Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Супер Марафон 2022, Прилбичі 5-7 травня


Супер Марафон 2022, Прилбичі 5-7 травня

Сообщений 91 страница 96 из 96

91

Всім привіт . Друзі марафон буде вже проводитись 9 раз , і на рахунок реєстрації вже напрацювалась традиція , яку ніхто порушувти не буде . Я кожний рік всіх попереджаю за місяць, за тиждень, за день, до початку реєстрації. Реєстрація проходить в зручний час , в цьому році на одному ресурсі . Хто не міг зареєструватись мені писали , Я реєстрував кого міг , але в порядку черги .  Наберіться терпіння , 1 березня все проясниться , а ще весною перед турніром . Хочу всім пояснити що Прилбичі може розмістити і 100 команд , але рівнозначність і комфорт секторів буде дуже відрізнятись ,в цьому році буде вперше розбито на чотири зони , тому весною Я ще раз все проаналізую , перейдусь по всім секторам і зонам і тоді буде остаточне рішення .  Так що не нервуйте почекайте десь до кінця березня .

+2

92

Перші 65 команд не забуваємо проплатити аванс до 1 березня 10-00 . Потім заходять команди з резерву в порядку черги .

0

93

Проплату здійснюємо тільки на карту . приват 4731 2196 1632 8492,  монобанк 4441 1144 1347 2323. Машковському Сергію . Сума авансу 600 грн.

0

94

Поки що тема закрита .

0

95

оксиген написал(а):

Поки що тема закрита .

Ми переможемо, та обов'язково зустрiнимось усi разом без жодного лiмiту команд!

+4

96

Друзі всі кошти які Ми зібрали , як аванс при реєстрації , одноголосно вирішили перечислити Збройним Силам України , 26 400 грн. Всім дякую Я щасливий що в нас такі люди . Слава Українським Збройним Силам . Ви вже герої. Дякую Вам хлопці .

+16


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Супер Марафон 2022, Прилбичі 5-7 травня