Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Прикормка RostFishing, отзывы

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

Не нашел здесь соответствующей темы, поэтому буду первый. Может кто успел использовать прикормку Ростика, то есть RostFishing?

Интересуют Лещ, Лещ Шоколад, и Плотва. Карповые темы ещё есть, но меня они не интересовали :)

На вид достаточно неплохая, мелкофракционная, без мусора, с вкраплениями мелкой флюоресцентной пастончино, все запахи очень ядренные. Якобы используются ингредиенты западных компаний.

У меня товарищ хоть и взял на пробу, но ни я ни он из-за работы в ближайшие 2-3 недели её использовать не будем и проверить не сможем. В общем, было бы неплохо услышать отзывы кто и как её "юзал".

0

2

Если получится, планирую в следующие выходные опробовать её по лещу и плотве.

0

3

Доброго дня!

Прикормку розробляв я. Риболовною ароматикою займаюсь третій рік (бренд RostFishing). Прикормку випустили на ринок цього року. Можу відповісти на всі ваші запитання.
- Так, прикормка дрібнофракційна
- Так, сміття там немає, тому що самі виготовляємо крошку (термооброблені злаки).
- Вкраплення, щоправда, не флюоросцентне, просто крупніша крошка з акцентованим кольором.
- Так, ароматика достатньо сильна (відносно іншої прикормки в цьому ціновому діапазоні)
- Так, ароматика європейська, так ж, як і в сиропах, спреях і ароматизованих меласах мого виробництва.
- Прикормка активна, добре "п’є воду", можливе зволоження в кілька етапів.

http://i.piccy.info/i9/4f8840606a789627089709bf79d8205c/1489135860/166428/1126946/rf_prikorm2017_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2017-03-19-19-43/i9-10936650/786x543-r/i.gif

Всього 10 видів на даний момент:
1. Універсал (Шоколадно-пряна ароматика, холодна вода).
2. Плотва+ (Шоколадно-пряна ароматика, нотки коріандру, холодна вода).
3. Лящ шоколадний (Шоколадно-пряна ароматика, нотки кориці, холодна вода).
4. Лящ карамельний (Карамельно-пряна ароматика, тепла вода).
5. Карась-короп медовий (медова ароматика, тепла вода).
6. БігФіш (Солодка кукурудза, тепла вода).
7. Короп Монстеркраб (Морепродукти, холодна вода).
8. Короп Слива (тепла вода).
9. Короп Полуниця (тепла вода).
10. Короп Груша-дюшес (тепла вода).

Рекомендована роздрібна ціна 45 грн на всі види. В Києві працює оптовик, тому буде в багатьох магазинах.
Буде також у власному інтернет-магазині, за пару дні запрацює.

Також випускаємо:
- сиропи-ліквіди (біля 26 видів)
- спреї (біля 26 видів)
- меласа оригінальна і ароматизована (12 видів, банка 550 мл, 800 г)
- діпи коропові на кукурудзяній патоці (бюджетні)
- пелетс 4 мм (Конопля, Фіш-Міл, Спеції)
- сухі додатки (стіки 300 г - Конопля, Фіш-Міл, Коріандр, Льон (мастирка-клей)
- ароматизовані мазі для спінінгових приманок (вазелінова основа, 7 видів)

Задавайте питання, що цікавить все відповім. Тут ссилки:

Сайт (запрацює за кілька днів):
www.rostfishing.com.ua
ФБ
https://www.facebook.com/rostandfishing/
Тут є деякі описання:
http://www.active.lviv.ua/rostfishing-t8570.html?sid=21a4d83928bd158e6b521a76a3ca6d85
Відео з виставки:
https://m.youtube.com/watch?v=2kgGr32oz3o&feature=youtu.be

+2

4

Отличие -для холодной и теплой воды,только по запаху, или есть другие определяющие в составе-?

0

5

Чима написал(а):

Отличие -для холодной и теплой воды,только по запаху, или есть другие определяющие в составе-?

В "холодноводних" чуть дрібніша фракція і темніший колір.
Прикормка стає набагато темнішою після зволоження (відносно кольору сухої).

