Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Открытый Кубок по ловле рыбы фидером TM "ESCA" 2018


Открытый Кубок по ловле рыбы фидером TM "ESCA" 2018

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

"ЗАТВЕРДЖЕНО"
Адміністрація
ТМ "ESCA"
РК "Золотий Гачок"
"__" вересня 2018 року

ПОЛОЖЕННЯ про проведення Відкритого Кубку з ловлі риби фідером TM "ESCA" 2018"

1.Цілі та завдання.
1.1. Популяризація риболовного спорту.
1.2. Підвищення спортивної майстерності, удосконалення техніки володіння сучасними снастями.
1.3. Визначення переможців та призерів змагань.

2. Місце і час проведення.
2.1. Змагання проводяться "29" вересня 2018р. (дата встановленна орієнтовно, визначимось при обговоренні)
2.2. Місце проведення: Черкаська набережна (причал річкового порту, р. Дніпро).
3. Статус і характер змагань.
3.1. Змагання проводяться під егідою ТМ "ESCA" та РК "Золотий Гачок" .
3.2. Змагання проводяться в особистому заліку.
3.3. Сума добровільного реєстраційного внеску 100 грн.

4. Учасники.
4.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі, віком від 16 років з відповідним станом здоров'я (з 14 років, в присутності одного з батьків).
4.2. Учасникам надається реєстраційний номер, який буде пропуском на змагання та атрибутом для встановлення особистості спортсмена.
4.3. Учасники зобов'язані:
- Дотримуватися правил поведінки на водоймі;
- Дотримуватися правил змагань і даного положення;
- Дотримання морально-етичних норм поведінки у суспільстві;
- Бути екіпірованим належним чином для безпечної участі в змаганнях;
- Дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
- Використовувати як основу при приготуванні та використанні прикормки чи/або привади риболовні суміши TM "ESCА" до яких участник змагань має право додати інші компоненти рослинного, тваринного чи промислового виробництва;
- Ловити лише на один гачок;
- При погіршенні стану здоров'я терміново поставити до відома головного суддю.
4.4. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
4.5. Учасникам змагань забороняється:
- Використовувати інші, що відрізняються від фідерних, методи лову -
(всі дії, що здійснюються рибалкою в секторі, тобто, не лише лов риби, але і промір глибини, годування - все здійснюється лише вудилищами типа фідер. Заборонені які б то не було варіанти коропових сподовых вудилищ, подача корму в точку або точки лову, якщо їх декілька, допускається лише і виключно годівницею.)
- Починати ловити до початку змагань (сигнал старту);
- Продовжувати ловити по закінченню змагань (сигнал фініш);
- Спортсмени не мають права приймати від спортсменів і інших осіб практичну допомогу у підготовці місця змагань, снастей, насадки і прикормки, виведенні риби та надавати допомогу іншим спортсменам;
- Приймати чи передавати виловлену рибу від інших учасників або третіх осіб;
- Використовувати токсичні або отруйні речовини, які можуть призвести до загибелі або хворобі риби;
- Розводити багаття, вживати спиртні напої;
- Купатися у зоні змагань.

5. Організатори та Суддівство.
5.1. Загальне керівництво і підготовку організації змагань здійснює: адміністрація ТМ "ESCA" та РК "Золотий Гачок".
5.2. Безпосереднє проведення та суддівство здійснюється суддівською колегією згідно Правил змагань і даного Положення.
5.3. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи змаганням, підводять підсумки та визначають переможців. Контроль за роботою суддів здійснює Головний суддя змагань.
5.4. У випадках виникнення під час проведення змагань ситуації, яка не урегульована даним положенням, вона вирішується шляхом наради суддівської колегії.

6. Програма змагань.
Відкритий Кубок з ловлі риби фідером ТМ "ESCA" 2018 проводиться протягом одного дня.
6.1. Графік проведення змагань:

"__" вересня 2018 року:

- 05:00-05:30 – збір учасників, реєстрація та жеребкування;
- 05:30-06:30 – підготовка до змагань;
- 06:30-11:30 – активний лов риби;
- 11:30-12:00 – зважування улову, підведення підсумків, нагородження.

