Все о ловле на английскую донную удочку

Объявление

Наши соседи

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубок Західного регіону - 2017


Кубок Західного регіону - 2017

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

Положення про проведення відкритого Кубку Західного регіону - 2017 з лову риби фідером 26-27 серпня 2017 року.
Мета і задачі.
1.1. Популяризація риболовного спорту.
1.2. Підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними риболовними снастями.
1.3. Визначення переможців та призерів змагань.
1.4. Оздоровлення учасників факторами навколишнього середовища.
1.5. Виховання навиків екологічної культури.
2. Місце і час проведення.
     Змагання проводяться 26-27 серпня 2017 року на Дністровському водосховищі в районі с.Коновка Кельменецького р-ну Чернівецької обл.
3. Статус і характер змагань.
3.1. Змагання проводяться під егідою Федерації риболовного спорту Чернівецької та Івано-Франківської областей.
3.2. Змагання - особисто-командні. Склад команди – 2 учасники.
3.3. Сума реєстраційного внеску 200 грн. з учасника ( 400 грн. - з команди).
4. Учасники.
4.1. До участі в змаганнях допускаються особи, віком від 16 років, з відповідним станом здоров’я (підтверджується медичною довідкою),
4.2. Учасники зобов’язані:
-     дотримуватися правил поведінки на водоймі, правил змагань і цього Положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
-     бути екіпірованими відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
-     беззаперечно дотримуватися розпоряджень і вказівок суддів;
-     при погіршенні стану здоров’я негайно повідомити головного суддю.
4.3. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть призвести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в місцях загального призначення.
5.    Організатори. Суддівство.
5.1. Загальне керівництво і підготовку організації змагань здійснює Чернівецька та Івано-Франківська федерація риболовного спорту.
5.2. Безпосереднє проведення та суддівство здійснює суддівська колегія згідно з Правилами змагань з риболовного спорту України та цим Положенням. Суддівську бригаду надає Тернопільська федерація риболовного спорту.
5.3. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи змагань, проводять зважування та нагородження.
Нагляд за роботою суддів здійснює Головний суддя змагань.
У випадку виявлення лояльного або навпаки упередженого ставлення до учасників такий суддя підлягає заміні та дискваліфікації.
6. Програма змагань.
   Змагання з фідерної ловлі проводиться упродовж трьох днів.
6.1. Перший день (25 серпня, п’ятниця);
    - заїзд спортсменів на територію наметового містечка (10:00-19:00)- реєстрація та розміщення учасників, отримання вказівок, інструктаж (капітани команд).
6.2. Другий день (26 серпня, субота):
    - жеребкування (06:30 – 06:45);
    - розстановка учасників по місцях лову, вхід в сектори, підготовка (07:00-09:00);
    - активний лов риби (09:00-14:00);
    - зважування і підбиття підсумків І етапу змагань (14:00-15.30).

6.3. Третій  день (27 серпня, неділя):   
    - жеребкування ІІ етапу (06:30 – 06:45.) - розстановка учасників по місцях лову, вхід в сектори, підготовка (07:00-09:00);
    - активний лов риби (09:00-14:00);
    - зважування, визначення переможців і підбиття підсумків змагань (14:00-15.30);
    - нагородження ї урочисте закриття змагань (15.30).
  7. Правила змагань. Змагання проводяться за правилами спортивної ловлі на фідер, затвердженими ФРСУ.
Увага! Реєстрація закінчується 23 серпня включно.
Реєстрація проводиться в данній темі за формою:
Назва команди, місто (область)
1) ПІП участника (повністю)+телефон
2) ПІП участника (повністю)+телефон
ПРИКЛАД реєстрації команди
Команда "Івани", м. Чернівці
1) Іванов Іван Іванович, +38-066-111-11-11
2) Іванов Іван Васильович, +38-097-222-22-22

Реєстрацію відкрито.