+1

6

Он три года занимается ароматикой...Карл, три года...Да люди тридцать лет делают прикормку. Фишдрим сколько на рынке?! Самая дорогая IQ 30 гриввен. Флагман ГОЛД 32 гривны. Он хочет 45... удачных продаж и скорого разочарования.
В прошлом году удалось познакомиться с некоторой продукцией. Знаю пару магазинов которые зареклись заказывать.

0

7

Шановний Bykaraxa!

Я три роки ТОРГУЮ ароматикою. А до того - 6 років поплавочного спорту, десятки змагань в якості учасника, судді, організатора, тренера, спонсора.
Все решта коментувати немає змісту.
Не подобається? Не купуйте, ловіть на інші бренди.

0

8

Bykaraxa, отставить кипишь! Рынок все расставит по своим местам. Перестаём считать деньги в чужих карманах. Задаём вопросы и обсуждаем продукцию по существу.  :angry:

+2

9

duffy333 написал(а):

Bykaraxa, отставить кипишь! Рынок все расставит по своим местам. Перестаём считать деньги в чужих карманах. Задаём вопросы и обсуждаем продукцию по существу.

http://s1.uploads.ru/k230w.jpg

0

10

какая розничная цена на спреи и сиропы?

0

11

Я в том сезоне пробовал сиропы этой торговой марки . Попались у нас в магазине купил четыре разных . У меня не один не сработал До сих пор по четверти бутылки стоят не знаю что не так но у меня получилось как то так не сработали и всё . Пробовал в разных условиях мне не повезло

0

12

newer написал(а):

какая розничная цена на спреи и сиропы?

Подпись автора

    --------------------------------------------------------------------------

Ця тема стосується прикормки, відповім вам в ПП.
Дякую за увагу до моєї продукції!

0

13

арнольд написал(а):

Я в том сезоне пробовал сиропы этой торговой марки . Попались у нас в магазине купил четыре разных . У меня не один не сработал До сих пор по четверти бутылки стоят не знаю что не так но у меня получилось как то так не сработали и всё . Пробовал в разных условиях мне не повезло

Я теж не завжди ловлю, буває. Но так, щоб ні один із 4 сиропів не спрацював, це трошки дивно, скажу чесно.
Ця тема стосується прикормки, давайте продовжимо в ПП, також відкрию нову тему про сиропи.
Дякую за увагу до моєї продукції!

0

14

Прикормку я вашу не видел а вот сиропы пробовал . Написал как есть . Не сраслось у меня с ними не знаю почему так получилось .Я не считаю единичные поклёвки рыбы они были но на точку рыба не стала как я не старался

Отредактировано арнольд (20.03.2017 08:26:26)

0

15

арнольд написал(а):

Прикормку я вашу не видел а вот сиропы пробовал . Написал как есть . Не сраслось у меня с ними не знаю почему так получилось .Я не считаю единичные поклёвки рыбы они были но на точку рыба не стала как я не старался

Отредактировано арнольд (Сегодня 09:26:26)

Відповів вам в ПП.

0

16

З приводу "роботи" прикормки
Швидкий заміс, без настоювання і перетирання через сито.
Прошу звернути увагу, що є елементи які спливають вгору, є такі що опускаються вниз після намокання.
Для швидкого збирання активної риби.
Шар прикормки розпадається за 1 хв.

Друге відео: прикормка добре зволожена, постояла 20 хвилин.
Не перетерта через сито.
Шар достатньо сильно стиснутий.
Час розпадання шара - 2,5-3 хв.
Менш активна робота прикормки.
Зверніть увагу на консистенцію прикормки після розпадання шара і на хмарку фарбника.

+3

17

Мав можливість ловити цими прикормками, зокрема плотва і універсал. Ловив в умовах пресингу, ми проводили фідерні батли на Львівщині. До однозначного висновку не прийшов, результати відрізняються між собою - один раз виграв батл, другий раз виступив гірше. Вода дуже холодна, активність риби низька.
По самій прикормці – ароматика хороша, прикормки активні, п’є багато водички в декілька заходів. Ніяких порівнянь з іншими брендами робити не буду, це буде некоректно з моєї сторони.  Але скажу, що можна застосовувати в холодній воді і в умовах конкуренції, однозначно.
Є і свої недоліки. При замісі «руками» трохи комкується, а от венчіком розбивається добре.
Загалом - норм. В кінці сезону можна реально робити якісь висновки.

