Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Великий Кубок ФішДрім Тернопільська обл.2018


Великий Кубок ФішДрім Тернопільська обл.2018

Сообщений 1 страница 30 из 40

1

Положення про проведення Великого Кубка ФішДрім по фідеру у Тернопільській області 2018
1. Цілі і завдання
1.1. Змагання проводяться з метою:
- популяризації риболовного спорту;
- виховання дбайливого ставлення до природи;
- обміну досвідом;
- визначення найсильнішого рибалки.
2. Формат проведення Кубка:
2.1. Кубок проводиться в форматі дуелей.
2.2. Усі учасники сліпих жеребкувань розбиваються на пари.
2.3. Учасники самостійно вибирають водойми для поєдинків і змагаються в терміни до відведеної кінцевої дати туру. На проведення дуелі дається 30 днів (поточний місяць). День і час вибираються учасниками за згодою. Учасники дуелі зобов'язані не менше ніж за три дні оповістити про місце, дату і час дуелі. Для того щоб всі бажаючі мали можливість спостерігати за ходом змагань, а також для того, щоб організатори мали можливість проконтролювати виконання даного положення
2.4. У разі неможливості прийти до компромісу у виборі водойми, оргкомітет призначає такі обов'язкові водойми для дуелей: Козова, Гребневий канал............................................ ..
2.5. Використовувати прикормку під час лову можна тільки виробництва компанії ФішДрім. Замішувати прикормку дозволено тільки на водоймі. Пачки з прикормкою розриваються на очах у опонента. Контроль за цим пунктом покладається на учасників дуелі, а також на організаторів змагань, які можуть приїхати і проконтролювати виконання всіх пунктів даного положення.
Починаючи з ¼ фіналу прикормка буде надаватися Генеральним спонсором - компанією ФішДрім і під час лову використовується тільки видана прикормка:
- 1/4 фіналу - 10 пачок прикормки Спорт Блек - на двох в кожній парі,
-1/2 фіналу - 10 пачок прикормки IQ Чорний Лящ - на двох в кожній парі,
- Фінал - 10 пачок прикормки IQ Чорний
Лящ, 10 пачок IQ Метод на двох.
Сиропи, атрактанти та інші добавки можна використовувати будь-якого виробника.
2.6. Поєдинок складається з однієї дуелі.
2.7. У разі неможливості домовитися про час поєдинку, оргкомітет призначає днем поєдинку останню неділю місяця перед датою жеребкування наступного етапу.
Старт дуелі о 9:00 (за київським часом).
Місце - Тернопіль (Гребневий канал).............................................
Якщо один з учасників не з'явився на поєдинок, не вийшов на зв'язок, то його опонент після першого закидання снасті, вважається переможцем дуелі.
2.8. Кількість учасників обмежена - 32 (починаючи з 1/16 фіналу) або 16 (починаючи з 1/8). При зареєстрованій кількості менше 14 чоловік, турнір проводитися не буде.
2.9. Якщо кількість учасників буде менше 32 або 16, то кількість, що залишилася буде доповнено віртуальними рибалками. Під час жеребкування, якщо рибалці дістався віртуальний учасник змагань, то даний рибалка автоматично проходить у наступний тур.
Якщо кількість зареєстрованих учасників буде 50 і більше,то дуелі почнуться з 1/32 фіналу.Недостатня кількість до 64 буде доповнено віртуальними учасниками.
2.10. Результат дуелі оголошується дуелянтом, який програв в даній темі форуму, або ж організаторам по телефону чи особистим текстовим повідомленням.
2.11. Якщо кількість бажаючих взяти участь в турнірі буде перевищувати 32 людини, то організатори залишають за собою право розширити формат змагань до 1/32 фіналу Кубка.
2.12. У разі не виконання учасниками будь-якого з пунктів даного положення, організатори залишають за собою право застосувати до порушника штрафні санкцій аж до дискваліфікації.
3. Організатор змагань та спонсори:
3.1. Організатор змагань -  обласні рибальські клуби та компанія ФішДрім .
3.2. Генеральним спонсором Кубка є компанія ФішДрім.
4. Учасники.
4.1. До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі. Грошових внесків за участь в Кубку немає.
4.2. Учасники змагань зобов'язані знати і виконувати «Правила любительського и спортивного рибальства» - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99.
Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть призвести недотримання правил поведінки на водоймі, норм поведінки в місцях
загального користування.
5. Нагородження.
5.1. Переможець змагання нагороджується Великим перехідним Кубком з обов'язковим гравіюванням на ньому його прізвища та ініціалів з написом «Кращий фідерист 2018 року», а також зменшеною копією цього Кубка, яка залишається у нього назавжди.
5.2. Також фіналісти будуть нагороджені призами від компанії ФішДрім .
5.3 Переможець також отримає пам'ятний срібний значок ФішДріма.
5.4. Компанія ФішДрім оголошує конкурс на кращий звіт кожного туру, включаючи півфінал.
Звіт може написати кожен учасник Великого Кубка ФішДрім не залежно від того, є він переможцем або переможеним. Звіти про
проведені дуелі потрібно розміщати на даному сайті.
Переможець турніру отримає право на участь у Кубку володарів Кубків,та боротись за Кубок Кубків і золотий значок FishDream.

