Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Калькулятор соревнований fevents.info


Калькулятор соревнований fevents.info

Сообщений 1 страница 30 из 32

1

Дело было вечером, делать было нечего... ))

Немного предыстории:
Поучаствовал в соревнованиях и принял участие в нескольких. И всегда были проблемы с протоколами, расчетами и результатами.
- кто-то на бумажках считает
- кто-то в Excel пытается
- кто-то использует популярную программу.

Посмотрел я на это все, помучался и решил, что надо что-то менять, технологии не стоят на месте.
Тем более это мое и я это люблю, спортивную рыбалку и программирование)

Решено сделать подобие известной программы, только в Интернете.

Какие проблемы решает:
Для организаторов:
1. Не нужно писать и считать на бумаге.
2. Не нужен ноутбук и принтер, а к нему и дизель-генератор, что бы распечатать протоколы
3. Заранее можно добавить команды участников в программу.
4. На водоеме так же можно отредактировать составы команд, названия. Внести результаты жеребьевки. Внести вес, согласно мокрых протоколов
Дальше программа сделает все сама и результатом будут протоколы 1го и 2го туров, а так же итоги (личные и командные)
Все это можно сделать с обыкновенного смартфона или планшета или ноутбука.

Для спортсменов:
1. Самое главное - не нужно бегать и фоткать бумажные протоколы и потом их изучать, все есть онлайн) Особенно когда непогода.
2. Всегда можно указать на ошибку и оперативно организаторы, сверившись с протоколами, исправят.

Для остальных, кому интересны результаты, могут оперативно увидеть их на сайте, не дожидаясь вечера, когда кто-то выложит фото протоколов.

Пока только первая версия, которая может помочь посчитать и выложить протоколы соревнований в 2 тура в командно-личном зачете из 2х человек в команде.
В ней только организаторы (пока!) регистрируются и вносят команды, которые регистрируются здесь, на форуме или по телефону.

На этом не останавливаюсь, в планах (если конечно уважаемому сообществу понравится) :
1. Соревнования и фестивали в 1 тур
2. Флет-фидерные и карповые соревнования с разным периодом взвешивания (раз в N часов)
3. Соревнования в командно-личном зачете из 4х человек в команде (Кубок и Чемпионат Украины)
4. Соревнования в командно-личном зачете из 5х человек в команде (Командный фидерный турнир)
5. Большие, областные кубки Фишдрим
6. Тандемы
7. Самостоятельная регистрация спортсменов и команд (через facebook или email)
и пр.
Ну и конечно же в будущем будет рейтинг спортсменов

Все это абсолютно бесплатно.
Так же организаторам помогу с использованием программой, объяснениями и корректировками.

На данный момент (23 марта 2020) перенос закончен.
Сайт калькулятора http://fevents.info

Надеюсь, поможет сделать подсчеты проще, результаты оперативнее)

Немного скриншотов

http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t80980.png
http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t28695.png
http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t72536.png
http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t38967.png
http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t25414.png
http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t54851.png
http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t76099.png

http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t61982.png
http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5016/t77526.png

Сюда буду добавлять, что сделано
------------------ Что сделано ----------------
23.03.2020 - добавлен лимит команд.

Отредактировано RomAndry (23.03.2020 12:04:59)

+36

2

Доброго дня.
Чи можна добавити такий розділ як "Судьї"?
Суть наступна, організатор змагань вибирає судью який зареєстрований і йому надаються права вносити результати   змагань.

+1

3

Круто ,Андрей молодец )))

+2

4

mshyman написал(а):

Доброго дня.
Чи можна добавити такий розділ як "Судьї"?
Суть наступна, організатор змагань вибирає судью який зареєстрований і йому надаються права вносити результати   змагань.

Да, гарна ідея, при цьому вони можуть у двох вносити результати, кожен в своїй зоні наприклад.
Так, все це а також інші побажання можно добавити.

+3

5

RomAndry написал(а):

Да, гарна ідея, при цьому вони можуть у двох вносити результати, кожен в своїй зоні наприклад.
Так, все це а також інші побажання можно добавити.

Ну раз така можливість тоді наступне:
1. Можливість обєднувати змагання для формування рейтингу спортмена або команди за 2 або декілька етапів.
2. Можливість формувати рейтингів обласних федерації кому це потрібно. Всю інформацію як рахується рейтинг в ЛОФРС я можу скинути.

Покишо все)

+1

6

Андрюха, крутая программа. Сорян, нечаянно поставил минус☹️

+1

7

Дуже потрібна річ !
єдине що помітив - це як мінімум щоб використовувалась одна мова (зручна для організатора) .

http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/3529/t24723.png

а в цілому дуже крута річ, багато в кого з організаторів вічні проблеми з протоколами...

Отредактировано Міша (23.03.2020 10:20:48)

+1

8

Молодец, Андрей. Крутой подход к делу. Уверен, фидерная тусовка будет благодарна тебе за труды. :cool:
П.С. RomAndry. Как ты смотришь на должность руководителя фидерного направления ФРСУ?  :blush:

+5

9

Міша написал(а):

єдине що помітив - це як мінімум щоб використовувалась одна мова (зручна для організатора) .

