Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Фидеры SHIMANO. Серия AERO


Фидеры SHIMANO. Серия AERO

Сообщений 1 страница 30 из 38

1

Мини обзор SHIMANO AERO X5 PRECISION FEEDER 2.74/3.35 / ≤60G
К новому сезону хотел себе прикупить пару удилищь (пикер 2,7 - 3,0м и какойто лайт-медиум в длинне 3,3м)
Но неожиданно для себя набрёл в ютубе на обзор новинок 2020 года фидеров Shimano AERO X5... и уж больно меня заинтересовала модель мультифидера в длине 2,7-3,3м/ 60гр. Вот ОНО удилище 2в1 покрывающее мои условия ловли, после чего не долго думая заказал его.
Ну приступим к сухим характеристикам:
Изначально мне понравилась порезка бланка - ручка сама по себе, а в неё уже вставляем части бланка для нужной нам длинны 2,7м или 3,3м, а потом идет часть бланка в которую вставляются вершинки. Тоесть у нас получается что то на подобии 2х частника.

Порезка бланка

На ощупь бланк мне очень напоминает Flagman Grantham - такой же шершавый...
Катушкодержатель не похож на Фуджи и надписи на нем "Шимано"

Катушкодержатель

Сама ручка выполнена с комбинированной ЭВЫ с Корком, ее длинна около 55 см до окончания верхней гайки катушкодержателя. Расстояние от начала катушкодержателя до первого кольца пролонги в длинне 3,3м - 57см.

Ручка

Толщина бланка сразу же за гайкой катушкодерателя 11,5 мм

толщина бланка

Кольца стоят "SeaGuide XOG" На пролонге для длинны 3.3 первое кольцо стоит №20 (внутренний диаметр вставки 15,5мм); На пролонге для длинны 2,7 кольцо стоит №16 (внутренний диаметр вставки 11,6мм)
Кольца на бланке намотаны качественно - в одну линию и без подтеков лака.

Размеры колец на пролонгах

Вершинок в комплекте 3 (0,5 / 0,75 / 1,5 oz) посадочный диаметр немного меньше чем в прежних шимановских супер типах... вершинка с спидмастера c индексом SGSD входит в посадочное место только на 1 см дальше ни в какую( Кольца на вершинках намотаны качественно - в одну линию, по ребру жесткости и без подтеков лака.

Вершинки

Вес собранного фидера с вершинкой 0,75оз в длинне 3,3м - 169гр, в длинне 2,7м - 136гр.

Вес удилища

Его строй ещё точно не знаю, на воде с ним не был но на потрях в комле чувствуется запас прочности (показался собранным, быстрым по строю) а вторая часть бланка вместе с вершинками уже имеют строй помедленней должны хорошо отрабатывать рывки рыбы)

Ну в общем как то так вышло описать это интересное удилище, выезд на воду остальное покажет)

+19

2

Спасибо Вам ждём обзора с воды.
С УВ!!!

0

3

Спасибо! Хороший обзор! Что цена и где покупалось?

Отредактировано Yrik (19.03.2021 07:56:12)

0

4

Yrik написал(а):

Спасибо! Хороший обзор! Что цена и где покупалось?

Покупал не в Украине, здесь цена на него если перевести то 160$

0

5

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/433/t895275.jpg

Даже морально устаревшие и снятые с производства тяжелые Preston Dutch Master (130г и 160г) весили меньше, и  это при росте 4.32м. Так что тяжелые фидеры данной серии сложно назвать "прорывом".

+2

6

KLM Насколько я понимаю, старшие модели это х7-), а у х5 вес возможно потому что шиманоидов напугали спидкастами-) вот они и перестраховались-).

0

7

Спидкаст тоже весит прилично 14/120 который

0

8

himik написал(а):

KLM
Насколько я понимаю, старшие модели это х7-), а у х5 вес возможно потому что шиманоидов напугали спидкастами-) вот они и перестраховались-).