+2

18

Serhij написал(а):

можна застосовувати в холодній воді і в умовах конкуренції, однозначно.

То есть, можно бороться если кто-то во время конкуренции использует Sensas и VDE?

0

19

Кстати, насчет сиропов. Также не заметил 100% буста, но вот меласса вполне пригодная.

Взял в этот раз новые запахи чтобы под запах прикормки подбирать.

0

20

Еще кто-то начнет за "сравнительный анализ цен на рынке" по принципу "не пробовал, но осуждаю", то:
а) прикрою тему на время;
б) "осуждающего" забаню на немношко - за флуд ;)
Нечего тут холивары разводить  :angry:

+2

21

1ndig0 написал(а):

То есть, можно бороться если кто-то во время конкуренции использует Sensas и VDE?

По факту, так виходить.
Але по двом виїздам висновки робити зарано.
Час покаже.
Та і крім того, не варто забувати, що прикормка - це лише частина процесу.

0

22

1ndig0 написал(а):

Кстати, насчет сиропов. Также не заметил 100% буста, но вот меласса вполне пригодная.

Взял в этот раз новые запахи чтобы под запах прикормки подбирать.

Подпись автора

    _____________________

    fish hard - go pro http://my-fishing.org.ru/smail/210.gif

Я виробник і мені свій товар нахвалювати якось незручно.
Асортимент сиропів нараховує 26 видів. Помилитись з ароматикою можна елементарно. Готую повний перелік з дуже конкретними рекомендаціями. Тому що, до прикладу, сироп "БігФіш" - має яскравий карамельний напрямок і в холодній воді може нашкодити клюванню. Сироп "Лящ+" - навпаки, виражена пряна ароматика, працює по холодній воді. Перед тим як ливанути сироп в прикормку, треба чітко знати, чи в цю пору року на цю рибу цей аромат буде працювати. Для цього можна попередньо діпувати наживку в сироп (для цього передбачена велика кришка), або влити пару мл прямо в кормушку, і зразу все стане на свої місця. Або застосувати аналогічний спрей, сиропи практично всі продубльовані спреями.

Сиропи в першу чергу призначені для покращення дешевих слабкоароматизованих або саморобних прикормок, якими ловлять абсолютна більшість рибаків. Хоча можна "тюнінгнути" і добре ароматизовану прикормку, щоб надати їй новий відтінок.

Для весни коротко порекомендую:
Сиропи: "Лящ+" (плотва, лящ, річкова риба), "Мотиль" (вся риба), "Коріандр" (плотва, підлящ), "Краб" (короп, лящ), "Кориця-Мигдаль" (річкова риба, подекуди короп), "Лящ 2".
З карасем навесні важко. Хіба "Аніс" в дуже малих кількостях.
Меласи: "Оригінальна", "Кориця-Мигдаль", "Шоколадна".

"Кориця-Мигдаль" - дуже цікавий аромат, але по холодній воді треба спочатку спробувати на одній кормушці. Тому що, якщо він спрацює, буде "буст" реальний )). Але може і не спрацювати - я фіксував зміну реакції на ароматику навіть на одній водоймі в межах 50 км, що тоді говорити про різні водойми різних басейнів...

Коли ми, з моєю колишньою фідерною командою, підбирали спреї для змагань, то визначали, що наприклад починати зранку ловити підлящика треба з спреєм "Лящ+", в середині туру при спаданні активності - "Сир", а в кінці, коли активність ще більше падала, переходили на "Мотиль".

Тому я далекий від думки пропонувати якісь абсолютно універсальні речі, які "ловлять завжди". З ароматикою треба працювати самостійно, зате якщо вдасться підібрати правильний запах, тоді і відбувається оте омріяне кожним рибаком "всі сидять, а я ловлю" )))

Прикормка RostFishing достатньо ароматизована в базі і для простої риболовлі її можна і не ароматизовувати додатково. Тим більше, весною. Інше питання - в умовах конкуренції, тут без додаткової ароматики не обійтись.

0