Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубоку Західного Регіону з лову риби фідером 2019 р.


Кубоку Західного Регіону з лову риби фідером 2019 р.

Сообщений 1 страница 30 из 47

1

Затверджую:

Президент Тернопільської обласної Федерації
риболовного спорту
____________ Стрілецький Р.М.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Кубок Західного Регіону з лову риби фідером 2019 р.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Кубок Західного Регіону проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту в Україні
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань здійснюється Тернопільскою обласною федерацією риболовного спорту, безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань і даного Положення.

Наші Спонсори.

http://s5.uploads.ru/t/VS7wb.jpg
МИКУЛИН
http://s7.uploads.ru/t/Eq5ag.jpg

http://s3.uploads.ru/t/r5iKz.jpg

http://s3.uploads.ru/t/mwYq4.png

3. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період  3-4 серпня 2019 р., Козова,  Тернопільського  району, в два етапи тривалістю по 5 годин, один етап в день.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі всіх регіонів України, які за віком не молодші 15 років. Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника. Перевагу в реєстрації мають члени обласних ФРС.
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в
суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.

5. ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Приїзд учасників змагань: не пізніше 3 серпня 6:00 години. Дозволено заїзд учасників в п’ятницю, 2 серпня 2018р.
3 серпня
6:00 – 6:15 реєстрація учасників;
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкування секторів лову;
6:30 – шикування, інструктаж, відкриття змагань;
6:45 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 - Закорм;
9:00 – старт 1 етапу змагань;
14:00 – фініш першого етапу, зважування.

4 серпня
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
6:30 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 - Закорм;
9:00 – старт 2 етапу змагань;
14:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
16:00 - нагородження переможців, закриття змагань.
(при необхідності додаткової зачистки секторів від трави чи необхідності додатково підготувати берег час на підготовку буде збільшено)
Тренування 2 серпня в зонах розташування секторів дозволено, не є обов'язковим і має бути припинено не пізніше 17:00. Викидати прикормку у воду після тренування чи 1 (першого) етапу категорично заборонено!

6. ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
Сектора будуть розміщені в двох зонах - А і В, . Ширина сектора для учасників буде однаковою і буде залежати від кількості зареєстрованих команд. Зміна зон для наступного етапу обов'язкова.
Підрахунок результатів буде проводитись окремо в кожній зоні. При реєстрації кількості команд, більше 20-ти буде розділення на пів-зони .
Змагання проводиться згідно діючих на момент проведення змагань правил Федерації Риболовного Спорту України з врахуванням змін та доповнень, окремо зазначених в цьому Положенні.
Визначення результатів здійснюється відповідно до чинних правил спортивного риболовства.
ПРАВИЛА
Типові правила проведення змагань по фідеру.

7. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Команда, яка зайняла перше місце в загальному заліку нагороджується Кубками,
спортсмени команди нагороджуються медалями та дипломами.
Команди, як зайняли 2 та 3 місця, нагороджуються дипломами відповідних ступенів, спортсмени команди нагороджуються медалями.
Переможець в особистому заліку нагороджується Кубком, медалями ти дипломом відповідного ступеня. Спортсмени, які зайняли в особистому заліку 2-е та 3-е місця нагороджуються медалями та дипломами відповідного ступеня.
Цінні призи від спонсорів будуть розпреділені згідно вимог спонсорів.

8. ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією змагань, покриваються за рахунок вступних внесків. Вступні внески становлять   300  гривень з учасника. Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.
Учасники, які прибудуть на змагання 10 липня а також ті, хто залишається на водоймі до другого етапу і мають бажання ночувати у наметовому містечку - забезпечують себе наметами і всім необхідним самостійно. Місце розташування наметів буде уточнено.

9. РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на даному сайті, в цій темі.
Для реєстрації необхідно повідомити
порядковий реєстраційний №
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Запасний (якщо є)
5. Контактний телефон.
Обов'язково вказувати належність до ФРС
Орієнтовна кількість команд - 20. При кількості заявок, яка перевищує цей ліміт, перевагу у реєстрації мають команди, учасники яких є членами регіональних ФРС.
Заявки, подані не належним чином будуть видалятись. Заявки, прийняті до реєстрації будуть додаватись до основного списку, який буде поновлюватись в наступному за цим повідомлені.

10. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

11. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Під час змагань категорично забороняється:
- тренування в зоні проведення змагань;
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу під час змагань;
- засмічення зони лову та розташування.

УВАГА! За грубе порушення загальноприйнятих правил та норм поведінки в
суспільстві – НЕГАЙНА ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ!!!

Отредактировано Killer_te (03.08.2019 12:31:09)

+2

2

Прошу зареєструвати команду « На гачку» м.Тернопіль
1.Грицай Роман 0988868743
2.Сінкевич Андрій
Команда належить до ТОФРС

Отредактировано Roman92 (12.07.2019 09:57:02)

0

3

Прошу зареєструвати команду « Virtus Feeder» м.Івано-Франківськ
1.Тітов Анатолій 0990676645
2.Кулешов Олексій
Команда належить до ІФФРС

0

4

Прошу зареєструвати команду "RAVENS" м. Івано-Франківськ (ІФФРС)
Бичко А.О. 0672234741
Свистович А.Т.

0

5

Прошу зареєструвати
"FEED FISH" м.Коломия - Івано-Франківськ
Мединський Ярослав
Авдєєв Василь

+1

6

Прошу зареєструвати:
     "Славія" -Отинія.
Кваснюк Олександр
Слюсаренко Володимир
     "AR-S "- Отинія.
Атаманюк Роман.
Думка Святослав

0

7

Прошу зареєструвати команду
"Feeder Sport Dolyna" ( ІФФРС)
1.Міщук Олександр
2.Фізер Роман
0987541089

Отредактировано Oleksandr5156 (14.07.2019 18:54:06)

0

8

УГА!!!
Кубоку Західного Регіону з лову риби фідером 2019 р. переноситься на 3-4.08.2019р.

0

9

Дякую що перенесли , тоді ми приймаємо участь.
Ibis Brain lviv 1.Машковський Сергій 2 .Слівінський Руслан

+1

10

Aquarius Brain Lviv

+1

11

lhv2005 написал(а):

Aquarius Brain Lviv

Для реєстрації необхідно повідомити
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Запасний (якщо є)
5. Контактний телефон.

0

12

«Волинь» Луцьк
Петухов Сергій
...
0681397625

0

13

Вітаю!
Зареєструйте, будь-ласка, команду
Львів-Київ
1.Бін Кирило
2.ЄлісєєвВолодимир
0683515936

+1

14

Команда “BoostersTeam” («На Гачку»), м. Тернопіль
1. Голяш Олег
2. Луцишин Тарас 0970611238

0

15

Прошу зареєструвати команду
blackfish team
1. Ушій Ярослав  0967341667
2. Буць Павло

0

16

Доброго дня.
   
   Команда Олімп Чернівці
     Тівілік Руслан
      Мінтенко Анатолій 0503741488

   Команда Feeder sport Чернівці
      Житарюк Влад
      Кошара Володимир

  Дякую.

0

17

https://www.facebook.com/10003893814285 … gzNzA4MzA/

+3

18

РЕЄСТРАЦІЯ:

1. Команда« На гачку» м.Тернопіль
1. Грицай Роман 0988868743
2. Сінкевич Андрій

2. Команда« Virtus Feeder» м.Івано-Франківськ
1. Тітов Анатолій 0990676645
2. Кулешов Олексій

3. Команда"RAVENS - КЛЬОВА ТОЧКА" м. Івано-Франківськ (ІФФРС)
1. Свистович Андрій
2. Гаврилюк Роман

4. Команда"FEED FISH" м.Коломия - Івано-Франківськ
1. Мединський Ярослав
2. Авдєєв Василь

