Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Чемпіонат світу з ловлі риби донною вудкою 2021 FFSM 18-19 вересня


Чемпіонат світу з ловлі риби донною вудкою 2021 FFSM 18-19 вересня

Сообщений 31 страница 54 из 54

31

RomAndry написал(а):

Обидно, кода 4е )
Поздравляю с победой! Достойно!

мы же  уже 1 место в карман поставили, а тут как всегда Не говори гоп пока не перескочишь )))

Реально просто красавчики

0

32

Чудовий результат! Мої вітання!

0

33

:cool:

0

34

tvoytok220 написал(а):

мы же  уже 1 место в карман поставили, а тут как всегда Не говори гоп пока не перескочишь )))

Реально просто красавчики

Навряд спортсмени збірної не усвідомлювали з ким мають справу. Різниця була в 2 бали, це ніщо...

0

35

Результат очень достойный. Молодцы ! Поздравляю !

0

36

Це супер результат! МОЛОДЦІ !!!

0

37

Немножко не повезло Ивасишину Игорю, во втором туре всего лишь 15-е место :insane: ... а в целом по команде - весьма достойно! :flag:
Поздравляю! :cool:

0

38

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/2125/t296715.jpg

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/88/t998466.jpg

Всім привіт . Друзі всім дякую за підтримку , за те що вболівали за нас і вірили в нас . Ми всі виклались на всі 100 , можливо трішки не допрацювали на тренуваннях , не вистачило часу , на такі змагання треба як мінімум попередній виїзд для вивчення водойми .   Але і так Я вважаю результат дуже хороший . Я обовязково напишу докладний звіт і опишу як це все відбувалось , буде маленьке відео нажаль матеріалу мало , просто не було часу щось знімати . Велике дякую  спонсорам , які нам допомогли фінансово, прикормками  і обладнанням . Це компанії" Рубікон груп", Торгова марка BOUNTY (на прикормки якої Ми ловили ), Компанія Fishing Servise -велике дякую за вудилища Sportex , на які Ми ловили та гачки Gamacatsu, які у нас стали  №1 в списку гачків які Ми протестували ,за поводочний матеріал і леску CLIMAX яку Ми використовували ,компанії Prof Montazh флети дуже якісні гарно себе показали ,  телеканал трофей. Більш детально буде пізніше , треба просто відпочити .

Отредактировано оксиген (21.09.2021 19:42:39)

+18

39

Вітання з Херсону!

Поздоровляємо з дуже гарним результатом!

И если можно разместите здесь регламент новой дисциплины, будем изучать.

0

40

https://fsfu.com.ua/documents/rules Ось тут почитайте

0

41

Хто ліниться читати , тезисно , правила такі
Змагання в два тури по 5 годин
Ловимо на одне вудилище
Ніяких шнурів все монка або флюр , єдине що можна волос з шнура .
Гачок бкзбородий
Максимальний розмір гачка 7 мм від цивья до жала
Масимальна довжина поводка 25 см
Кормушки тільки флет

Будуть питання задавайте відповім .

+1

42

оксиген

оксиген написал(а):

Ніяких шнурів все монка або флюр , єдине що можна волос з шнура .

Чи значить це,що і  внутрішні змагання по "флету" будуть проходить по правилам  FFSM?
Чи кинете Ви так далеко з конусним моно шок-лідером як з шоком з шнура?
Який шок використовували на чемпіонаті світу?

0

43

volod написал(а):

Чи кинете Ви так далеко з конусним моно шок-лідером як з шоком з шнура?

Умови для всіх однакові.

0

44

volod написал(а):

Чи кинете Ви так далеко з конусним моно шок-лідером як з шоком з шнура?

З шнуром кидати звісно краще, конусним ми кидали й на 120, тільки ж не в дальності суть.

volod написал(а):

Який шок використовували на чемпіонаті світу?

Trabucco Taper Leader 0.23-0.57 (відрізали 5 метрів і виходило десь 0.35)

+1

45

volod написал(а):

оксиген

Чи значить це,що і  внутрішні змагання по "флету" будуть проходить по правилам  FFSM?
Чи кинете Ви так далеко з конусним моно шок-лідером як з шоком з шнура?
Який шок використовували на чемпіонаті світу?