0

2

1. Ушій Ярослав
2.Стрілецький Роман
3.Онищук Антон
4.Галамай Павло
5.Грицина Руслан
6.Блажевський Володимир
7.Багрій Богдан
8.Бабій Тарас
9.Потурняк Андрій
10.Лахно Дмитро
11.Палій Ігор
12.Грачев Володимир
13.Буць Павло
14.Малащук Сергій
15.Чорний Андрій
16. Даткун Андрій
17.Дідич Роман
18. Федоров Денис

Отредактировано Jarik (12.03.2018 17:26:34)

0

3

Я зарегистрировался в киеве на кубок, но также могу принять участие и в тернопольской области, это возможно?

0

4

Если успеешь и там и там, то почему бы и нет.
Поездки в Тернополь не пугают?

Отредактировано benderr (06.03.2018 00:05:19)

0

5

benderr написал(а):

Если успеешь и там и там, то почему бы и нет.
Поездки в Тернополь не пугают?

Отредактировано benderr (Сегодня 00:05:19)

я отсюда родом, просто не ударенный в голову))
Прошу зарегистрировать Грачев Владимир

0

6

Вова дискатека написал(а):

Я зарегистрировался в киеве на кубок, но также могу принять участие и в тернопольской области, это возможно?

Так, а кто здесь из нашого брата и каким боком куда ударенный? Вова, ты о чём? У тебя там наверное инфа некорректная...видать давненько на родине бывал... позвони, пообщайся с ребятами...

benderr написал(а):

Поездки в Тернополь не пугают?

Улыбнуло, а почему они должны кого пугать?

+1

7

Я последние пол года здесь живу, можно сказать, и знаю о чем говорю. Но дабы не засорять тему, предлогаю все оставшиеся вопросы об "ударенности" здешних жителей обсуждать во время 5 часовой дуэли.

0

8

Прошу добавити Буць Павло 0969556299

0

9

Александр-Тернополь написал(а):

Улыбнуло, а почему они должны кого пугать?

Я имел ввиду расстояние от Киева. А Вы о чём подумали?

+1

10

Мінімальна кількість для проведення кубку є. Дату і час жеребкування озвучемо  чуть пізніше.

0

11

Jarik написал(а):

Мінімальна кількість для проведення кубку є. Дату і час жеребкування озвучемо  чуть пізніше.

Ти і тут і там батлуєшся?

0

12

Так. Не були впевнені чи назбираємо людей. Зареєструвався до Вас. А тут і в нас назбиралось. Буду в двох областях змагатись

+1

13

Гузьо Михайло відмовився. Є одне місце для участі

0

14

Даткун Андрій 16 учасник

0

15

http://s5.uploads.ru/t/LBgQs.jpg

+2

16

Killer_te написал(а):

Не понятно — якого числа змагання?

0

17

Дуель Грачов - Онищук пройдёт 22 апреля на Тернопольском озере ( место - где будет свободно)

0

18

Двобій 1/16, Стрілецький Роман - Палій Ігор, 22.04.2018, 09:00 , західний берег тернопільського ставу. (Карповий мостік).

0

19

Грачов Онищук 405 - 1160. Онищук прошёл дальше

0

20

Батл фишдрим в Тернополе. Дуель у меня была с Онищуком Антоном.
http://sd.uploads.ru/t/ntIy8.jpg

Встретил он меня на вокзале и поехали мы на канал. В дороге я узнал что Антон рыболов-спортсмен, участвовал в чемпионатах украины последние годы и во всех местных соревнованиях. Ну что, подумал я, это еще интересней))) На канале дул боковой ветер 5-6 метров в сек и ждали нас еще четверо дуелянтов. Следует отметить, что никогда прежде мне не доводилось ловить ни на озере ни на канале и я был очень рад что выпала такая возможность да еще и в формате соревнований.
Познакомились :
http://sd.uploads.ru/t/2prDW.jpg