Дякую за зауваження. Виправлено.

+1

10

Boev написал(а):

RomAndry. Как ты смотришь на должность руководителя фидерного направления ФРСУ?

А что, уже освободилось?

0

11

RomAndry написал(а):

Да, гарна ідея, при цьому вони можуть у двох вносити результати, кожен в своїй зоні наприклад.

Так, все це ок. Також інші побажання можна добавити.
Вибачаюсь. Але чому у двох? На КУ, ЧУ можливо і 5 суддям дати доступ.
І же щоб програмка відслідковувала кількість і періуд жовтих і червоних карток.
Додати поле де буде вноститись пункт правил за яким зроблено порушення.
Ще відслідковувати жеребкування.

Отредактировано Killer_te (23.03.2020 12:36:52)

0

12

benderr написал(а):

А что, уже освободилось?

Нет. Просто мысли вслух. :blush:

0

13

Boev написал(а):

П.С. RomAndry. Как ты смотришь на должность руководителя фидерного направления ФРСУ?

Что я тебе плохого сделал? ))

+4

14

Класно ще би зробити кнопочку в результатах. Щоб можна було конвертувани в доступні формати (pdf,xls,jpg)

Отредактировано Killer_te (23.03.2020 12:47:02)

+1

15

Андрей, как и ожидалось, с первого раза не разобрался, но тема очень крутая, спасибо

0

16

Друзья, я постараюсь учесть и реализовать все ваши пожелания)
В частности конвертировать в удобные для печати форматы (pdf, Image, Xls) обязательно будут.
Так же еще хочу сделать "подзоны". Я с таким на практике не сталкивался и пока не знаю расчет и особенности (например с непарными спортсменами).

+1

17

RomAndry написал(а):

Так же еще хочу сделать "подзоны". Я с таким на практике не сталкивался и пока не знаю расчет и особенности (например с непарными спортсменами).

Ви маєте на увазі півзони? Якшо не помиляюся то на всеукраїнських змаганнях в Миколаєві на Червоному полі були пів зони, і там рахувалося так, було 25 команд якшо не помиляюся, 13 сектор був шарений. Спортсмен займає місце в тій зоні в якій його результат найкращий.

0

18

Да, полузоны (півзони)

0

19

mshyman написал(а):

Спортсмен займає місце в тій зоні в якій його результат найкращий.

В этом случае результат спортсмена играет в обеих зонах, но его приписывают к зоне А, даже, если этот результат в зоне В был выше. Например, он поймал 5000 грамм, т.е. 5000 баллов. В зоне А это третий результат, т.к. выше него, к примеру, 5200 и 5800. А в зоне В его результат первый, т.к. все остальные ниже. Но, ему все равно запишут  третье место в этом туре, а спортсменам из зоны В дадут второе, третье и т.д. места.

+1

20

Boev написал(а):

В этом случае результат спортсмена играет в обеих зонах, но его приписывают к зоне А, даже, если этот результат в зоне В был выше. Например, он поймал 5000 грамм, т.е. 5000 баллов. В зоне А это третий результат, т.к. выше него, к примеру, 5200 и 5800. А в зоне В его результат первый, т.к. все остальные ниже. Но, ему все равно запишут  третье место в этом туре, а спортсменам из зоны В дадут второе, третье и т.д. места.

Навіть так. тоді такий механізм  підрахунку треба описати точно.

І ше 1 нюасн якби можна було добавити.
Наведу приклад.
У Львівській ФРС рейтинг спотсменів формується тільки членами ЛОФРС. Чи б можна було добавати колонку чи є спортмен членом фрс? Це б спростило підбивання підсумків і загального рейтингу спортсменів області.
ДЯкую.

0

21

Давно хотел такое сделать, но руки никак не доходили. RomAndry молодец!

0

22

Знімаю перед вами шляпу  бо взялись ви за важку роботу.
Якщо я особисто можу чимось помогти то я готовий кажіть лише чим.
Тепер що до пбажань по програмі.
Чи є можливість зробити офлайн версію яка б могла догружатись коли є інтрернет до основної? Зразу наводжу приклад. Дністровський каньон. фідерні змагання загально Українського рівня. Інтернет там ніякий. Для того щоб мені вигрузити інформацію треба було з телефоном і ноутом від лагеря бігти в поле метрів 500...
Що до печатних форм! То вони обов'язково повинні бути як і стартовий протокол так і лінійні протоколи. Інакше як лінійні судді будуть проводити перевірку своїх спротсменів і як інакше оформляти мокрі протоколи. В прямому випадку мокрі бо може бути і сніг і дощ і... Тому що  всі ми звичайно живем в еру сматрфонів але невсі готові в дощ намочити свій сматфон.
Зновух таки відсутній інтернет і як спортсмени побачать результити туру якщо не розрукувати і не розвішати? По закінченню змагань є певні вимого після оприлюднення результатів можуть бути подані протести. То це лише моя думка але роздрукували, розвішали, поставили годину і...
Думка далі!
Що до замін спртсменів. В фідері по новим правилам є підрахунки що до заміни спртсмена які не брав участі в першому турі - Якщо спортсмен не брав участі в турі він отримує останнє місце плюс один бал.
Що до жеребкування також є питання чи можна автоматично відслідковувати крайні сектора тобто (. Команди, що витягли у першому турі крайні сектори не можуть займати їх у другому турі.)
За певні порушення по тим же правилам пердбачено (Порушення цих правил карається попередженням (мінус один бал до рейтинга спортсмена в турі коли було виявлено порушення). - Чи таке можна прописати?

