Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Фидеры FLAGMAN 8

Сообщений 1 страница 30 из 389

1

Продолжение темы о фидерах фирмы FLAGMAN

Предыдущая тема Фидеры FLAGMAN 7.

0

2

himik
самые дешевые пакбей на маскотах

0

3

himik написал(а):

Пы.сы. никто меня не убедит что такие кольца которые стоят на новинке флагмана нормальные, вот шутки ради надо глянуть, не самые ли это дешманские кольца-)

Если я не ошибаюсь, то на Трегаронах и Грентемах тоже обсуждались кольца десятками страниц. Вроде ничего, нет случаев что протерлись или отпали )))))

Kazvan написал(а):

самые дешевые пакбей на маскотах

У меня есть Мескот 3.3, любимая палка на данный момент, в этом росте. По кольцам единственная претензия, это размер первого, очень маленькое. Пришлось поставить Нинзю 3000. А так, 2 сезона, кольца на месте )

0

4

Vladimir_T
Давай я тебе передам кормушку в 120 грамм, которой я бросал хэвиком с фото метров 50-). Покажешь как ее бросит трегарон или грентем в таком же росте и таком же тесте-).

Пы. сы. нехорошее я про эти кольца слышал уже-) и говорил ранее чем слышал-) С другой стороны если кольца хорошие-то и хорошо-)

Отредактировано himik (25.10.2021 23:13:22)

+1

5

himik написал(а):

Давай я тебе передам кормушку в 120 грамм, которой я бросал хэвиком с фото метров 50-). Покажешь как ее бросит трегарон или грентем в таком же росте и таком же тесте-).

Та кормушку я и сам найти могу. А вот с Трегароном или Грентемом сложнее ))))

В любом случае, что будет с новинками покажет время.

0

6

himik написал(а):

Давай я тебе передам кормушку в 120 грамм, которой я бросал хэвиком с фото метров 50-). Покажешь как ее бросит трегарон или грентем в таком же росте и таком же тесте-)

А это к чему ?

У Бистмастера СХ, тест занижен , явно. Тоже самое и у ДХ.....Грентхэм до 150-ти, бросит и что с этого?

Или это новое веяние ? Прошлый норматив, всех крутых палок, это, бросать на 100 мэтров сидя)

+2

7

Juggernaut
или у других завышен? новое веяние написать тест побольше, а вес удилища поменьше, а по итогу-? а бросать надо не 100 м, а туда где стоит рыба-)

0

8

Ше пока не ловив. Легка дуже. По дизайну вкрали кольори в Олександра Задорожного з екстеріті. Навіть крючка для гачка постаили. Подивимося шо за палочка

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/7458/t187919.jpg
https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/7458/t328898.jpg
https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/7458/t330182.jpg
https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/7458/t447262.jpg

+3

9

vlas написал(а):

Ше пока не ловив. Легка дуже. По дизайну вкрали кольори в Олександра Задорожного з екстеріті. Навіть крючка для гачка постаили. Подивимося шо за палочка

Нажаль " флагман " неможе нічого придумати сам тільки "здерти"  були поодинокі моменти ,а далі плагіат. Ну і ціни зовсім не дитячі. Час покаже. Ціноутворення не розумію.

Отредактировано володимир (26.10.2021 09:23:46)

+6

10

Чем легче масса удилища, тем страшнее кидать им :D

+3

11

Похоже у нового Armadale Pro Feeder 4.2м при весе 262г. тест указан более честный - 140г, чем у Grantham 4.27м - аж 180г, при том же весе 262г. Оба изготовлены из Toray 40T. Возможно - близнецы-клоны :)

Хотя не: конусность разная, посадочный вершинок 3,5мм против 3мм, порезка другая и строй указан прогрессивный у Armadale Pro, против Фаст у Grantham.

Отредактировано SergJant (26.10.2021 09:51:28)

0

12

володимир написал(а):

Нажаль " флагман " неможе нічого придумати сам тільки "здерти"  були поодинокі моменти ,а далі плагіат. Ну і ціни зовсім не дитячі. Час покаже. Ціноутворення не розумію.

Отредактировано володимир (Сегодня 09:23:46)

Вова, я тобі скажу більше. Точно так само роблять всі інші виробники, в Китаї чи у нас... Беруть за основу якись популярний бланк і шось змінюють. А шо в цьому поганого? На мій погляд реально займаються розробкою британська Дайва, Дреннан і Престон. Всі інші бренди цим не сильно переймаються. Наприклад наш виробник вудилищ Екстерити сам про це говорить - бере якийсь популярний бланк і вдосконалює... Ну так для користувачів це добре.

