Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Катушки DAIWA 13

Сообщений 271 страница 300 из 324

271

tankistua написал(а):

Могла впасти на шпулю, проходив через мене тдр дістанс, впав з ліжка - тобто не сильно високо, а каретка і червяк  розвалились.

Вася це нова котушка…….родич тільки отримав і прийшов до мене намотати бекінг та шнур……сегодні,мабуть падала неодноразово що корозія на шпулі…..і прийшла від офф представників……..

Отредактировано Alexis_avb (20.09.2023 21:59:19)

0

272

Доброго дня спільнота,

Багато зустрічав рекомендацій про заміну дужки у Daiwa Blast 6000lt на дужку від Daiwa Caldia 6000lt - хтось має уяву що саме треба замінити ?
Тільки дужку, чи ще й ролик та інші деталі для кріплення цієї дужки до ротору.  Бо якщо для цього треба багато деталей замінити то вже не гуманно якось виглядає..
Якщо хтось володіє такою інформацією поділіться будь ласка або ткніть де прочитати про таке детально.

0

273

Пыд заміну вся дужка повністю - лишаються лише гвинти, якими вона прикучується. Так, не гуманно - баксів під 80 здається виходить

+1

274

tankistua написал(а):

Пыд заміну вся дужка повністю - лишаються лише гвинти, якими вона прикучується. Так, не гуманно - баксів під 80 здається виходить

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/7049/t649597.jpg

Ого - вся повністю з роликом ?  То дійсно не гуманно..

0

275

sider написал(а):

Ого - вся повністю з роликом ?  То дійсно не гуманно..

Тільки тут втулка 42, а іі потрібно замінити на 38,39,40

Ставити дужку чи ні сам вирішуй, але точно не рекомендую міняти у бласті втулку на підшипник - я пробував ставити різні, вмирають швидко будь які - починають свистіти

0

276

tankistua написал(а):

Тільки тут втулка 42, а іі потрібно замінити на 38,39,40

Ставити дужку чи ні сам вирішуй, але точно не рекомендую міняти у бласті втулку на підшипник - я пробував ставити різні, вмирають швидко будь які - починають свистіти

В мене втулка (на тому місці що 42 у Caldia) зносилась вже так, що ролик або не крутиться (коли затягнутий), або бовтається та крутиться (коли не затягнутий гвинт).
Треба було щось вирішувати, тому поки замінив на ШП, та дві Daiwa шайби випуклі - крутиться поки пречудово, а там подивимось..

Отредактировано sider (10.10.2023 14:14:12)

0

277

Доброго вечора.Підкажіть будь ласка чохол або розміри чохла для Tdr 4012. Котушки під рукою немає, а чохол треба замовити вже) Дякую

0

278

https://rybray.com.ua/uk/sumka-daiwa-hd … er-a-spin/

+1

279

Привіт спільноті!
Маю питання:
Якщо вибирати котушку від Дайви, 4000 розміру ( 4000 Lt), то що взагалі є , окрім Бласта, щоб і шассі металеве і ведуча фрезерована? ( не залазячи в ціновий рівень Сертейту ) ?
Треба під береговий джиг середньо-тяжкий.
Я вже втонув в тих модифікаціях різних років, під різні ринки...
Дякую.

Отредактировано KLM (09.11.2023 15:48:14)

0

280

Катушки DAIWA 13

+1

281

Egorka написал(а):

Катушки DAIWA 13

Дякую, дійсно хороша котушка.
Але - пластик. У мене в цьому типажі вже є такий же легкий і пластиковий Vanford 4000 ( ну, ще підшипників пододавав ).
Треба щось кондовіше, бо буває , що рибу просто як лебідкою тягнеш, щоб перекинути бровку, або не пустити в корч, і відчуваєш як корпус "гуляє". Кілошку - то ладно, а були в цьому сезоні і щуки і судакі до 5 кг, яких корчував на майже затягнутому фрікціоні.

+1

282

KLM написал(а):

Треба щось кондовіше, бо буває , що рибу просто як лебідкою тягнеш, щоб перекинути бровку, або не пустити в корч, і відчуваєш як корпус "гуляє". Кілошку - то ладно, а були в цьому сезоні і щуки і судакі до 5 кг, яких корчував на майже затягнутому фрікціоні.

Розглядали Daiwa BG?

Також, якщо раніше не дивились, то можна звернути увагу на те що випускалось наприклад для Американського ринку і у нас не було представлено, а такі моделі є, і відповідно вже звідти замовити.
Тому, що і фрезерована, також корус «метал», а в добавок щоб не залазити до сертейта в бюджет… Напевно треба чимось з цього списку поступатись.
Вкрайньому разі швидко і не згадаєш, що є на ринку.

+1

283

sb написал(а):

Розглядали Daiwa BG?