и начали неспешно готовится к туру. Для предполагаемой ловли я выбрал изначально две дистанции: дальняя - 70 метров примерно на глубине 5.5-6 метров и ближняя - 33 метра за мини бровкой. Ловил Палками Hardy XT 12 и 13 футов. На одной шнур на второй леска. По прикормке - пачка гейзера, пачка айкью метод светлый и кило грунта, мешал на воде. Стартовый закорм я не делал, решил сразу ловить и в темпе 40 сек-минуты кинуть 15 первых кормушок. За эти 15 забросов на крючке побывал опарыш, мотыль и червь в разных вариантах, но ни одного шевеления вершинки я не увидел и продолжал ловить увеличивая время до 2-3 минут. Спустя полтора часа Антон ловит 4 рыбу и я на пол часа перехожу пытать счастья на дальнюю, но там глухо.. На третьем часу ловли я вижу две поклевки в виде единичных тычков. И под конец 3 часа ловли вытягиваю самозасечку в виде маленького ерша.
Потом все собрались на небольшой перерыв возле багажника Тараса Бабия и на последние полтора часа лова я ушел с мыслями дубинить ляща, но продолжил упираться в бель на дистанции еще ближе на 10 обортов катушки, ибо заметил в мутной воде плотвицу у самого берега. Ведел был боковой, но больше в наш берег, я подумал что рыба может стоять еще ближе. Потихоньку пошли поклевки, но рыбу на точку мне поставить не удалось. То две плотвы сразу, то куришь 20 мин. И так 5 часов прошли. С 410 граммами я проиграл сопернику 750 грамм, который к слову ловил в удовольствие.Среди нас шестерых больше всего поймал Владимир Блажевский 1900 почти.
Выводы :
  - За последние полтора часа я поймал больше рыбы чем соперник, хоть и не поставил ее толком на точку.
  - У меня с соперником в ловле было два различия. Первое - это то что Антон ловил с прикормочным мотылем и подрезал опаря и червя, а я нет. И второе это то что он ловил кормушкой в которую 30 грамм корма влезает, а в мою 10. И как я сейчас понимаю и уверен на 80 процентов именно размер кормушки предрешил для меня такой результат.
Ровно в три раза я кидал меньше корма чем Антон и поклевки увидел на четвертом часу (Антон в конце первого). Кроме этого, после окончания батла мы остались еще на два часика половить, и вцепив нормальную кормоемкую кормушку я сразу поставил рыбу на стол и взял 20 рыб минимум... Вот такие пироги.. После боя кулаками МАШУТ))))  В целом, познакомился с хорошими открытыми ребятами, отлично провели время в хорошей компании.
Всем спасибо и до новых встреч!!!

ЗЫ. очередной раз хвала тем кто сделал и продал мне удочки, за время тура и послетуровой рыбалки слил только одну рыбку.

Отредактировано Вова дискатека (23.04.2018 14:57:26)

+2

21

А чем обусловлен Гейзер и грунт в одной упаковке?

0

22

Фдуч написал(а):

А чем обусловлен Гейзер и грунт в одной упаковке?

Речь шла о том что гейзер, айкью метод и грунт в одной прикормке.

0

23

Это я понял. Непонятно, зачем Гейзер и глина? Это два антипода убивающие друг друга.
Результат на чистом методе был бы лучше..

Спрошу по-другому.
1. Зачем мешал Гейзер?
2. Зачем добавлял Глину?

Отредактировано Фдуч (23.04.2018 22:15:32)

0

24

Фдуч написал(а):

Это я понял. Непонятно, зачем Гейзер и глина? Это два антипода убивающие друг друга.
Результат на чистом методе был бы лучше..

Ну грунт обклеивал при увлажнении частицы прикормки и она всплывая со дна делала это медленнее и грунт расчинялся, создавая пыление близкое к натуральному когда рыба хвостом над дном машет. Кароч мне такая механика понравилась и буду впредь так делать.

0

25

[url=http://uploads.ru/IH354.jpg]http://sh.uploads.ru/t/IH354.jpg[]

Отредактировано Jarik (13.07.2018 19:21:35)

0

26

http://s5.uploads.ru/t/o3zbe.jpg

0

27

http://s8.uploads.ru/t/zZB4g.jpg

0

28

http://sh.uploads.ru/t/oRISa.jpg

0

29

http://s8.uploads.ru/t/1HEig.jpg

0

30

http://s7.uploads.ru/t/iPW1E.jpg

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Великий Кубок ФішДрім Тернопільська обл.2018