Все о ловле на английскую донную удочку

Объявление

Место для рекламы
Наши соседи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Фідерний напрямок ФРСУ. Загальні питання.

Фідерний напрямок ФРСУ. Загальні питання.

Сообщений 421 страница 438 из 438

421

Greys написал(а):

Это что, теперь все будут ловить без клипсы?

Dimmy написал(а):

Я не могу прокомментировать, что точно входило в определение свободный сход лески.
По случаю уточню и отпишусь.

Я получил информацию проясняющую смысл выражения "свободный сход лески".
К клипсованию это не относиться. Чтобы препятствовать ловле под ногами, запрещен заброс с закрытой дужкой, леска должная во время заброса сбегать свободно сквозь кольца.

+4

422

Romeo написал(а):

Полно стран которые с большой колокольни серуть на правила Фипса и свои внутренние соревнования проводят как считают нужным

Это ты сейчас про страну ДНР?  :rofl:

+1

423

Feederal_74 написал(а):

Это ты сейчас про страну ДНР?

Это я про Англию и Венгрию например...

+3

424

Пока зимние каникулы , предлагаю будущим потенциальным участникам ЧУ и КУ подумать над  вопросом , где проводить отборы на ЧМ 2019 Южная Африка . Отборы надо провести осенью 2018 и водоем на мой взгляд нужен карповый .

0

425

оксиген написал(а):

ЧМ 2019 Южная Африка . Отборы надо провести осенью 2018 и водоем на мой взгляд нужен карповый .

Карпо-фідерний, там де класичною оснасткою можна ловити коропа 1-5 кг
Наприклад, на Прилбичах так, не дуже вийде

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (2018-01-02 17:45:28)

0

426

Мені дуже подобається озеро Трофейне в Кричевичах . Комфортне , рівнозначне , є де переночувати , є можливість замовити їжу . https://www.youtube.com/watch?v=s719R97nl1U

0

427

Для схожості умов відбори потрібно робити коли вода ще тепла і риба відповідно поводиться.

0

428

Народ, а почему нет общения на профильном форуме на сайте ФРСУ? Там последнее сообщение  с лета 2017 ( кроме графика соревнований).

Отредактировано Виктор Иванович (2018-01-04 18:14:45)

0

429

Я так зрозумів , де будуть вдбори в збірну мало кого цікавить . Давайте вирішувати , як проводим попередню реєстрацію на Кубок України .
Підготовка вже почалась , домовленність з інспекцією є . Тепер Миколаївській федерації потрібна допомога в фінанасуванні , для орг. затрат  . Тому я пропоную провести попередню реєстрацію , а потім проплатити 50 % внеску які підуть на організацію КУ. Я з понеділка 15 січня  відкриваю тему Кубок України , там задавати всі питання .

0

430

оксиген написал(а):

Тепер Миколаївській федерації потрібна допомога в фінанасуванні , для орг. затрат

у меня сразу вопрос, федерация будет финансово помогать в организации или Николаевский Клуб "Ингул"?

0

431

оксиген написал(а):

Я так зрозумів , де будуть вдбори в збірну мало кого цікавить . Давайте вирішувати , як проводим попередню реєстрацію на Кубок України .

Ні Сергій Іванович, це не так. Річ у тому, що важко знайти водойму під вказані умови:
1).  Об'єкт лову: Короп 1-5 кг
2).  Рівнозначні умови для 20 - 25 чоловік
3).  Можливість ловити на класичний фідер.

Наприклад, в Харківській області я таких водойм не знаю.

Що до вашої пропозиції по Кричевичам - там хіба можна ловити класичним фідером?

Отредактировано Michael (2018-01-11 15:10:16)

0

432

Власник водойми Кричевич , піде на зустріч кандидатам в збірну і дозволить ловити класичним фідером , тому що оснастка інлайн . Всім буде доведено правила поводження з рибою , і за цим будемо слідкувати .

Отредактировано оксиген (2018-01-11 16:18:25)

0

433

RomAndry написал(а):

у меня сразу вопрос, федерация будет финансово помогать в организации или Николаевский Клуб "Ингул"?

По фінансуванню Кубка України , я вже казав половина внеску команд піде на організацію КУ, тобто при умові участі 25 команд - це 25 т. грн. Ще буде фінансування ген. спонсором , сума буде відома пізніше , і на що ці гроші підуть буде відомо після підписання договору зі спонсором .

0

434

у нас есть 3 карася: стояк рыба карп амур, я там осенью буду наш флет марафон проводить.

+1

435

ссылка http://3karasya.com.ua/

0

436

Ітого на сезон 2018 на Кубок і Чемпіонат УкраЇни будуть слідуючі квоти .
Запоріжська ОФРС -3 команды                    +
Харьківська ОФРС -2 команды                    ++
Дніпропетрівська ОФРС -2 команды            +         
Миколаївська ОФРС-2 команды                  ++
Івано Франківска ОФРС -1 команда            +
Луганська ОФРС-1 команда                        -
Донецька ОФРС  -1 команда                      ++
Херсонська ОФРС -1 команда                    +
Кропивницька ОФРС-1 команда                  -
Черкаська ОФРС- 1 команда                       -
Полтавська ОФРС -1 команда                    +
Сумська ОФРС 1-команда                           -
Чернігівська ОФРС-1 команда
Київська ОФРС-1 команда
Київська МФРС-1 команда
Житомирська ОФРС 1 команда
Вінницька ОФРС 1 команда                        +
Чернівецька ОФРС -1 команда                   +
Хмельницька ОФРС-1 команда                   -
Ровенська ОФРС  -1 команда                     +
Тернопільська ОФРС-1 команда                 +
Львівська ОФРС 1 команда                        +
Волинська ОФРС- 1 команда                      -
Закарпатська ОФРС 1 команда                   -
Одеська ОФРС-1 команда                          +

всього 30 федерацій на 25 місць .
Прохання ті області які вже опріділились і знають що не будуть виставляти команду на ЧУі КУ , прохання прописатись тут .

Отредактировано оксиген (2018-01-18 15:45:02)

+1

437

Сергей, возможно удобней будет, если федерации подтвердят свое участие КУ и ЧУ до определенного срока - кто не подтвердил значит отказался ?

0

438

Предварительная регистрация будет до 15 февраля , потом определим время для оплаты аванса .

0

Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Фідерний напрямок ФРСУ. Загальні питання.