наразі єдина бг, яка цікава для фідера це морська 6000D-P з передаткою 4.9, але це японський ринок. Вона у японіі коштує 110 баксів, плюс доставка баксів 20 буде

мінус - фігова дужка, з проволоки - не з трубки
плюси - класний кноб, відсутність магсіла і пара на гвинті. Що и заклав у слова фрезерована я пара я не знаю - там звичайна дешева пара, рівня екселер

0

284

tankistua написал(а):

наразі єдина бг, яка цікава для фідера це морська 6000D-P з передаткою 4.9, але це японський ринок. Вона у японіі коштує 110 баксів, плюс доставка баксів 20 буде

мінус - фігова дужка, з проволоки - не з трубки
плюси - класний кноб, відсутність магсіла і пара на гвинті. Що и заклав у слова фрезерована я пара я не знаю - там звичайна дешева пара, рівня екселер

Тут питання ставилось з приводу джига, на скільки я зрозумів.
Загалом мені відомо щодо «внутрянки» BG, порадив як один з варіантів м‘ясорубки, про яку писали вище.
І вказав, що в цьому ціновому сегменті, важко закрити вище перечислені бажання. Тому раджу переглянути і інші ринки: Азія, США і т.д.

0

285

KLM написал(а):

4000 розміру ( 4000 Lt), то що взагалі є , окрім Бласта, щоб і шассі металеве і ведуча фрезерована? ( не залазячи в ціновий рівень Серте

С такими параметрами есть такая американка , там ГП и передатка 5.6 как на blast lt, но шпуля старого образца,  американка ещё и дороже, имхо бласт  интереснее.

0

286

maikl_xtop написал(а):

С такими параметрами есть такая американка , там ГП и передатка 5.6 как на blast lt, но шпуля старого образца,  американка ещё и дороже, имхо бласт  интереснее.

така катушка просто не потрібна - майже такі сами ваги будуть у лт6000 із зайону, а з точки зору найдійності на вагах 70 грамів хардбоді лт4000 та зайон лт6000 будуть як мінімум рівнозначні, при тому що остання буде сильно вигравати по передачі і тд, тому лт5000 в хардбоді виглядає як досить дивний варіант, а різниця у вазі буде всього 20-25 грамів

У мене в арсеналі: бася 14-го року ссьорф з передаточним 4.7, бласт лт6000 з парою від теоріі на 4.9, теорія 4000, яка у новій нумераціі відповідає лт6000, та пара балістиків лт5000 із зайона. Я собі можу дозволити купити будь яку котушку, яку захочу.

Але це все про фідер - на спінінгу там інша історія, але як на мене за фідерному форумі обговорювати спінігові снасті то дивно.

З.І. передатку 5.6 пробува -  не зайшла взагалі.

+3

287

Підкажіть, як працює замовлення на plat ?
Зробив замовлення на ролик жилковкладача для daiwa castizm
Order сформувався. Я обирав оплата і PayPal і ZEUS SECURE credit-card transact
ніде оплату не можна зробити. Просто тепер висить на plat два  Orders. Вони якось з'язуються потім чи як відбувається оплата?

0

288

ecce_homo написал(а):

Підкажіть, як працює замовлення на plat ?
Зробив замовлення на ролик жилковкладача для daiwa castizm
Order сформувався. Я обирав оплата і PayPal і ZEUS SECURE credit-card transact
ніде оплату не можна зробити. Просто тепер висить на plat два  Orders. Вони якось з'язуються потім чи як відбувається оплата?

Огава перевірить замовлення і напише остаточну вартість.

0

289

Всем ДВС, поделитесь схемой на  Daiwa 19 Basia 45 SCW QD, в сети не нашел

0

290

https://www.daiwacarp.com/product-page/ … -45-scw-qd

0

291

rock123 написал(а):

https://www.daiwacarp.com/product-page/ … -45-scw-qd

Фото катушки и описание есть, схемы не нашел

0

292

maikl_xtop написал(а):

Всем ДВС, поделитесь схемой на  Daiwa 19 Basia 45 SCW QD, в сети не нашел

не советую, через меня проходила пара таких, в обеих замена каретки и самого бесконечника, жалко видео не осталось - в обеих одна и та же проблема: написано корпус зайон, но судя по весу и мягкости он из DS5 - не хватает жесткости, выпадает каретка и нож начинает разваливать бесконечник.

Я понимаю что еще и вопрос весов, но такую катушку не покупают чтобы ловить кормушками по 100 грамм.

З.Ы. бери басю 45QD с 4.1 - не выделывайся :)

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/5868/t602329.jpg

Отредактировано tankistua (24.01.2024 20:34:42)

+2

293

tankistua написал(а):

не советую...

Отредактировано tankistua (Сегодня 20:34:42)

Спасибо за схему, Василий, я не для "купить", хочу у англов заказ сделать на гайки ротора под подшипник, чтобы прокачать бласт6000 и басю 25-ю. Вот и искал донора с английского рынка, думаю подойдут. Хотя не факт, по схемам с калдией 11 4000 немного другой конструктив и ещё толщину штока на 45qd нужно уточнить...
Тут брал шпулю и юбку на кастизм, вышло дешевле чем Тим посчитал, может кому пригодится

Отредактировано maikl_xtop (24.01.2024 21:46:05)

+1

294

В англии дороже, чем из японии везти.