0

2

"СПАРТА" ІФФРС
Піщак Юрій
Ленчук Іван
0958325533

0

3

Команда Олімп Чернівці
Тівілік Руслан
Мінтенко Анатолій
   Команда Feeder sport Чернівці
Житарюк Влад
Кошара Володимир

0

4

Команда Тернополяни
Стрілецький Роман
Потурняк Андрій

0

5

Команда "Feeder sport"-Отинія  ІФФРС.
1.Кваснюк Олександр  Михайлович 0666484176
2.Слюсаренко Володимир Володимирович 0661762764

  Команда "АR-S" - Отинія  ІФФРС.
1.Атаманюк Роман Михайлович 0995237813
2.Думка Святослав Трохимович 0667795123

0

6

Команда "RAVENS" м.Івано-Франківськ
Бичко Андрій
Свистович Андрій

0

7

Команда: "Зловив-відпусти"
Кук Ю.
Овсяник Б. (098----8701819)

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (2017-08-15 21:35:18)

0

8

Буковина (Чернівці)
Костеняк Я.І.
Ткачук Ю.Д.

0

9

Команда СF TEAM
1. Чепишко М.І. 0501078448
2. уточнюється

0

10

Flagman Feeder Masters
1. Страшний Олексій
2. Давидов Діма
3. Страшний Олександр

0

11

Прошу зареєструвати команду Feeder Sport.
У складі:
Веселовський Ігор (капітан)
Левицький Олег

Дякую.

0

12

Flagman СВ
1. Таранов Алик
2. Немеш Віктор

0

13

Successful Fishing, м. Хотин
Ступак Олександр Анатолійович +38-096-661-71-23
Шевчук Віталій Васильович

0

14

к. **Новоселиця**
  1) Бодян Вячеслав
  2) Кладніцкий Андрій

0

15

1) "СПАРТА" ІФФРС
Піщак Юрій
Ленчук Іван
0958325533

2) Команда Олімп Чернівці
Тівілік Руслан
Мінтенко Анатолій

3) Команда Feeder sport Чернівці
Житарюк Влад
Кошара Володимир

4) Команда Тернополяни
Стрілецький Роман
Потурняк Андрій

5) Команда "Feeder sport"-Отинія  ІФФРС.
1.Кваснюк Олександр  Михайлович 0666484176
2.Слюсаренко Володимир Володимирович 0661762764

6) Команда "АR-S" - Отинія  ІФФРС.
1.Атаманюк Роман Михайлович 0995237813
2.Думка Святослав Трохимович 0667795123

7) Команда "RAVENS" м.Івано-Франківськ
Бичко Андрій
Свистович Андрій

8) Команда: "Зловив-відпусти"
Кук Ю.
Овсяник Б. (098----8701819)

9) Буковина (Чернівці)
Костеняк Я.І.
Ткачук Ю.Д.

10) Команда СF TEAM
1. Чепишко М.І. 0501078448
2. уточнюється

11) Flagman Feeder Masters
1. Страшний Олексій
2. Давидов Діма
3. Страшний Олександр

12) Feeder Sport.
Веселовський Ігор (капітан)
Левицький Олег

13) Flagman СВ
1. Таранов Алик
2. Немеш Віктор

14) Successful Fishing, м. Хотин
Ступак Олександр Анатолійович +38-096-661-71-23
Шевчук Віталій Васильович

15) к. **Новоселиця**
  1) Бодян Вячеслав
  2) Кладніцкий Андрій

0

16

Flagman-Frankivsk
Совтус Богдан Васильович 0988031506
Крижанівський Іван Ярославович 0994199444

0

17

Brain-Ibis-Lviv 2
Прокоп'юк Юра               0637555005
Яросевич Володимир

Отредактировано karpua (2017-08-21 21:45:57)

0

18

"Волинь" Луцьк
Петухов Сергій 0966778544
Смоленській Дмитро

0

19

"Docent & Trofey" м. Могилів-Подільський
Гаврилюк Володимир
Вівсик Олексій 096 975 53 5З

