Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубок РК "Золотий гачок" "FLAGMAN нічний фідер - 2018" Черкаси


Кубок РК "Золотий гачок" "FLAGMAN нічний фідер - 2018" Черкаси

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

"ЗАТВЕРДЖЕНО"
Адміністрація РК "Золотий гачок"
"26" вересня 2018 року
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Відкритого Кубку РК "Золотий гачок" з ловлі риби фідером "FLAGMAN нічний фідер - 2018"

1. Цілі та завдання
1.1. Популяризація риболовного спорту
1.2. Підвищення спортивної майстерності, удосконалення техніки володіння сучасними снастями
1.3. Визначення переможців та призерів змагань

2. Місце і час проведення
2.1. Змагання проводяться "20" жовтня 2018 року (попередньо)
2.2. Місце проведення: пірс (мілина на проти автостоянки)

3. Статус і характер змагань
3.1. Змагання проводяться під егідою РК "Золотий гачок" та компаією "FLAGMAN"
3.2. Змагання проводяться в особистому заліку
3.3. Сума реєстраційного внеску 100 грн.

4. Учасники
4.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, віком від 16 років з відповідним станом здоров'я. Можлива участь спортсменів віком до 16 років, тільки за присутності одного з батьків
4.2. Учасникам надається реєстраційний номер, який буде пропуском на змагання та атрибутом для встановлення особистості спортсмена
4.3. Учасники зобов'язані
- Дотримуватися правил поведінки на водоймі
- Дотримуватися правил змагань і даного положення
- Дотримання морально-етичних норм поведінки у суспільстві
- Бути екіпірованим належним чином для безпечної участі в змаганнях
- Дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів
- При погіршенні стану здоров'я терміново поставити до відома головного суддю
4.4. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях
4.5. Учасникам змагань забороняється
- Використовувати інші, що відрізняються від фідерних, методи лову - (всі дії, що здійснюються рибалкою в секторі, тобто, не лише лов риби, але і промір глибини, годування - все здійснюється лише вудилищами типа фідера. Заборонені які б то не було варіанти коропових сподовых вудилищ, подача корму в точку або точки лову, якщо їх декілька, допускається лише і виключно годівницею)
- Починати ловити до початку змагань (сигнал старту)
- Продовжувати ловити по закінченню змагань (сигнал фініш)
- Спортсмени не мають права приймати від спортсменів і інших осіб практичну допомогу у підготовці місця змагань, снастей, насадки і прикормки, виведенні риби та надавати допомогу іншим спортсменам
- Приймати чи передавати виловлену рибу від інших учасників або третіх осіб
- Використовувати токсичні або отруйні речовини, які можуть призвести до загибелі або хвороби риби
- Розводити багаття, вживати спиртні напої
- Купатися у зоні змагань

5. Організатори та Суддівство
5.1. Загальне керівництво і підготовку організації змагань здійснює: адміністрація РК "Золотий гачок"
5.2. Безпосереднє проведення та суддівство здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань і даного Положення
5.3. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи змаганням, підводять підсумки і нагородження. Контроль за роботою суддів здійснює Головний суддя змагань
5.4. У випадках виникнення під час проведення змагань ситуації, яка не урегульована даним положенням, вона вирішується шляхом наради суддівської колегії

6. Програма змагань
Відкритий Кубок РК "Золотий гачок" з ловлі риби фідером "Нічний фідер - 2018" проводиться протягом одного дня
6.1. Графік проведення змагань

З 20 по 21 жовтня 2018року

- 20:00-20:30 – збір учасників, реєстрація та жеребкування
- 20:30-22:00 – підготовка до змагань
- 22:00-07:00 – активний лов
- 07:00-07:30 – зважування улову, підведення підсумків та визначення переможців, нагородження

7. Підведення підсумків. Нагородження.
7.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської колегії
7.2. До заліку приймається риба виловлена відповідно за правилами змагань
7.2. Переможець та призери визначаються підрахунком - 1 грам - 1 бал, шляхом складання місць
7.3. Переможці та призери змагань нагороджуються медалями, пам'ятними та цінними призами
7.4. Організатори та спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав

0

2

http://fishingclub.ck.ua/

0

3

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086

http://fishingclub.ck.ua/

0

4

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545

0

5

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312

0

6

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь

0

7

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь
15) Потапов Алексей +38(097)492-74-68
16) Бурлака Роман +38(067)930-31-19

0

8

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь
15) Потапов Алексей +38(097)492-74-68
16) Бурлака Роман +38(067)930-31-19
17) Полтавець Сергій 067 681 4045

0

9

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь
15) Потапов Алексей +38(097)492-74-68
16) Бурлака Роман +38(067)930-31-19
17) Полтавець Сергій 067 681 4045
18) Млеваный Сергей Ильич

0

10

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь
15) Потапов Алексей +38(097)492-74-68
16) Бурлака Роман +38(067)930-31-19
17) Полтавець Сергій 067 681 4045
18) Млеваный Сергей Ильич
19) Саенко Константин 0939001205

0

11

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь
15) Потапов Алексей +38(097)492-74-68
16) Бурлака Роман +38(067)930-31-19
17) Полтавець Сергій 067 681 4045
18) Млеваный Сергей Ильич
19) Саенко Константин 0939001205
20) Авраменко Василь 0977096542

0

12

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь
15) Потапов Алексей +38(097)492-74-68
16) Бурлака Роман +38(067)930-31-19
17) Полтавець Сергій 067 681 4045
18) Млеваный Сергей Ильич
19) Саенко Константин 0939001205
20) Авраменко Василь 0977096542
21) Місяць Паша 0635303198

0

13

1) Яготын Максим
2) Марущак Виталий
3) Бахтин Алексей
4) Тринога Александр
5) Назаренко Виктор
5+1) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
7) Шостак Анатолий
8) Руденко Максим
9) Сикоренко Анатолий
10) Кулида Станислав
11) Абу Исаак Кинан 0631303086
12) Лазаренко Борис 0979132545
12+1) Каптенко Роман 0939584312
14) Грабовский Игорь
15) Потапов Алексей +38(097)492-74-68
16) Бурлака Роман +38(067)930-31-19
17) Полтавець Сергій 067 681 4045
18) Млеваный Сергей Ильич
19) Саенко Константин 0939001205
20) Авраменко Василь 0977096542
21) Місяць Паша 0635303198
22) КУбрак Никита 095-429-7007

0

14

http://i.piccy.info/i9/95118b9f90f1f851375c883fff95d881/1539780965/86227/1152148/SAM_4791_800.jpg

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубок РК "Золотий гачок" "FLAGMAN нічний фідер - 2018" Черкаси