Конусний монолідер він може починатись з 0,23 і закінчуватись 0, 55 наприклад . Довжина його як правило 15 метрів , і Ви можете регулювати товщину відрізавши або від тонкої частини , або від грубої, залежно від ваги флета та дистанції на якій Ви збираєтесь ловити . Як правило дистанції він забирає не багато . 125 м Ми ловили на ЧС , на тренуванні .Шоки використовували Трабуко і в мене ще були Халдорадо різної товщини. До цих шоків треба привикнути , з ними є ньюанси .
На рахунок правил ФІПС , моя думка в Україні треба все дублювати , а як керівники думають Я не знаю .

+1

46

Відповів ,а потім побачив що Сашко вже в принципі відповів . В принципі наші думки співпали .

0

47

Вітаю з Новим Керівником напрямку

Отредактировано оксиген (30.12.2021 12:11:36)

0

48

https://fsfu.com.ua/files/general/2021/ … 3-3951.pdf

Хто планує слідуючий сезон рекомендую прочитати плани Керівника . Надіюсь Він зробить сторінку на цьому форумі ,щоб була можливість поспілкуватись .

Отредактировано оксиген (30.12.2021 12:44:13)

+2

49

оксиген написал(а):

https://fsfu.com.ua/files/general/2021/ … 3-3951.pdf

Хто планує слідуючий сезон рекомендую прочитати плани Керівника . Надіюсь Він зробить сторінку на цьому форумі ,щоб була можливість поспілкуватись .

Отредактировано оксиген (Сегодня 12:44:13)

Коле успехов  в управлении ,но по поводу водоема в корне не согласен и дат тоже, надо дать областям провести местные отборы, а потом проводить ку и чу , так как в 21 году в дисциплине не проводились официальные соревнования в областях в связи с этим нет кандидатов на участие во всеукраинских турнирах .

0

50

Всем Привет.
Спасибо за поздравление.
В Новом Году я создам страницу для дисциплины, где сможем делится событиями, планами, достижениями по FFSM 2022.

Для руководителей регионов, активистов, желающих стать руководителем по  дисциплины донная ловля, прошу напрямую связываться со мной по телефону 0669997218, буду оказывать всестороннюю помощь в развити этого направления.

Стас, по дисциплине FFSM нет квот, каждая желающая команда, может принять участие в КУ, ЧУ.
Благо места на Лагуна2 хватает.
Тренировки перед этими соревнованиями, в этом году для команд бесплатно!
Я очень жду, что команды с Одессы собирутся, ведь у вас хватает сильных спортсменов, которые уже были в ЮАР, и сборники Украины.

Задача не только собрать сборную  команду, а ещё больше, развить дисциплину в регионах, привлечь новый команды...
Об этом и другом в следующем году.
На связи в 2022.

Всех с Наступающими праздниками. Счастливого Нового Года и Рождества Христового.

+14

51

stasm написал(а):

Коле успехов  в управлении ,но по поводу водоема в корне не согласен и дат тоже, надо дать областям провести местные отборы, а потом проводить ку и чу , так как в 21 году в дисциплине не проводились официальные соревнования в областях в связи с этим нет кандидатов на участие во всеукраинских турнирах .

Согласен полностью. В 2021 все делалось в последний момент, на то были объективные причины. Но теперь уже гонки нет и можно было хотя бы правила привести в соответствие с международными. Надеюсь на быструю реакцию. Всех с Новым годом и Рождеством

+1

52

Коля напомню.

Николай Анатольевич написал(а):

В Новом Году я создам страницу для дисциплины, где сможем делится событиями, планами, достижениями по FFSM 2022.

Ждем, вопросов масса.

Отредактировано оксиген (11.01.2022 15:57:43)

+1

53

оксиген написал(а):

Коля напомню.
Николай Анатольевич написал(а):

    В Новом Году я создам страницу для дисциплины, где сможем делится событиями, планами, достижениями по FFSM 2022.

Ждем, вопросов масса.

Отредактировано оксиген (Вчера 15:57:43)

Приветствую Сергей. Если очень много, звоните 066-999-72-18, с удовольствием поговорим! В скором времени все будет! Есть некоторые вопросы и у меня, которые нужно утвердить, и я со всем этим выйду в эфир!
Парни набирайте!

+1

54

Коля не пропадай. Сделай тему по флету , и там будем общаться , а то не хочется все на кучу.

+2


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Чемпіонат світу з ловлі риби донною вудкою 2021 FFSM 18-19 вересня