5. Команда"Славія" -Отинія.
1. Кваснюк Олександр
2. Слюсаренко Володимир

6. Команда"AR-S "- Отинія.
1. Батіг Олег
2. Думка Святослав

7. Команда FLAGMAN TERNOPIL
1. Онищук Антон
2. Лахно Дмитро

8. Команда"Feeder Sport Dolyna" ( ІФФРС)
1. Міщук Олександр
2. Фізер Роман 0987541089

9. Команда "Тернополяни", м. Тернопіль
1. Стрілецький Роман
2. Потурняк Андрій

10. Команда AQUARIUS Brain Lviv
1. Ляхвацький В . ЛОФРС 0673433103
2. Серафин А . ЛОФРС

11. Команда IBIS BRAIN CLUB
1. Петухов Сергій
2. Машковський Сергій

12. Команда Львів-Київ
1. Бін Кирило
2. ЄлісєєвВолодимир 0683515936

13. Команда“BoostersTeam” («На Гачку»), м. Тернопіль
1. Голяш Олег
2. Луцишин Тарас 0970611238

14. Команда blackfish team
1. Ушій Ярослав  0967341667
2. Буць Павло

15. Команда Олімп Чернівці
1. Тівілік Руслан
2. Мінтенко Анатолій 0503741488

16. Команда "Feeder sport" Чернівці
1. Житарюк Влад
2. Кошара Володимир

17. Команда "Зловив-Відпусти"
1. Кук Юрій
2. Овсянник Богдан

18. Команда "Feeder Sport - Рожнятів" (ІФФРС)
1. Кравченко Олег 0987541089
2. Уточненняється.

19. Команда  "..."
1. Максимчук Василь
2. Уточнюється..

20. Команда "ZAHIDFISH" м.Борислав
1. Прокопик Мар'ян Романович
2. Мутка Юрій Іванович

особистий залік
Данилюк Олександр Миколайович 068 0786393

Отредактировано Killer_te (02.08.2019 11:26:53)

0

19

Наші Спонсори.

http://s5.uploads.ru/t/VS7wb.jpg
МИКУЛИН

http://s7.uploads.ru/t/Eq5ag.jpg

http://s3.uploads.ru/t/r5iKz.jpg

http://s3.uploads.ru/t/mwYq4.png

Отредактировано Killer_te (30.07.2019 14:50:08)

0

20

Місце проведення

49.448815, 25.136264

http://s8.uploads.ru/t/JQUke.jpg

0

21

Прошу зареєструвати:
http://s5.uploads.ru/t/LRCtO.jpg

0

22

РЕЄСТРАЦІЯ ОНОВЛЕНА !!!

Отредактировано Killer_te (02.08.2019 11:27:05)

0

23

Прошу зареєструвати команду
Feeder Sport - Рожнятів (ІФФРС)
1. Кравченко Олег
2. Брайтмаєр Олег
0987541089

Отредактировано Oleksandr5156 (27.07.2019 19:57:11)

0

24

Прошу зареєструвати
...
1.Максимчук Василь
2. Уточнюється..
0987143802

Отредактировано Paravoz (21.07.2019 13:02:48)

0

25

Paravoz написал(а):

...
1.Максимчук Василь
2. Уточнюється..


Напишіть назву команди, контактний номер телефону.

0

26

Ого вже назбиралося 20 команд!🎣
Заруба беде....

+1

27

1 Прокопик Мар'ян Романович
2 Мутка Юрій Іванович
ZAHIDFISH м.Борислав
0633512036

особистий залік
Данилюк Олександр Миколайович
068 0786393

0

28

РЕЄСТРАЦІЯ ОНОВЛЕНА !!!

0

29

K1B0RG написал(а):

Ого вже назбиралося 20 команд!🎣
Заруба беде....


21 команда і особистий залік

0

30

В команді "АR-S" заміна: замісь Атаманюк Роман - Батіг Олег.

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубоку Західного Регіону з лову риби фідером 2019 р.