+3

23

І знов ж тики питаняня полузон відкрите!
Правилами прописано:
11.1 . Класифікація у командному заліку.

Рейтинг за зонами або пів зонами складається на основі ваги (1 бал за грам)

У разі, якщо участь бере не більше 25 команд, рейтинг повинен бути зроблений по зонам. У разі, якщо 26 команд учасниць або більше, кожна зона повинна складатись з двох пів зон. У випадку непарної кількості рибалок (наприклад: 2 пів зони з 27 командами-учасницями: рибалка, розташований за порядковим номером 14, обліковується в обох пів зонах. Однак йому буде присвоєно місце, яке він отримав в пів зовні з найменшим числом (від 1 до 14) відповідно до свого рейтингу, тоді як оцінка, отримана в іншому секторі (від 14 до 27), враховується для рейтингу рибалок у цій пів зоні. Якщо спортсмен посідає 3 -е місце в пів зоні в секторах з 14 до 27, інші учасники мають наступний рейтинг 1- (місце) , 2-(місце) , 4-(місце) , 5-(місце) , 6-(місце) , 7-(місце) , 8-(місце), 9-(місце), 10-(місце), 11-(місце) , 12-(місце), 13-(місце) та 14-(місце) ).

+1

24

http://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/6738/t27275.jpg

А що значить розфарбовані зеленм і червоним початок команд?

0

25

І наприклад що до данних змагань. Є команди в резерві. Чи є можливісь вносити команди в резерв а в подальшому міняти їх статус?
Тіпа:
- В РЕЗЕРВІ на ЗАЯВЛЕНА НА УЧАСТЬ
- ВИБУЛА чи ЗНЯЛАСь
- ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
-
чи таке можна робити з учасниками?

+1

26

RumV написал(а):

А що значить розфарбовані зеленм і червоним початок команд?

Это значит подтвердил (оплатил) участие или нет (красным)
Если посмотреть тему этих соревнований, то там есть список команд с пометкой ОПЛАЧЕНО или нет.

RumV написал(а):

І наприклад що до данних змагань. Є команди в резерві. Чи є можливісь вносити команди в резерв а в подальшому міняти їх статус?
Тіпа:
- В РЕЗЕРВІ на ЗАЯВЛЕНА НА УЧАСТЬ
- ВИБУЛА чи ЗНЯЛАСь
- ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
-
чи таке можна робити з учасниками?

В будущем да, пока просто можно сменить команду выбывшую на команду из резерва редактированием, но идея хорошая и реализовать не сложно)

0

27

RumV написал(а):

Що до печатних форм! То вони обов'язково повинні бути як і стартовий протокол так і лінійні протоколи. Інакше як лінійні судді будуть проводити перевірку своїх спротсменів і як інакше оформляти мокрі протоколи. В прямому випадку мокрі бо може бути і сніг і дощ і... Тому що  всі ми звичайно живем в еру сматрфонів але невсі готові в дощ намочити свій сматфон.
Зновух таки відсутній інтернет і як спортсмени побачать результити туру якщо не розрукувати і не розвішати? По закінченню змагань є певні вимого після оприлюднення результатів можуть бути подані протести. То це лише моя думка але роздрукували, розвішали, поставили годину і...

Эта программа ни в коем случае не заменяет мокрых протоколов.
Мало того, они должны быть, когда организаторы и судьи производят взвешивание, запись результатов и подпись на бумаге,
а уж потом с бумаги могут перенести в программу, которая посчитает и выдаст протоколы.

0

28

RomAndry написал(а):

RumV написал(а):

    Эта программа ни в коем случае не заменяет мокрых протоколов.
Мало того, они должны быть, когда организаторы и судьи производят взвешивание и запись и подпись на бумаге,
а уж потом с бумаги могут перенести в программу, которая посчитает и выдаст протоколы.

Подпись автора

    В любой непонятной ситуации иди на рыбалку.

Ну і стартовий протокол тоже треба де вносяться результати жеребкування.
Якщо є можливість то зробити і пусті протоколи було би тоже непогано і вони в нагоді стають частенько.

+1

29

Суді є в програмці а Секретар?

0

30

RumV написал(а):

Ну і стартовий протокол тоже треба де вносяться результати жеребкування.
Якщо є можливість то зробити і пусті протоколи було би тоже непогано і вони в нагоді стають частенько.

добре, зроблю.

RumV написал(а):

Суді є в програмці а Секретар?

Можна додати усiх, кого треба.

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Калькулятор соревнований fevents.info