+6

13

володимир написал(а):

Ціноутворення не розумію.

Отредактировано володимир (Сегодня 08:23:46)

Ціноутворення завжди незрозуміла річ. Але на перший погляд гарна палка. Але все покаже реальний досвід. Суткі вже в руках кручу і карбонова ручка хвилює як воно буде в експлуатації - удари (актуально при бухлофішінгу)

+2

14

Alex74 написал(а):

Вова, я тобі скажу більше. Точно так само роблять всі інші виробники, в Китаї чи у нас... Беруть за основу якись популярний бланк і шось змінюють. А шо в цьому поганого? На мій погляд реально займаються розробкою британська Дайва, Дреннан і Престон. Всі інші бренди цим не сильно переймаються. Наприклад наш виробник вудилищ Екстерити сам про це говорить - бере якийсь популярний бланк і вдосконалює... Ну так для користувачів це добре.

Саша згоден що копіюють але не в наглу. Візімето лінійку тригарон(флагман) сфера(браунінг) торнамент(салмо) спортекс. Бланки однакові але дизайн різний я про це. Задорожний дивиться на бренди і виправляє їхні помилки . Але його палки зовсім інші і ти це добре знаєш. А коли здирають один в один ну таке собі. Ціноутворення візьми палку шерман нью генепрейшин 100*3,75 ціною в 2000грн і інспірейшин ціною в 6000грн.  Вони однакові по строю думаю навіть бланки ідентичні.

+3

15

володимир
нифига они  не идентичны

+2

16

vlas написал(а):

По дизайну вкрали кольори в Олександра Задорожного

Чого зразу "вкрали", у Флагмана давно Шермани в синьо-білих кольорах. Аби тільки поб*****ать виробника.
Давно тут хтось сказав - не подобається - не купляй.

-2

17

Alecs 1958 написал(а):

Чого зразу "вкрали", у Флагмана давно Шермани в синьо-білих кольорах. Аби тільки поб*****ать виробника.
Давно тут хтось сказав - не подобається - не купляй.

Я десь виробника бакланив? так я настільки бакланю виробника шо більшість моїх палок від флагмана. Але є речі які одразу на думку приходять. купивши рефлекшин - пішов одразу свій лонг дістанс екстеріті дістав.

+2

18

володимир написал(а):

А коли здирають один в один ну таке собі.

Тут є шось погане? Я наприклад сферу брауніг за її ціну не купив би. Зато дешевший трегарон - мене повністю влаштовує.

0

19

GAP_vrn написал(а):

Чем легче масса удилища, тем страшнее кидать им

Є таке.

0

20

vlas написал(а):

Тут є шось погане? Я наприклад сферу брауніг за її ціну не купив би. Зато дешевший трегарон - мене повністю влаштовує.

Є погане. Тому що в мене "флагман" починає асоціюватись з дишевим китаєм. Виробником який виробляє копії аля кросовки " audidass" хоча можуть робити чому не хочуть НЕЗНАЮ. хоча починаю розуміти... БАБЛО

Отредактировано володимир (26.10.2021 11:50:56)

0

21

володимир написал(а):

Є погане. Тому що в мене "флагман" починає асоціюватись з дишевим китаєм. Виробником який виробляє копії аля кросовки " audidass" хоча можуть робити чому не хочуть НЕЗНАЮ. хоча починаю розуміти... БАБЛО

Отредактировано володимир (Сегодня 11:50:56)

Ну, так то субективна думка на рахунок дешевого Китаю. Вартість чи дизайн вудилища та його можливості  - не сильно звязані між собою речі.
Наприклад, недавно були відбори до збірної, в Українці. Більше 15-ти кращих спортсменів змагалося і на кону були місця в збірній. Так я скажу, що основна масса вудилищ , що використовувалася - там якраз флагман, різних серій. Ясно, що на тому рівні підготовки  - вже не вудилища вирішують, там інші фактори. Але відвертим шлаком теж ловити ніхто не буде, собі дорожче вийде. Я взагалі так дивлюсь, після 10-ти років у фідерній ловлі: великого значення надають вудилищам ті, хто ловить не дуже, і навпаки.   :D

+6

22

Alex74 написал(а):

Я взагалі так дивлюсь, після 10-ти років у фідерній ловлі: великого значення надають вудилищам ті, хто ловить не дуже, і навпаки.

Плюс 1050!

