Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Водоемы » Тернопільські водойми


Тернопільські водойми

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Хто має якусь цікаву інформацію про водоми в Тернопільській області - не стидайтесь :)

0

2

Захопився рибалкою, зокрема фідером, минулого сезону. Ловив в основному на Тернопільському ставі зі сторони Білої. В основному підлящик, багато плотви. Часом попадаються дзеркальний карп (якого наш мер запустив 2 роки тому), амур, карась. Це з того що попадалось мені чи друзям.
Зі сторони лісу ловиться лин, сом, карась там краще прокльовує ніж з Білої.

+1

3

Глібів (Гусятинський р-н). Глибина в основному до 1,5м, намул. Дуже багато карася, але невеличкого - ладошка.  Є карп, але пару суток треба сидіти щоб щось висидіти. При мені мужик витянув екземпляра на 3,5-4кг, але казав що сидів 2 сутки з 13 закинутими на пружину палками.
На річці є хороша плотва.

+2

4

Добрий день! Підкажіть, що клює на фідер, на Тернопільському ставі зі сторони набережної ( острівок кохання). Яка прикормка потрібна, насадка? Буду проїздом, хочу половити 1-2 сесії. Дякую.

0

5

Тиждень тому брали карпики і дрібна риба а зараз як відрізали. Зараз дуже багато риби плаває мертва і ніхто не знає від чого .

+1

6

В суботу сидів на мах 5м трошки дальше за островок кохання з 15:00-16:00 пару дрібних а після16:00 як відрізало. Зараз і верховодка пропала. Хочеш ловити іди до пивзаводу сідай 3,4,5, лавочка або на сходи до водокачки там тоже гарне місце на фідер. А прикормку по ціні яка підходить я ловлю фанатіком плотва і ціна + риба.

0

7

Я тамтого року ловив на пікер на чайці сила а зараз до 10червня закрита. Люблю ловити верховодку.

0

8

На веслувальному каналі в Тернополі продовжується реконструкція і тепер будівельні роботи перейшли на той участок, де останнім часом проводилися змагання по фідеру та поплавку. Берегову лінію риють екскаватором на велику довжину, ще десь метрів 400 і залишається ще невеликий участок, порослий верболозом. Там будуть прокладати дорогу (як і на попередньому участку).
Фактично, зараз щоб ловити з того берега, потрібно йти майже в кінець каналу і місця для ловлі там незручні (як на березі, так і в воді).
http://i.piccy.info/i9/132e61d80063d33fd60f93e2e64057a0/1589912326/40866/1373719/20200519_113639_500.jpghttp://i.piccy.info/i9/7d9ab0013e04d133a3c26850f11407dd/1589912451/30968/1373719/20200519_113653_500.jpg

0

9

Дуже шкода, вперше там ловив в 2012 на своїх перших змаганнях, дуже гарний канал з хорошим різновидом білих та хижих риб !
чув від рибаків що реконструкція відігралась на рибі і зараз трохи треба часу щоб все повернулось до попереднього стану !
будемо на це і сподіватись )

+1

10

Доброї ночі хто знає яка зараз ситуація в Тернополі на гребному каналі ? І чи було там щось по рибі восени ? Дякую

0

11

Вадим1996 написал(а):

Доброї ночі хто знає яка зараз ситуація в Тернополі на гребному каналі ? І чи було там щось по рибі восени ? Дякую

Ситуація більш чим ясна, дана частина водойми закрита для риболовлі та навігації як 'зимувальна яма'.

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Водоемы » Тернопільські водойми