Х5
Старшие - имелись в виду старшие ростовки\тесты в ряду Х5.
Могу сам поехать, посмотреть, но мне той оценки хватило.
Хотя....выставку рыболовного снаряжения отменили, жесткий карантин, выходит - сам поеду по сусекам смотреть новинки разные :)
( ЗЫ: Мацал, крутили прочее новый Твин...у-у-у-у , персик :) )

0

9

Unknown написал(а):

Спидкаст тоже весит прилично 14/120 который

Вот он то у этого человека есть. И сильно ему нравится..

0

10

KLM написал(а):

Вот он то у этого человека есть. И сильно ему нравится..

Вопрос не про нравится а про заявленый вес удилища. А так прикольная штука)

0

11

Хто користувався Aero x7 3,90 120g хто що може сказати, як на забросі і на виважуваннні?

0

12

Oleksandr написал(а):

Хто користувався Aero x7 3,90 120g хто що може сказати, як на забросі і на виважуваннні?

Маю два таких фідера, пройшли 4-ри дводобових виїзда на флет.
В мене виходить закидати точно та далеко, легко повторював закид Ніка Спіда з відео.  Вудлище зі швидким строєм, відразу відновлюється після закиду. Не дивлячись на тест і потужність бланка, годівницями Оранж 50 грам , тримав дистанції 90-110 м(мул на дні).
Дуже сподобалось рішення з подовжувачем комля, як на мене, дуже гарне рішення. Збільшення довжини рукоятки на 100 мм( стандартна довжина 500 мм), збільшення ричага відразу дає особі знати
В прилові була риба не зовсім маленька...карась 1-1.5 кг, та короп - 2-15 кг....на ціх рибинах , фідер відробив чудово.
На річці та білій рибі не пробував, нічого не скажу.

Фурнітура та якість виробництва на високому рівні
https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/4691/t911955.jpg
https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/4691/t872470.jpg

Отредактировано Juggernaut (09.10.2023 20:40:23)

+3

13

А при виважуванні яка амплітуда? Як вони відпрацьовують, Вони сильно бистрі бо я шукаю якісь палкі для кайфу під флет ну і щоб кидали норм район 110-120 метрів бо вибираю між Спортексом ексклюзивом і не виключаю Rampaga 200 g а є Шимано ще Speedcast 14,6 180g то палкі круті для дальняка і дуже подобається.
Аеро x5 моделька не сподобалась. Тому може доможете з вибором і отзивом.

0

14

Oleksandr написал(а):

А при виважуванні яка амплітуда? Як вони відпрацьовують, Вони сильно бистрі бо я шукаю якісь палкі для кайфу під флет ну і щоб кидали норм район 110-120 метрів бо вибираю між Спортексом ексклюзивом і не виключаю Rampaga 200 g а є Шимано ще Speedcast 14,6 180g то палкі круті для дальняка і дуже подобається.
Аеро x5 моделька не сподобалась. Тому може доможете з вибором і отзивом.

І ще цікавить якою жилкою користуєтесь( діаметр)  як летить далеко на 0,25 жилці

0

15

Oleksandr написал(а):

А при виважуванні яка амплітуда? Як вони відпрацьовують,

В залежності від розміра риби...працює 1/3, поступово навантажується. Рибою управляють добре, комлева частина жорстка. 

Oleksandr написал(а):

Вони сильно бистрі бо я шукаю якісь палкі для кайфу під флет ну і щоб кидали норм район 110-120 метрів бо вибираю

Я раніше ловив Престонами середнім-середньо-швидким строєм і після них для мене все швидке. 
Аеро х7 120, жорсткі та зібрані фідера, для течії та ,достатньо, дальньої та точної ловлі на флет. 