0

23

Alex74 написал(а):

Ну, так то субективна думка на рахунок дешевого Китаю. Вартість чи дизайн вудилища та його можливості  - не сильно звязані між собою речі.
Наприклад, недавно були відбори до збірної, в Українці. Більше 15-ти кращих спортсменів змагалося і на кону були місця в збірній. Так я скажу, що основна масса вудилищ , що використовувалася - там якраз флагман, різних серій. Ясно, що на тому рівні підготовки  - вже не вудилища вирішують, там інші фактори. Але відвертим шлаком теж ловити ніхто не буде, собі дорожче вийде. Я взагалі так дивлюсь, після 10-ти років у фідерній ловлі: великого значення надають вудилищам ті, хто ловить не дуже, і навпаки.

Ой Саня ,Саня!!! :rofl: не погоджусь...ти ловив зі мною пару раз знаєш як я ловлю . Попитай чим їм би хотілось ловити...і хто їх спонсорує (сам варився в цій каші і знаю з відки ноги ростуть) престон не завозять, дренан тоже ,дайву теж ти нові мапи бачив ? Кожна з марок мають щось своє . А в нас копія того, копія сього та щей гавняна. Я про те що маєм свого виробника який може робити нормальні палки але не хоче. Йому лекше здерти і продати. А якщо ми вже ліземо в топ сегмент і робимо таке.... і кажемо та то супер , лімітована серія.  Беремо свіжі шерман про нью генерейшн половина кривих. Одна на ліво друга на право. Знаш що мені продавець сказав : " одна щоб ловити з лівого берега ,а друга з правого!!!! :D " а от інший продавець" а що ви хочете від палки за 2000 гривень??!!!"  Що далі буде. В ліс по березовий прутик чи ліщину. 🤣

Отредактировано володимир (26.10.2021 13:07:57)

+4

24

Сделали сделали…обновили хорошо,владельцы есть уже отпишутся,дорого не покупаем всё очевидно.Не сказать,что прямо таки всё так плохо у Флагман.Нишу свою они создали и возможность дали пройти путь тернистый от бюджетных до топовых удилищ.А там дело каждого как его начинать…от топов вниз или в обратную.исключительно имхо)

+2

25

володимир написал(а):

Є погане. Тому що в мене "флагман" починає асоціюватись з дишевим китаєм. Виробником який виробляє копії аля кросовки " audidass" хоча можуть робити чому не хочуть НЕЗНАЮ. хоча починаю розуміти... БАБЛО

Отредактировано володимир (Сегодня 10:50:56)

А як ваша відповідь повязана з моїм питанням? Трегарон це дешевий китай? ну ну

0

26

vlas написал(а):

А як ваша відповідь повязана з моїм питанням? Трегарон це дешевий китай? ну ну

До чого тут тригарон якраз тригарон і був візитною карточкою , робили щось своє по дизайну. Ви питали про інше, почитайте

0

27

володимир написал(а):

До чого тут тригарон якраз тригарон і був візитною карточкою , робили щось своє по дизайну. Ви питали про інше, почитайте

Як до чого? причинно-наслідокві звязки мого питання були якраз повязані з трегароном і сферою браунігом. Шо поганого шо є дешевша рази в два альтернатива бренду? при умові якшо вона дійсно якісна?

0

28

vlas написал(а):

Як до чого? причинно-наслідокві звязки мого питання були якраз повязані з трегароном і сферою браунігом. Шо поганого шо є дешевша рази в два альтернатива бренду? при умові якшо вона дійсно якісна?

Он про що ви.  :dontknow: Тут то і не здерли один в один. Різницю видно, я писав вище . Зовнішній вигляд був свій не здертий у іншого виробника.  Тай з вершинками в гретхема весело було кажись якщо пам'ять не зраджує.  :D.  . Я проти плагіату. Ну і при цьому всьому я вибрав браунінг!!! Кожному своє!

0

29

Спасибо Флагман'у, что оживили тему......будет что почитать вечерком))

+2

30

володимир написал(а):

Я про те що маєм свого виробника який може робити нормальні палки але не хоче. Йому лекше здерти і продати.

1. Флагман не є виробником. До  речі, як і всі інші компанії, які продають фідерні вудлища під  власними торговими марками, включно з самими відомими.
2. Флагман  співпрацює з виробниками по моделі ОЕМ або близько до нєї. Відповідно  Флагман нічого не копіює.  ОЕМ виробник  сам розробляє  зразки виробів а потім тиражує ії для багатьох замовників  з нанесенняи логотипів замовників. При цьому в дизайн виробів можуть  бути внесені деякі зміни. Наприклад. на однакові бланки може бути встановлена різна фурнітура.
3.Є ще модель ODM, по якій співпрацюють з китайськими виробниками багато західних компаній.  ODM передбачує повністю оригінальний дизайн, розроблений замовником. Але  все частіше замовники переходять з ODM на ОЕМ.

0