Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Водоемы » Бурштинський канал


Бурштинський канал

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Всім привіт! Одне з найкращих місць для фідеристів зимою в Західній україні - бурштинський канал. Зимою я ловлю там часто і досить успішно. Якщо є тут ще хтось, хто ловить на цему водоймі і має якісь інтересні факти або теми для обговорення - пишіть...

Отредактировано Іван (25.02.2017 16:43:15)

0

2

А хіба його не закрили? Мені здається, там вже ловити тепер заборонено?

0

3

Александр-Тернополь написал(а):

А хіба його не закрили? Мені здається, там вже ловити тепер заборонено?

Вы как будто не ч Украине живёте!  :)
" Если нельзя, но очень хочется, то можно!" :)

0

4

Я один раз попадав на ту інспекцію то в той день вони тільки попереджали і розказували тарифи ( лящ 1шт - 170 грн, плотва 1шт - 170 - грн, карась 1шт - 17грн). Я завзди ловив на виході каналу там вся риба попадалась але там і інспекція в першу чергу йде. Зараз ходжу до трубів на карася, там на вихідних і інспекція не доходить (бо людей багато) і карась грубий. Тай дешевший в десять разів за лящя і плотву якби прийшлось платити :crazyfun:

Отредактировано Іван (25.02.2017 22:16:29)

0

5

Александр-Тернополь написал(а):

А хіба його не закрили? Мені здається, там вже ловити тепер заборонено?

Подпись автора

    Водка на рыбалке спасла рыбы больше, чем весь рыбнадзор вместе взятый!

Доброго дня , канал покищо не закритий, як ловили так і ловлять, народу дуже багато, стати проблематично, хоча розклеїні оголошення про заборону ловлі з 1го березня.

0

6

Був 7.03.17 ніхто  не ганяв .Рибаків  багато.

0

7


+1

8

Petry4o написал(а):

Як на мене то для проводки ви вибрали не зовсім правильне місце. Найкращі проводочні місця - це протилежна від вас сторона і ближче до виходу з каналу, це якщо говорити про підлящика і плотву

0

9

Может, "охраняльщики" сами рыбалкой балуются, раз никто не вылавливает и не штрафует? :rofl:

0

10

Естественно балуются, они что, не люди что ли?

0

11

А я там ніколи не був. Сподіваюся потрапити туди хоч на день

0

12

Всім привіт! Хто вже в цему сезоні рибалив на каналі - поділіться інфою.
Дякую.

0

13

Іван написал(а):

Всім привіт! Хто вже в цему сезоні рибалив на каналі - поділіться інфою.
Дякую.

Сьогодні  вийшла передача  на  каналі Трофей  про ловлю плотви на каналі  можна подивитись в Ютубі

0

14

https://youtu.be/puuTN1rAadM

0

15

goldmen написал(а):

Сьогодні  вийшла передача  на  каналі Трофей  про ловлю плотви на каналі  можна подивитись в Ютубі

Наскільки я розумію - там риболовля має бути заборонена.

Отредактировано Ambuldog64 (19.02.2018 21:42:59)

0

16

Ambuldog64 написал(а):

Наскільки я розумію - там риболовля має бути заборонена.

Заборонена. Але коли риба заходить в канал, як кажуть -  яблуку нема де впасти. Переважно дубінять, хороші місця передають, рибу ніхто не випускає... ну і мусор рідко хто забирає за собою.
Одним словом бардак

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Водоемы » Бурштинський канал