Кайф у всіх різний, я тут вам нічого не підскажу.
Наприклад мені, більше подобається ловити на м'який медіум чи лайт , якихось , тузиків на ставку, десь під камишом.
Ця палка, для мене більш робочий , універсальний інструмент, який має , для мене, цікаві тех.рішення  і перекриває декілька умов ловлі в додаток до якості та гарного вигляду.

Oleksandr написал(а):

Спортексом ексклюзивом і не виключаю Rampaga 200 g а є Шимано ще Speedcast 14,6 180g то палкі круті для дальняка і дуже подобається.

Спортексом Ексклюзивом не ловив, є люди які їм ловлять та хвалять .
Рамп 200 в мене був, не сподобався. Палка дуже сумнівна за свою ціну. Була би в половину дешевша, тоді було би норм.
Окрім красивого дизайну я не розумію за що там треба платити такі гроші.....Кидає не далі ніж любий конкурент, точно цілити їй складно, на силовому забросі валиться . Катушкотримач такий, шо стрьомно щось велике зажимать, не дзвінка . Одне, що рибу в'яже непогано.

Спідкаст до 180 грам, продається на Ібісі по знижці, останній залишився на просторах України

Oleksandr написал(а):

ще цікавить якою жилкою користуєтесь( діаметр)  як летить далеко на 0,25 жилці

Я користуюсь Climax Z-Sport 0.25 + шок Shimano Kairiki 8 46lb
Z-Sport дуже гарно летить та й впринципі достатньо міцна та стійка до абразиву та навантажень
Таким комплектом закидав Оранж 80 грам на 135-140 м, чисто перевірити правдивість закиду у відеоролику.  Думаю, її можно розганяти і далі, але сенсу в цьому не має .
Головне не боятись зламати і підібрати свій звис

Це все , імхо

Отредактировано Juggernaut (15.09.2023 23:54:13)

+4

16

Juggernaut написал(а):

В залежності від розміра риби...працює 1/3, поступово навантажується, десь, до середини. Рибою управляють добре, комлева частина жорстка. 

Я раніше ловив Престонами середнім-середньо-швидким строєм і після них для мене все швидке. 
Аеро х7 120, жорсткі та зібрані фідера, для течії та ,достатньо, дальньої та точної ловлі на флет. 
Кайф у всіх різний, я тут вам нічого не підскажу.
Наприклад мені, більше подобається ловити на м'який медіум чи лайт , якихось , тузиків на ставку, десь під камишом.
Ця палка, для мене більш робочий , універсальний інструмент, який має , для мене, цікаві тех.рішення  і перекриває декілька умов ловлі в додаток до якості та гарного вигляду.

Спортексом Ексклюзивом не ловив, є люди які їм ловлять та хвалять .
Рамп 200 в мене був, не сподобався. Палка дуже сумнівна за свою ціну. Була би в половину дешевша, тоді було би норм.
Окрім красивого дизайну я не розумію за що там треба платити такі гроші.....Кидає не далі ніж любий конкурент, точно цілити їй складно, на силовому забросі валиться . Катушкотримач такий, шо стрьомно щось велике зажимать, не дзвінка . Одне, що рибу в'яже непогано.
Спідкаст до 180 грам, продається на Ібісі по знижці, останній залишився на просторах України

Я користуюсь Climax Z-Sport 0.25 + шок Shimano Kairiki 8 46lb
Z-Sport дуже гарно летить та й впринципі достатньо міцна та стійка до абразиву та навантажень
Таким комплектом закидав Оранж 80 грам на 135-140 м, чисто перевірити правдивість закиду у відеоролику.  Думаю, її можно розганяти і далі, але сенсу в цьому не має .
Головне не боятись зламати і підібрати свій звис

Це все , імхо

А підкажіть часом не користувались Спідкастом 4,20 до 120 грам цікаво як він в порівнянні з x7???

Отредактировано Oleksandr (11.01.2023 17:07:54)

0

17

Juggernaut написал(а):

В залежності від розміра риби...працює 1/3, поступово навантажується, десь, до середини. Рибою управляють добре, комлева частина жорстка. 

