Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Тактика » болить рука при ловлі на фідер - що не так?


болить рука при ловлі на фідер - що не так?

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Ловлю фідером недавно, приблизно рік, причому нечасто і на пікер 2.7м з маленькими годівничками і на дистанції до 20-25 м. Проблем з рукою жодного разу ніяких не було.
І от на днях почав ловити на фідер 3.6 м до 60 грм. Годівничка 30 грам, середнього об'єму, дистанція 45 м.
після 2.5-3 год ловлі в середньому темпі (3-4 хв.) наступного ранку рука досить сильно болить, якраз у згині між плечем і передпліччям, з другого боку від ліктя. Причому біль настільки неприємний, що аж здивований.
Виникло питання: а що я робив не так?
1. Можливо при вимотуванні годівниці треба було фідер тримати не вертикально, а горизонтально, щоб рука не була в напруженому стані?
Інших варіантів чому я отримав таку травму від перенапруження, я не бачу.
2. Руку і далі при вимотуванні тримати вертикально, але спирати комель в стільчик (ногу), щоб не тримати всю вагу фідера і хоч трохи розслабляти руку в цей момент?
Рука до риболовлі досить тренована, бо часто ловлю на мах, на матч і таких нюансів ніколи не було і от на тобі.
Хочу зрозуміти чи це вилізла якась погрішність в техніці ловлі, чи просто треба перетерпіти і втягнутися в більш серйозне навантаження.

Отредактировано Vladek (12.07.2021 10:40:18)

0

2

Наверное таки надо идти к врачу

+3

3

Возможно Эпикондилит - воспаление, которое развивается на фоне растяжения сухожилий. Основная причина - перегрузка мышц предплечья, что ведет к микроскопическим разрывам, в том числе в сухожилиях.
Различают наружный и внутренний.
"Локоть теннисиста" - (наружный эпикондилита) воспаления сухожилий, находящихся на наружной поверхности локтевого сустава.
"Локоть гольфиста" - если эпикондилит возникает на внутренней поверхности локтевого сустава.

У меня было. Лечил год. Пришлось сменить руку в которой держу удилище на правую (изначально левша) - такое себе удовольствие :) Правой так пока и не научился нормально бросать, только накоротке 30-40м. Если нужно кидать дальше - это тот еще квест: набиваю кормушку и вешаю наживку, перекладываю в левую руку, делаю заброс левой, потом перекладываю удилище в правую и ставлю на стойку  :canthearyou:
Так что, если это оно, не усугубляй - не напрягай и лечи.

+2

4

tankistua написал(а):

Наверное таки надо идти к врачу

у мене син лікар-травматолог, так що далеко йти не треба. Вже намастив згин руки гелем, поки дав спокій собі від ловлі на фідер, далі побачимо.
Погрішності при вимотуванні, значить, нема, вудлище таки треба тримати "на весу" і майже вертикально??

0

5

Vladek написал(а):

у мене син лікар-травматолог, так що далеко йти не треба. Вже намастив згин руки гелем, поки дав спокій собі від ловлі на фідер, далі побачимо.

Всеж це інша специалізація, та вирішувати все одно вам

0

6

Vladek
Дійсно від положення рук більше або менше навантажується лікоть. АЛЕ при вазі годівниці в 30гр таких проблем  не виникає на риболовлі при будь-якій техніці. Тому точно потрібно звернутись до лікаря та обстежитись. В мене з ліктем також були проблеми (на жаль невиліковні) проте жити з ними і рибалити можливо. Сподіваюсь у вас взагалі якась дрібниця буде та швидко повернетесь до улюбленного хобі.

0

7

Идите в больницу.
Мне 67 лет.
При росте 175 см и весе 85 кг я ловлю на фидер 4,2 м и кормушки 120 гр.
Тому вам потрібен лікар.

З повагою.

+1

8

tankistua написал(а):

Vladek написал(а):

    у мене син лікар-травматолог, так що далеко йти не треба. Вже намастив згин руки гелем, поки дав спокій собі від ловлі на фідер, далі побачимо.

Всеж це інша специалізація, та вирішувати все одно вам

повна спеціалізація "ортопед-травматолог", і якраз подібні проблеми він допомагає вирішувати.
протизапальний гель вже дав результат, біль значно зменшився, а далі треба просто поспостерігати як піде процес відновлення.

А ще з дописів я зрозумів, що фідерна ловля таки досить травматична, тому надалі буду підходити до неї з обережністю, можливо таки зміню техніку вимотування годівниць, щось типу "болонського способу", коли вудлище комлем впирається в щось, а рука майже випрямлена в лікті.
Дякую за поради, усім здоров'я!

0

9

Vladek написал(а):

на пікер 2.7м з маленькими годівничками і на дистанції до 20-25 м. Проблем з рукою жодного разу ніяких не було.
І от на днях почав ловити на фідер 3.6 м до 60 грм. Годівничка 30 грам, середнього об'єму, дистанція 45 м.

Возможно "перегрузка" рук от Вашей техники заброса - 30 грамм на 45м это для Вас мало...
Или "улучшить" технику заброса (чтоб удилище "само кидало"...) или надо более тяжелую кормушку...

