Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Подбор фидера, нужен совет. 5


Подбор фидера, нужен совет. 5

Сообщений 331 страница 335 из 335

331

int написал(а):

Flagamn Armadale Basic 3.9/150

А какой там строй?

0

332

Ayaman написал(а):

А какой там строй?

Виробник заявляє дія: Середньо-Швидка (Moderate-Fast). 
Але треба самому ще потрусити, що найменше, бо словами описувати такий параметр як стрій - дуже не вдячне заняття.

0

333

Ayaman написал(а):

А какой там строй?

Да, назва нічого не скаже (Moderate-Fast). Єдине що додам він з навантаженням веде себе по іншому ніж трухнути в магазині (Персонально мені сподобалось). Були б в Києві - дав би покидати... Може в вашому регіоі є власники?
Пробував кидати від 50 гр до 100 гр. на відстань 60+ (Клітки з аеродинамікою цеглини) . І ту і ту годівничку з кормом кидав гарно.

0

334

int написал(а):

Да, назва нічого не скаже (Moderate-Fast). Єдине що додам він з навантаженням веде себе по іншому ніж трухнути в магазині (Персонально мені сподобалось). Були б в Києві - дав би покидати... Може в вашому регіоі є власники?
Пробував кидати від 50 гр до 100 гр. на відстань 60+ (Клітки з аеродинамікою цеглини) . І ту і ту годівничку з кормом кидав гарно.

Как по качеству сборки?
Нареканий нет?
Сколько уже прошло на нем рыбалок?
Как катушкодержатель?
Пробка не крошится?

Отредактировано Ayaman (14.11.2023 14:09:27)

0

335

Ayaman написал(а):

Как по качеству сборки?
Нареканий нет?
Сколько уже прошло на нем рыбалок?
Как катушкодержатель?
Пробка не крошится?

Отредактировано Ayaman (Вчера 14:09:27)

1. Нема. Враження що це армадейл здорової людини ( в порівнянні з попереднім)
2. Не рахував , десь 10-15... (пілся перших 3-х докупив в арсенал ще 4.2 )
3. Краще ніж у попередників 6000 катушки стають  нормально. Хоча я персонально більш люблю задню гайку.
4. Поки ні..да й рукою за ту пробку не тримаєш...вона більш для краси, а ось руківʼя зточене додає комфорту при виматуваннях

Отредактировано int (15.11.2023 09:29:49)

+1


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Подбор фидера, нужен совет. 5