7. Підведення підсумків. Нагородження.
7.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської колегії.
7.2. До заліку приймається риба виловлена відповідно за правилами змагань.
7.2. Переможець та призери визначаються підрахунком - 1 грам - 1 очко, шляхом складання місць.
7.3. Переможці та призери змагань нагороджуються медалями, пам'ятними та цінними призами.
7.4. Організатори та спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні.

http://fishingclub.ck.ua/forum/viewtopi … amp;t=1980

0

2

1) Шостак Анатолий 0987504762
2) Тринога Олександр 0986432690
3) Прокопенко Михаил 0963347775
4) Яготын Максим
5) Марущак Віталій 067 102 22 04
5+1) Выгонский Виталий 0674о76889
7) Терещенко Антон (067) 695-48-08
8) Марченко Сергій 067-472-89-01
9) Лазаренко Борис 0979132545
10) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
11) Горбань Николай 099-493-44-29
12) Назаренко Виктор 0679809273
(12+1) Свідерський Олександр Миколайович 0972883566
14. Сикоренко Анатолий.
15. Руденко Максим.

0

3

1) Шостак Анатолий 0987504762
2) Тринога Олександр 0986432690
3) Прокопенко Михаил 0963347775
4) Яготын Максим
5) Марущак Віталій 067 102 22 04
5+1) Выгонский Виталий 0674о76889
7) Терещенко Антон (067) 695-48-08
8) Марченко Сергій 067-472-89-01
9) Лазаренко Борис 0979132545
10) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
11) Горбань Николай 099-493-44-29
12) Назаренко Виктор 0679809273
12+1) Свідерський Олександр Миколайович 0972883566
14. Сикоренко Анатолий
15. Руденко Максим
16. Кулида Станислав
17. Богомолов Юра 0683343089

0

4

1) Шостак Анатолий 0987504762
2) Тринога Олександр 0986432690
3) Прокопенко Михаил 0963347775
4) Яготын Максим
5) Марущак Віталій 067 102 22 04
5+1) Выгонский Виталий 0674о76889
7) Терещенко Антон (067) 695-48-08
8) Марченко Сергій 067-472-89-01
9) Лазаренко Борис 0979132545
10) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
11) Горбань Николай 099-493-44-29
12) Назаренко Виктор 0679809273
12+1) Свідерський Олександр Миколайович 0972883566
14) Сикоренко Анатолий
15) Руденко Максим
16) Кулида Станислав
17) Богомолов Юра 0683343089
18) Полтавець Сергiй 0676814045

0

5

1) Шостак Анатолий 0987504762
2) Тринога Олександр 0986432690
3) Прокопенко Михаил 0963347775
4) Яготын Максим
5) Марущак Віталій 067 102 22 04
5+1) Выгонский Виталий 0674о76889
7) Терещенко Антон (067) 695-48-08
8) Марченко Сергій 067-472-89-01
9) Лазаренко Борис 0979132545
10) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
11) Горбань Николай 099-493-44-29
12) Назаренко Виктор 0679809273
12+1) Свідерський Олександр Миколайович 0972883566
14) Сикоренко Анатолий
15) Руденко Максим
16) Кулида Станислав
17) Богомолов Юра 0683343089
18) Полтавець Сергiй 0676814045
19) Бахтин Алексей
20) Полторадня Станислав 0963840382

0

6

1) Шостак Анатолий 0987504762
2) Тринога Олександр 0986432690
3) Прокопенко Михаил 0963347775
4) Яготын Максим
5) Марущак Віталій 067 102 22 04
5+1) Выгонский Виталий 0674о76889
7) Терещенко Антон (067) 695-48-08
8) Марченко Сергій 067-472-89-01
9) Лазаренко Борис 0979132545
10) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
11) Горбань Николай 099-493-44-29
12) Назаренко Виктор 0679809273
12+1) Свідерський Олександр Миколайович 0972883566
14) Сикоренко Анатолий
15) Руденко Максим
16) Кулида Станислав
17) Богомолов Юра 0683343089
18) Полтавець Сергiй 0676814045
19) Бахтин Алексей
20) Полторадня Станислав 0963840382
21) Гвоздь Олександр - 093817585

0

7

1) Шостак Анатолий 0987504762
2) Тринога Олександр 0986432690
3) Прокопенко Михаил 0963347775
4) Яготын Максим
5) Марущак Віталій 067 102 22 04
5+1) Выгонский Виталий 0674о76889
7) Терещенко Антон (067) 695-48-08
8) Марченко Сергій 067-472-89-01
9) Лазаренко Борис 0979132545
10) Сергієнко Ігор Михайлович тел. 0932169526
11) Горбань Николай 099-493-44-29
12) Назаренко Виктор 0679809273
12+1) Свідерський Олександр Миколайович 0972883566
14) Сикоренко Анатолий
15) Руденко Максим
16) Кулида Станислав
17) Богомолов Юра 0683343089
18) Полтавець Сергiй 0676814045
19) Бахтин Алексей
20) Полторадня Станислав 0963840382
21) Гвоздь Олександр - 093817585
22) Тырса Виталий 0671536925

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Открытый Кубок по ловле рыбы фидером TM "ESCA" 2018