0

20

Fish-Bone
1) Дем"ян Володимир
2) Брешук Валентин

0

21

Адреналін
Варварич Томас
Соломян Микола

0

22

Рідківці
Куриш Микола
Сорочан Григорій

0

23

1) "СПАРТА" ІФФРС
Піщак Юрій
Ленчук Іван
0958325533

2) Команда Олімп Чернівці
Тівілік Руслан
Мінтенко Анатолій

3) Команда Feeder sport Чернівці
Житарюк Влад
Кошара Володимир

4) Команда Тернополяни
Стрілецький Роман
Потурняк Андрій

5) Команда "Feeder sport"-Отинія  ІФФРС.
1.Кваснюк Олександр  Михайлович 0666484176
2.Слюсаренко Володимир Володимирович 0661762764

6) Команда "АR-S" - Отинія  ІФФРС.
1.Атаманюк Роман Михайлович 0995237813
2.Думка Святослав Трохимович 0667795123

7) Команда "RAVENS" м.Івано-Франківськ
Бичко Андрій
Свистович Андрій

8) Команда: "Зловив-відпусти"
Кук Ю.
Овсяник Б. (098----8701819)

9) Буковина (Чернівці)
Костеняк Я.І.
Ткачук Ю.Д.

10) Команда СF TEAM
1. Чепишко М.І. 0501078448
2. уточнюється

11) Flagman Feeder Masters
1. Страшний Олексій
2. Давидов Діма
3. Страшний Олександр

12) Feeder Sport.
Веселовський Ігор (капітан)
Левицький Олег

13) Flagman СВ
1. Таранов Алик
2. Немеш Віктор

14) Successful Fishing, м. Хотин
Ступак Олександр Анатолійович +38-096-661-71-23
Шевчук Віталій Васильович

15) к. **Новоселиця**
  1) Бодян Вячеслав
  2) Кладніцкий Андрій

16) Flagman-Frankivsk
Совтус Богдан Васильович 0988031506
Крижанівський Іван Ярославович 0994199444
17) Brain-Ibis-Lviv 2
Прокоп'юк Юра               0637555005
Яросевич Володимир

18) "Волинь" Луцьк
Петухов Сергій 0966778544
Смоленській Дмитро

19) "Docent & Trofey" м. Могилів-Подільський
Гаврилюк Володимир
Вівсик Олексій 096 975 53 5З

20) Fish-Bone
1) Дем"ян Володимир
2) Брешук Валентин

21) Адреналін
Варварич Томас
Соломян Микола

22) Рідківці
Куриш Микола
Сорочан Григорій

Отредактировано Jekafishing (2017-08-24 21:25:07)

0

24

1 турhttp://s4.uploads.ru/t/hHJK2.jpg
http://s5.uploads.ru/t/uOetC.jpg
http://s2.uploads.ru/t/RDXv6.jpg

Отредактировано RumV (2017-08-26 17:17:30)

0

25

Я так розумію, що сьогодні ще більша там зараз заруба ніж учора  :flag:

0

26

http://s6.uploads.ru/t/KsOak.jpg
http://se.uploads.ru/t/KGqTh.jpg
http://sh.uploads.ru/t/7tPJy.jpg
2 тур результати:

Отредактировано RumV (2017-08-27 19:21:55)

+2

27

Підсумки:
http://s9.uploads.ru/t/gdFqh.jpg
http://sh.uploads.ru/t/ck4yb.jpg
http://s5.uploads.ru/t/9vELM.jpg

Отредактировано RumV (2017-08-27 19:39:04)

