Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубок Івано-Франківської обл. 28-29.03.20р. м.Бурштин (канал)


Кубок Івано-Франківської обл. 28-29.03.20р. м.Бурштин (канал)

Сообщений 1 страница 30 из 37

1

Кубок ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ обь. 28-29.03.20 р.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Кубку Івано-Франківської області з лову риби фідером.
МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Кубок Івано-Франківської області проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту в Івано-Франківській області;
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.
2. ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань здійснюється Івано-Франківською обласною федерацією риболовного спорту, безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань і даного положення.
3. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період 28-29 березня 2020 р., м.Бурштин, канал Бурштинської ТЕС, в два етапи тривалістю по 5 годин.
3.1 УВАГА!!! Реєстрація закривається 15.03.20р.!!!
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі Івано-Франківської області та інших регіонів України, які за віком не молодші 15 років. Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника. Перевагу в реєстрації мають члени обласних ФРС.
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в
суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5. ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Приїзд учасників змагань: не пізніше 28 березня 6:00 години. Дозволено заїзд учасників в п’ятницю, 27 березня 2020р.
28 березня
6:00 – 6:15 реєстрація учасників;
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкування секторів лову;
6:30 – шикування, інструктаж, відкриття змагань;
6:45 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 – стартовий закорм;
9:00 - старт 1 етапу змагань
14:00 – фініш першого етапу, зважування.
29 березня
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
6:45 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 – стартовий закорм;
9:00 - старт 1 етапу змагань
14:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
16:00 - нагородження переможців, закриття змагань.
(при необхідності додаткової зачистки секторів від трави, чи необхідності додатково підготувати берег, час на підготовку буде збільшено)
Тренування 27 березня в зонах розташування секторів дозволено, не є обов'язковим і має бути припинено не пізніше 17:00. Викидати прикормку у воду після тренування чи 1 (першого) етапу категорично заборонено!
6. ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Сектора будуть розміщені в чотирьой зонах - А, В. Ширина сектора для учасників буде однаковою і буде залежати від кількості зареєстрованих команд.
Підрахунок результатів буде проводитись окремо в кожній зоні. При реєстрації кількості команд, більше 20-ти, буде розділення на пів-зони .
Змагання проводиться згідно діючих на момент проведення змагань правил Федерації Риболовного Спорту України, з врахуванням змін та доповнень, окремо зазначених в цьому Положенні.
Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних правил спортивного риболовства.
7. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Команди, які зайняли призові місця в загальному заліку нагороджуються медалями, спортсмени команд нагороджуються медалями та дипломами відповідного ступеня.
Переможці в особистому заліку нагороджуються медалями та дипломами відповідного ступеня.
Цінні призи від спонсорів будуть розприділені згідно вимог спонсорів.

8. ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією змагань, покриваються за рахунок вступних внесків. Вступні внески становлять 350 гривень з учасника (100 грн. платна рибалка + 250 організаційні витрати). Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.

9. РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на даному сайті, в цій темі.
Для реєстрації необхідно повідомити
порядковий реєстраційний №
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Запасний (якщо є)

Орієнтовна кількість команд - 30. При кількості заявок, яка перевищує цей ліміт, перевагу у реєстрації мають команди, учасники яких є членами регіональних ФРС.
Заявки, подані не належним чином будуть видалятись. Заявки, прийняті до реєстрації будуть додаватись до основного списку, який буде поновлюватись в наступному за цим повідомлені.
10. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
11. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Під час змагань категорично забороняється:
- тренування в зоні проведення змагань після закінчення І туру;
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу під час змагань;
- засмічення зони лову та розташування.
УВАГА! За грубе порушення загальноприйнятих правил та норм поведінки в суспільстві – НЕГАЙНА ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ!!!
Тел. для довідок - 067 747 49 19 Ігор Веселовський.

+1

2

Прошу зареєструвати
1. Два Покоління    -  Львів
   1. Шиманський Микола ЛОФРС
   2. Петухов Сергій ЛОФРС

0

3

Прошу зареєструвати:

"Зловив-відпусти"

Кук Ю.  (ЛОФРС)

0

4

Sportex Lviv
1. Машковський  С.
2. Слівінський Р.

0

5

MatchPro (Leo Family) м. Львів
1. Волков Юрій
2. Волков Олександр

Отредактировано gramr (10.02.2020 17:57:10)