Не подойдет - только от 11 калдии, я покупал у огавьі на плате, но учитьівая что дайва держит запчасти 10 лет и конструктив подшипника на штоке изменился, не факт что єти запчасти можно заказать. Возможно что есть какая то кашука новее и я не знаю какая єто модель, но  я где то год назад заказівал.

Подшипники в ролик я заказьівал от 25 баси.

Если хочется феншуя и некуда девать деньги, на зенмаркете есть теория, єто самій лучшиц вариант прокачать бласт - получаешь классную пару и нормальную дужку под два подшипника, насколько я помню один подшипник в ролике у теории уже есть.

По деньгам все єто купить отдельно будет стоить дороже

Кастизм 25ьій подшипник на шток только кит от калдии 11

+2

295

tankistua написал(а):

Не подойдет - только от 11 калдии

Не прошла задумка, как-то не пересекался с 45ками, там действительно шток 6мм, думал стандарт 5мм, но нет. Благодарю за подсказки

0

296

tankistua написал(а):

Кастизм 25ьій подшипник на шток только кит от калдии 11

Заказал данный кит. При установки гайку с подшипником  начинает сильно пучить (ведомая выпихивает). Заменил подшипник с 6*10*3 на 6*10*2,5 и все стало ок. К тому же, заказал комплект от Theory 17 (у Exist стоит такой же кит), он совсаем не становится. Просто для информации.

Отредактировано CarpTackleView (31.01.2024 00:49:07)

0

297

CarpTackleView написал(а):

Заказал данный кит. При установки гайку с подшипником  начинает сильно пучить (ведомая выпихивает). Заменил подшипник с 6*10*3 на 6*10*2,5 и все стало ок. К тому же, заказал комплект от Theory 17 (у Exist стоит такой же кит), он совсаем не становится. Просто для информации.

А де замовляли підшипник (*2,5), якщо не таємниця ?

0

298

sider написал(а):

А де замовляли підшипник (*2,5), якщо не таємниця ?

Такой подшипник стоит в 17 Theory 4000 в гайке ротора. Я из Японии заказал 2 полных комплекта: один для 11 Caldia и один для 17 Theory.
Получается, что в Caldia стоит 6*10*3, а в Theory- 6*10*2,5.
Пришлось скрестить два разних комплекта для достижения идеального результата. Еще можете на podshipnik.ua заказать такой родшипник (EZO нержа или не нержа).
PS 6*10*2,5 не экранированный

+2

299

Есть люди, которые предпочитают набивать шишки сами :)

Я ж написал - на кастизм кит становить только от калдии 11-ой, у теории и цертейта - т.е. у тех катушек которые новые и у которых подшипник есть на штоке изначально отличаются главные пары - там по другому фрезерован вал гп, приницпиально другая контсрукция. Я поэтому и ставил на бласт гп от теории - пришлось весь механим менять

CarpTackleView написал(а):

Пришлось скрестить два разних комплекта для достижения идеального результата. Еще можете на podshipnik.ua заказать такой родшипник (EZO нержа или не нержа).

значит неправильно устанавливал кит - все там отлично становится, там ставится подшипник а потом сверху закрывается втулкой - не наоборот.

езо из нержавеки имеют из нержавейки только шарики - обойма черная, я когдато их солил в растворе.

Я подшипников много перебрал и смысла в подшипнике за 5 баксов никакого - либо подшипник за доллар, либо оригинал, что-то среднее просто бессмысленно.

CarpTackleView написал(а):

При установки гайку с подшипником  начинает сильно пучить (ведомая выпихивает).

это называется пинион - ведомая это та, что толкает шток , еще называется паровозка - она крутится как колесо на паровозе.

Отредактировано tankistua (01.02.2024 11:57:48)

+2

300

tankistua написал(а):

Есть люди, которые предпочитают набивать шишки сами

Тут Вы правы. Что есть, то есть.

tankistua написал(а):

Я ж написал - на кастизм кит становить только от калдии 11-ой

Забыл написать, что у меня Whisker 25 QD. В голове (и не только), что это одинаковые катушки, но видимо нет.

tankistua написал(а):

значит неправильно устанавливал кит

100% ставил правильно, но, опять таки, Whisker- не Castizm

tankistua написал(а):

езо из нержавеки имеют из нержавейки только шарики - обойма черная, я когдато их солил в растворе.

Полезная инфа. Спасибо, не знал. Пользуюсь Изо давно, проблем не замечал, но знать больше лучше, чем знать меньше.

tankistua написал(а):

это называется пинион - ведомая это та, что толкает шток , еще называется паровозка - она крутится как колесо на паровозе.

Спасибо за исправление, в дальнейшем такой ошибки делать не буду.

0