Я раніше ловив Престонами середнім-середньо-швидким строєм і після них для мене все швидке. 
Аеро х7 120, жорсткі та зібрані фідера, для течії та ,достатньо, дальньої та точної ловлі на флет. 
Кайф у всіх різний, я тут вам нічого не підскажу.
Наприклад мені, більше подобається ловити на м'який медіум чи лайт , якихось , тузиків на ставку, десь під камишом.
Ця палка, для мене більш робочий , універсальний інструмент, який має , для мене, цікаві тех.рішення  і перекриває декілька умов ловлі в додаток до якості та гарного вигляду.

Спортексом Ексклюзивом не ловив, є люди які їм ловлять та хвалять .
Рамп 200 в мене був, не сподобався. Палка дуже сумнівна за свою ціну. Була би в половину дешевша, тоді було би норм.
Окрім красивого дизайну я не розумію за що там треба платити такі гроші.....Кидає не далі ніж любий конкурент, точно цілити їй складно, на силовому забросі валиться . Катушкотримач такий, шо стрьомно щось велике зажимать, не дзвінка . Одне, що рибу в'яже непогано.
Спідкаст до 180 грам, продається на Ібісі по знижці, останній залишився на просторах України

Я користуюсь Climax Z-Sport 0.25 + шок Shimano Kairiki 8 46lb
Z-Sport дуже гарно летить та й впринципі достатньо міцна та стійка до абразиву та навантажень
Таким комплектом закидав Оранж 80 грам на 135-140 м, чисто перевірити правдивість закиду у відеоролику.  Думаю, її можно розганяти і далі, але сенсу в цьому не має .
Головне не боятись зламати і підібрати свій звис

Це все , імхо

Дякую за відгук. НХНЧ

0

18

Oleksandr написал(а):

А підкажіть часом не користувались Спідкастом 4,20 до 120 грам цікаво як він в порівнянні з x7???

Отредактировано Oleksandr (11.01.2023 17:07:54)

Ні, в мене є Ультегра 4.20 до 120 грам, то з нею Аеро не схоже
Доречі, для "кайфу", може підійти Аеро Х7 3.90/100.
Більш делікатний і не такий швидкий як 120-ка. Думаю, флетками 60 грам, 110-120 м, можна тримати
В мене такий є, але ще на рибалці він не був

0

19

Juggernaut написал(а):

В залежності від розміра риби...працює 1/3, поступово навантажується, десь, до середини. Рибою управляють добре, комлева частина жорстка. 

Я раніше ловив Престонами середнім-середньо-швидким строєм і після них для мене все швидке. 
Аеро х7 120, жорсткі та зібрані фідера, для течії та ,достатньо, дальньої та точної ловлі на флет. 
Кайф у всіх різний, я тут вам нічого не підскажу.
Наприклад мені, більше подобається ловити на м'який медіум чи лайт , якихось , тузиків на ставку, десь під камишом.
Ця палка, для мене більш робочий , універсальний інструмент, який має , для мене, цікаві тех.рішення  і перекриває декілька умов ловлі в додаток до якості та гарного вигляду.

Спортексом Ексклюзивом не ловив, є люди які їм ловлять та хвалять .
Рамп 200 в мене був, не сподобався. Палка дуже сумнівна за свою ціну. Була би в половину дешевша, тоді було би норм.
Окрім красивого дизайну я не розумію за що там треба платити такі гроші.....Кидає не далі ніж любий конкурент, точно цілити їй складно, на силовому забросі валиться . Катушкотримач такий, шо стрьомно щось велике зажимать, не дзвінка . Одне, що рибу в'яже непогано.
Спідкаст до 180 грам, продається на Ібісі по знижці, останній залишився на просторах України

Я користуюсь Climax Z-Sport 0.25 + шок Shimano Kairiki 8 46lb
Z-Sport дуже гарно летить та й впринципі достатньо міцна та стійка до абразиву та навантажень
Таким комплектом закидав Оранж 80 грам на 135-140 м, чисто перевірити правдивість закиду у відеоролику.  Думаю, її можно розганяти і далі, але сенсу в цьому не має .
Головне не боятись зламати і підібрати свій звис

Це все , імхо

А якою котушкою користуєтесь на x7???