0

6

1. Два Покоління 
1. Шиманський Микола ЛОФРС
2. Петухов Сергій ЛОФРС

2. Зловив-відпусти
1. Кук Ю.  (ЛОФРС)
2. Уточнюється

3. Sportex Lviv
1. Машковський С.
2. Слівінський Р.

4. Feeder Sport ІФФРС
1. Веселовський І.
2. Левицький О.

5. Feeder Sport 2 ІФФРС
1. Бородайко К.
2. Романів Л.

6. MatchPro (Leo Family) м. Львів
1. Волков Юрій
2. Волков Олександр

7. EF (Essen food) м.Тернопіль
1. Онищук Антон
2. Уточнюється

8. FeederSport Рожнятів ІФФРС
1. Пушкар Віктор
2. Уточнюється

9. Virtus Feeder ІФФРС
1. Тітов А.
2. Кулешов О.

10. Feeder Sport "Калуш" ІФФРС
1. Лесюк С.     
2. Вітюк С.

11. Ravens ІФФРС
1. Бичко А.О
2. Свистович А.Т

12. НА ГАЧКУ м. Тернопіль
1. Сінкевич Андрій
2. Грицай Роман

13. Wild Wild West м.Львів
1. Овсянник Богдан
2. Мельничук Петро

14. Сербінь м.Отинія.
1. Яцків Андрій
2. Думка Святослав

15. Команда FishHunt м.Рівне
1. Штенько Максим
2. уточнюється

16. Команда LM м.Рівне
1. Литвин Михайло (к)
2. Яремчук Костя

17. Олімп м.Чернівці
1. Тівілік Руслан
2. Мінтенко Анатолій

18. Feeder sport Чернівці
1. Житарюк Влад
2. Кошара Володимир.

19. Рекорд м.Київ
1. Осадчук Олександр (к) ЧОФРС
2. Ткаченко Богдан ЧОФРС

20. FEED FISH м.Коломия - Івано-Франківськ
1. Мединський Ярослав
2. Авдєєв Василь

21. 13 район м.Калуш
1. Куцій Сергій
2. Федорів Андрій

22. Полосатік м. Рівне
1. Паша Красовский
2. Олег Савчук

23. AQUARIUS BRAIN LVIV
1. Ляхвацький В
2. Уточнюється

24. ВRAIN Львів.
1. Єлісєєв Володимир.
2. Уточнюється

25.  КЛЮЄ! м.Івано-Франківськ
1. Гаврилюк Роман
2. Буць Павло

26. Фідертім 1 м.Калуш
1. Федевич Василь
2. Лизень Богдан

27. Фідертім 2 м.Калуш
1. Максимів Роман
2. Тягур Михайло

28. Feeder Sport м.Долина
1. Міщук Олександр
2. Фізер Роман

29. Кльова Точка м.Івано-Франківськ
1. Артим Олександр
2. Кащишин Михайло

30. FEEDER SPORT Junior м.Івано-Франківськ
1. Кукула Євген
2. Веселовський Станіслав

Резерв.

31. Два рибака м.Львів
1. Куропась Тарас
2. Костишин Володимир

32. Magellan м.Хмельницький
1. Максимчук Василь
2. Уточнюється...

33. "ОДІССЕЙ" м.Львів
1. Орлов Олександр
2. Кметь Назар

34. ПЗРП-Клуб м.Львів
1. Іванчак Іван
2. Ханас Андрій

Отредактировано Oleg_111 (17.02.2020 18:50:10)

0

7

EF (Essen food) Тернопіль
1-Онищук Антон
2-в очікуванні

0

8

FeederSport Рожнятів ІФФРС
Пушкар Віктор-0966458299
Уточнюється

Отредактировано vitiok84 (10.02.2020 19:00:37)

0

9

Virtus Feeder ІФФРС
1 Тітов А 0990676645
2  Кулешов О.

Отредактировано Kreevich (11.02.2020 13:46:46)

0

10

Прошу зареєструвати.
Feeder Sport"Калуш"ІФФРС
Лесюк С.      0950816071
Вітюк С.

0

11

Прошу зареєструвати:
Команда “Ravens“
Бичко А.О
Свистович А.Т

0

12

Прошу зареєструвати:
«НА ГАЧКУ» м. Тернопіль
1. Сінкевич Андрій 0971521702
2. Грицай Роман

ТОФРС

Отредактировано Андрій Сінкевич (10.02.2020 19:25:41)

0

13

Прошу зареєструвати:
Wild Wild West м.Львів
1. Овсянник Богдан
2. Мельничук Петро о63 614 24 12

0

14

Прошу зареєструвати:
"Сербінь" Отинія.
Яцків Андрій.
Думка Святослав.

0

15

Команда FishHunt(м.Рівне)
1. Штенько Максим
2. уточнюється

0

16

Зареєструйте будь ласка :
Команда LM (Рівне)
1. Литвин Михайло (к)
2. Яремчук Костя

0

17

Прошу зареєструвати команди :
   
    Олімп Чернівці
        Тівілік Руслан
         Мінтенко Анатолій;

     Feeder sport Чернівці
          Житарюк Влад
          Кошара Володимир.

        Дякую.

0

18

Команда: "Рекорд" м.Київ
1. Осадчук Олександр 1988 р.н. (к) ЧОФРС
2. Ткаченко Богдан 1992 р.н. ЧОФРС

0

19

Прошу зареєструвати
"FEED FISH" м.Коломия - Івано-Франківськ
Мединський Ярослав
Авдєєв Василь

+1

20

Прошу зареєструвати
13 район м.Калуш
Куцій Сергій
Федорів Андрій

0

21

Полосатік м. Рівне
Паша Красовский
Олег Савчук

0

22

AQUARIUS BRAIN LVIV
1 Ляхвацький В 0673433103
2 _________________

0

23

Доброго дня!

ВRAIN Львів.
Єлісєєв Володимир.
уточнюється.

0

24

Команда « КЛЮЄ! » Івано-Франківськ
Гаврилюк Роман
Буць Павло

Отредактировано G.Roman (11.02.2020 10:36:06)

0

25

Прошу зареєструвати команди :
   
26   Калуш Фідертім 1
        Федевич Василь
         Лизень Богдан

27 Калуш Фідертім 2
        Максимів Роман
       Тягур Михайло

0

26

Команда # 9:
2. Кулешов О.

0

27

Команда " Кльова точка" м. Івано-Франківськ
Артим Олександр
Кащишин Михайло

Отредактировано Міша Кащишин (17.02.2020 15:15:51)

0

28

Два рибака м.Львів

1.Куропась Тарас
2.Костишин Володимир

0

29

Oleg_111
Олег доброго вам дня,скажіть будьласка як зареєструватися на змагання у Бурштині на 28 березня,я в темі вроді написав назву команди і наші прізвища,але не знаю там зі внеском як?Підкажіть і зареєструйте будьласка,якщо ще можливо

0

30

Зареєструйте
Magellan

1.Максимчук Василь 0987143802
2.Уточнюється...

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубок Івано-Франківської обл. 28-29.03.20р. м.Бурштин (канал)