+5

28

Кубок Західгого Регіону (Коновка)
Трішки з запізненням, але все таки напишу коротенький звіт…
Загорівся я поїхати на Кубок Західгого Регіону (Коновка),спочатку зі Львова багато хто їхав і навіть місце було,але чим блище до змагань все змінювалось .. і так получається що їхати нема з ким,але розумію що їхати потрібно ,так як не загорами Чемпіонат України який також буде відбуватись у Коновці… потрібно щось придумати..
І тут за декілька днів познайомився з Володьою , який погодився поїхати фіг знати куда , непонятно з ким)))
Виїхали ми в пятницю,до вечора були вже на місці,поки розклались повечеряли вже темно,потрібно лягати спати ,але то так не получилось,довго не поспав так як адреналін бере своє,хочеться вже пошвидше ранку..
Я проснувся перший ,Володя почув що я товчусь в себе в палатці і також виліз зі своєї палатки,почали щось підвязувати ,так як спати не хочеться,і залишилось буквально паро годин до реєстрації.
Замішались,поділив прикормку наживку і вйо..
Прибули на реєстрацію,в мене зона А1,прибув на місце ну як прибув поносив речі від табору,добре хоч не далеко,на водоймі перший раз ,спочатку почистив сектор так як трави там було дуже багато.
Розклався ,почав маркеритись,бачу багато хто кидає і 60+,я також попробував щось там найти  ,але щось не то там ракушка є але раз на неї попадає раз ні,але все таки залишив 2 вудилища на тій дистанції,а два закліпсував на 36 м ,на початку ракушки..
Старт..
https://scontent.fhen2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21167073_868928626615864_2596916104087417430_o.jpg?oh=622af8caa5aadedd14418986024b3713&oe=5A5F760F
Закорм почав з 60 +,загодував ніби все добре,але після 15 хв туру обрив,беру запасне вудилище ловлю ще хв 30 і знову відстріл… та що ж таке за день,розумію що за 1 годину впіймати паро рибок то не результат.
https://scontent.fhen2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21167731_868928503282543_5956459609107820129_o.jpg?oh=0058a27a3b9f4d5a9b24d8526a1b579d&oe=5A5BC6DD
Переходжу на ближняк і починаю ловити плотву,і тож треба так  помилитись на самому початку,рибка ловиться непогано і до кінця туру в мене вже 95 риб,після першого туру я на 4 місці з вагою 4820,нічого страшного висновки для другого туру я зробив
Отже поводок 1 м ,для мене була комфортна довжина і рибка ловилась гачечки гамакатсу 1130B ,сікли рибку добре,отже з тим непрогадав…наживка мотиль з підсадкою опариша або пінки,також багато різав хробака і опариша в прикормку.

Другий тур і зона В
https://scontent.fhen2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21122585_868928516615875_6008415821244930366_o.jpg?oh=3dc93348d2a35f5a11b4be32be1cedfe&oe=5A42F044
Тут також дистанція недалека 33 м, так як з першого туру прийшла інформація що рибка ловилась не велика , розумів що на плотві можна зробити результат
https://scontent.fhen2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21167910_868928656615861_9122711008974194583_o.jpg?oh=71ee35d820b0f7d366eae31b5d85b2c3&oe=5A5501D8
Робив все те саме що і в першому турі, плотва ловилась навіть дуже непогано,після зважування вага показує 5150 і цього хватило щоб зайняти 1 місце в зоні.
Загалом я 6 в загальному рейтингу ,ну що ж  тренування пройшло плюс мінус нормально ,щось зрозумів ,щось ні, все може змінитись кардинально, але вже хоч є з чого стартанути,
https://scontent.fhen2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21122450_868928713282522_2012730016686073771_o.jpg?oh=6140f8e5938bd239df3252ab312edbcb&oe=5A4CDA76
Також хочу подякувати компанії Ібіс та Брайн,за спонсорську допомогу,і також окремо подякувати
Богдановичу Михайлу який завжди швидко щось порадить , а також надасть все потрібне для змагань ,а також і для тренувань і звичайних рибалок..

Отредактировано karpua (2017-09-21 23:29:34)

+3


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Кубок Західного регіону - 2017