0

20

Oleksandr написал(а):

А якою котушкою користуєтесь на x7???

Shimano Ultegra XTC 5500

0

21

Juggernaut написал(а):

Shimano Ultegra XTC 5500

Ну я так і подумав судячи по фото)))

0

22

Oleksandr написал(а):

А якою котушкою користуєтесь на x7???

А як вона відпрацювую на мілкій рибі ну від 1 кг і бланк передає відчуття в руку і ривки рики?? І цікавить ви писали що ними виважували 15 от як палка відпрацьовує і веде себе на крупній рибі??? Бо я думаю якщо візьму х7 13 ft 120 грам або до 100 грам і якщо не гнатись за дальністю в 130 + тоді чи буде смисл залишати speedcast 14,6 180 грам під флет 2шт маю таких.

Отредактировано Oleksandr (15.01.2023 12:56:56)

0

23

Oleksandr написал(а):

цікавить ви писали що ними виважували 15 от як палка відпрацьовує і веде себе на крупній рибі?

За рахунок жорсткої комлевої частини , риба управляється гарно, фідер вгружається та підігрує . Але на 15-ти кг рибині і вище, головне фрикціон і вміння їм користуватись

Oleksandr написал(а):

Бо я думаю якщо візьму х7 13 ft 120 грам або до 100 грам і якщо не гнатись за дальністю в 130 + тоді чи буде смисл залишати speedcast 14,6 180 грам під флет 2шт маю таких.

Якщо у вас є Спідкасти до 180 грам, то немає сенсу брати Х7/120.  Вони більш монструозні та по дальності , думаю будуть кращі, якщо вміти їх прогрузити . Для трофейної ловлі саме то.
Краще більш делікатний Х7/100...дистанції 80-100 м ,можливо 120 м,  флетом 60 грам можно буду пробувати. Палки кідучі.

0

24

Доброго вечора, панове! Хто юзав Aero X5 Distance Heavy Power Feeder, 3,96 до 150 г? На що схоже із Флагмана (іншим, на жаль, не ловив)? Чи підійде для флет-фідера на дистанціях до 120 м?

0

25

Підкажіть будь ласка стосовно фідера Х5  3.96 до 120 грамів. Який у нього стрій, і які комфортні ваги для нього оптимальні. Дякую.

0

26

Manowar написал(а):

Підкажіть будь ласка стосовно фідера Х5  3.96 до 120 грамів. Який у нього стрій, і які комфортні ваги для нього оптимальні. Дякую.

Відкрив ттх, вага 331 грам - там або тест грамів 180, або я хз що це було

+1

27

tankistua написал(а):

Відкрив ттх, вага 331 грам - там або тест грамів 180, або я хз що це було

Дякую дядьку. Вагу я бачив, а от який стрій у цієї вудки, це цікаво, а також оптимальна вага по залізу . Інформації нажаль обмаль.

0

28

Manowar написал(а):

Дякую дядьку. Вагу я бачив, а от який стрій у цієї вудки, це цікаво, а також оптимальна вага по залізу . Інформації нажаль обмаль.

331 грам це вирок - файрік єкстрахеві мав таку вагу, а там тест грамів під 200

+1

29

Хто користувався Аеро Х7 3.90/120 грам і Аеро Х7 3.90/100 грам яка різниця між ними???

0

30

У Шимано, нові топи. 
Фідерна варіація, коропової палки TX-ULTRA INTENSITY.

Distance 13ft/100, було би цікаво потрусити

+2


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Фидеры SHIMANO. Серия AERO