком на 4кг фідером з тестом 90г з прогресивним строєм - таке собі задоволення. Хоча справився і емоцій були повні штани. От тепер хочу купити швидкі фідери-хевіки. Якось у мене до карповиків душа не лежить. Та і род-пода у мене немає. Уже купив фідер Брейн Апекс Нью 3.9м до 180г. На вигляд і на потрях сподобався. Вага 280г, бланк слімовий - тоненький, стрій швидкий, на воді не тестував. Ще треба два вибрати. Можно було б такі самі Брейни, але хочу різні моделі щоб порівняти.

Отредактировано Юрась (09.02.2024 02:45:32)

0

384

Юрась написал(а):

Фідери тому, що вони стануть в нагоді при можливих виїздах (коли закінчиться довбана війна) на великі річки типу Дніпра або Десни. Крім того фідерні палки не такі жорсткі як чисті карповики і дають змогу використовувати делікатніші оснастки. Минулого року у вересні пощастило порибалити коропа 3-5кг. З собою були тільки фідери до 70-90г. Шерман, Армадейл і Монтерей Еліт. Спочатку на флет. Брало слабенько... ну... тобто ні хера не брало... Потім зв'язав звичайний "патерностер" з поводком 0.18 довжиною 40см. Гачок був Хаябуса №8 "курв шенк". Але не просто як у фідерній оснастці, а з волосом. Не знаю чому короп не брав на флет, але на "патерностер" з волосом на ті ж самі поп-апи і прикормку покльовки були одна за одною. Але управляти коропчаком на 4кг фідером з тестом 90г з прогресивним строєм - таке собі задоволення. Хоча справився і емоцій були повні штани. От тепер хочу купити швидкі фідери-хевіки. Якось у мене до карповиків душа не лежить. Та і род-пода у мене немає. Уже купив фідер Брейн Апекс Нью 3.9м до 180г. На вигляд і на потрях сподобався. Вага 280г, бланк слімовий - тоненький, стрій швидкий, на воді не тестував. Ще треба два вибрати. Можно було б такі самі Брейни, але хочу різні моделі щоб порівняти.

Отредактировано Юрась (Сегодня 02:45:32)

Обрати внимание на Флагман каст мастер 3,90 до 150 в зелёном и жёлтом дизайне предпочтительнее в зелёном.

+2

385

Наскільки мені відомо (можливо я помиляюсь) КастМастери мають виражену лапшистість при заявленому "фаст"

0

386

"Юрась"]Наскільки мені відомо (можливо я помиляюсь) КастМастери мають виражену лапшистість при заявленому "фаст"
   Я користувався кастмастерами 3.9 до 150 гр. та 4.20 до 180гр. декілька років. Це фідери швидкого ладу і навіть. на мою думку, колуваті, і аж ніяк не лапшисті. Чудово підходять для ловлі на класичний фідер на дальніх дистанціях і великих глибинах( на Дністровському водосховищі дистанції до 60-70 м. та глибин 16 м. і більше ) та річках, а також для ловлі на флет, про що неоднорозово казав О. Задорожний. Я перейшов на шермани тільки через меншу вагу, і, до речі, вони якраз більш прогресивного ладу.

Отредактировано Alecs1958 (10.02.2024 09:08:33)

+4

387

Каст мастер 3,90 до 150 в  " зеленом " цвете наверное наилучший вариант.  Единственный минус - его трудно найти.

Отредактировано Nikolay (10.02.2024 10:19:29)

+1

388

мда...https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/325/t131607.png
магазини завалені гретхами, кастмастерами.....

+1

389

Замовив Flagman Squadron Flow Feeder 3.9м 150г. Мав нагоду минулого року протестувати цей фідер на воді по коропу. Мені сподобалось. Цілком достойний, підходящий для мене варіант. Вага прийнятна, швидкий, тоненький. Кидає флети 50-70г чудово, коропа в'яже надійно і впевнено. Що цікаво - я давно хотів купити само його, але ці палички давненько зникли з продажу. І тут вчора захожу на сайт - а вони в наявності. Замовив. Сьогодня захожу знову - вже в продажу нема. Видно таки народ оцінив ці фідери

0