Отредактировано sailer (13.07.2021 08:59:13)

+1

10

sailer
думаю, Ви праві, саме через те, що нема правильної техніки закидання, сталася моя проблема.
Я і вчора, і сьогодні дивлюся відео, як суто про техніку закидання фідером, так і звіти зі змагань (чемпіонатів світу) де звертаю увагу тільки на те, як спортсмени найвищого рівня закидають в різних умовах.
Вже є декілька думок, які треба перевірити на ділі і, основна з них, - треба навчитися закидати маятниковим способом, або подібним, де використовується інерція годівнички під час відведення вудлища назад, коли цим навантажується бланк.
Я ж закидав так: відводив вудлище назад, в майже горизонтальне положення, ретельно прицілювався, чекав поки заспокоїться годівничка, а потім різко вкладався в закидання, розганяючи бланк/котушку і годівничку (а це десь 600 грамів разом) і майже все навантаження йшло на праву руку. А потім треба було ще її використати для гальмування. Таке собі: різко штовхай, а потім зупиняй. От і перевантажив руку такою "технікою".
Буду пробувати два варіанти: англійська техніка (те, як закидають спортсмени Англії) і техніка від гуру України і Білорусі, коли права рука майже пряма і просто підтримує вудлище, а основну роботу виконує ліва, коли тягне кінець комля на себе.
Особисто мені більше подобається як кидають англійські спортсмени, таке враження, що це набагато менш затратна техніка.  Там, щоправда, звисання годівнички набагато більше, не для всіх умов підходить.
Одним словом, пора працювати над технікою, бо пікером закидати - це було одне, а от фідером, на вдвічі-втричі більші дистанції - вже інше.

0

11

Vladek
тебе 10 раз сказали обратиться к врачу, нет мы не ищем легких путей.........у нас должен быть свой особенный............

+1

12

Vladek
1. Как тебе и написали - сходи к врачу
2. не кидай той рукой которой держишь возле катушки - то шарнир просто
3. Думаю что перетруждаешь руку на выматывании (упри удочку в ногу, бок, не задирай так высоко, как перешел бровку).
4. таки сходи к врачу.

+1

13

himik написал(а):

Vladek
тебе 10 раз сказали обратиться к врачу, нет мы не ищем легких путей.........у нас должен быть свой особенный............

Уже ДВА раза ответил: у меня сын работает врачом по специальности ортопед-травматолог.
Он свое мнение сказал, советы дал, боль уже практически прошла, т.е. медицинский аспект в моём случае не опасен и уже в процессе решения.
А вот причины по которым он возник я как раз выясняю, в т.ч. с помощью тех, кто в этой теме дает дельные советы, за что я им благодарен.

Отредактировано Vladek (13.07.2021 15:11:20)

0

14

Если у вас сын дипломированный специалист,а в этом никто не сомневается,тогда пускай объяснит вам биомеханику работы в определенных группах мышц и суставов при вашем типе заброса,нагрузку на сухожильный аппарат и т.д. Тогда будет понятно,что и из-за чего именно болит и как с этим бороться.Возможно,это была единичная нагрузочная реакция на смену условий ловли,длины удилища и веса снасти.Тогда после адаптации все пройдет,но стоит разобраться с проблемой...

+2

15

Вчора не витримав і пішов на риболовлю, перевірити руку і вперше спробувати маятниковий спосіб закидання.
Фідер взяв посилистий, Шерман Про 3.3/70, ловив годівничкою 30 грм. на дистанції 27 метрів. Все як по маслу.
При вимотуванні годівнички впирався комлем в стегно, щоб розвантажити руку.
Ще зрозумів, що варто використовувати кожен фідер на тій дистанції, де він "кидає сам" і тоді, коли в мене виникла проблема з рукою, я ловив практично на граничній дистанції для Шермана Про 3.6/60, кидаючи 30 грм. на 45 м при легкому зустрічному вітрі, чого не варто було робити.
Помилку свою зрозумів.

0

16

Я не знаю какой ваш возраст .  Мне 47 и была такая же хрень что после соревнований рук просто нет , в плечах  боль и т.д. Я нашёл решение перед  рыбалкой хорошо разминаю суставы и мышцы с помощью простой зарядки .  Как в спорте прогреть мышцы . И всё стало нормально . Усталость есть но уже без болевых ощущений . И в туре на последних часах когда усталость накопилась всё нормально происходит . Видать возраст даёт свои корективы .

+4

17

aleks777 написал(а):

Я не знаю какой ваш возраст

я старший за Вас на десяточку років
Вашу пораду щодо розминки вважаю цінною, дякую

Отредактировано Vladek (15.07.2021 13:08:49)

0

18

Уважаемые коллеги . Мне 65 лет и продолжаю участвовать в соревнованиях и два тура не редкость . Под ногами не ловлю , ухожу от соперников на 10-15м. . В любом случае это не ближе 60м , в основном это 70-75м . Ни до соревнований ни после к масажисту не хожу , работайте над техникой .

+5

19

Степаныч написал(а):

Уважаемые коллеги . Мне 65 лет и продолжаю участвовать в соревнованиях и два тура не редкость . Под ногами не ловлю , ухожу от соперников на 10-15м. . В любом случае это не ближе 60м , в основном это 70-75м . Ни до соревнований ни после к масажисту не хожу , работайте над техникой .

Степанович. Дай Боже так всем. Но генетику , сохранность и подготовку , никто не отменял.

+2


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Тактика » болить рука при ловлі на фідер - що не так?