Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Зимовий Кубок BRAIN Бурштинський канал 2020-2021


Зимовий Кубок BRAIN Бурштинський канал 2020-2021

Сообщений 61 страница 90 из 94

61

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/2125/t417936.jpg

+3

62

Далі ідуть

Фідер Спорт
Матч Про
Равенс
Брейн Фішінг Киів

Завтра другий день , ще 8 команд будуть боротись за вихід в півфінал

0

63

Другий день , погода жесть , морозець і вітерець . Далі проходять команди
1 Клює
2 Sportex Lviv
3.Тізери Киів
4 Фіш Дрім

+5

64

оксиген написал(а):

3.Тізери Киів

Тёзка, я за вашу команду болею.

+2

65

Мої вітання Тізерам!

+2

66

Декілька , слів про турнір , як організатора , як судді і як учасника .
Турнір народився спонтанно. Після рибалки на каналі з Євгеном Конюшевським . Вирішували дві секунди , хто спонсор і хто організатор , Ну Ви все зрозуміли, хто придумав той спонсорує і організовує .
Саме складне питання, це берег на Бурштині . Але коли є серьезні пацики , той питання вирішується легко і без накладок. Дякую Толіку і Мирону за допомогу , все було чітко і організовано, ну просто як Я люблю.
25 грудня пятниця , на водоймі вже 8 спортсменів , тренуються ., Я з Сергієм Володимировичем також приїхав на водойму . Хто перший раз, а  хто в сотий . Спитаєте для чого тренуватись людям які там двадцять раз за зиму . Відповім , це бурштинський канал, водойма загадка з великою плотністю риби . Тут все має значення , температура повітря і води, вітер і т.д.  Кожний день міняється склад риби і її розмір , під час туру може ловитись на мотиль , а за годину до фінішу подавай пінку . Водойма дуже цікава і це просто полігон для спортсменів, під час міжсезоння .
Перший тур пройшов дуже організовано , просто без питань . Риба добре ловилась і хто розібрався то і улови були десять і більше, в другий тур пройшли досвідченні спортсмени . Команди ФІдер Спорт  Івано Франківськ , Матч Про Львів ,Равенс Івано Франківськ , і просто заповзли Брейн Київ Житомир .
Другий тур Я вже як спортсмен готувався  в 6-00 жеребкування , Руслан мій напарник жереб витягнув не самий кращий , але водойма дуже рівнозначна , і перемагати треба в любому секторі . Погода порівняно з суботою змінилась і змінилась не в кращу сторону. Скажу наперед не всі були готові до мінусової температури і поривистого вітру в лице . Тур тянувся ну дуже довго , риба ловилась добре , але треба було підбирати ключик в процесі ловлі , поводки , гачки , насадка +фізика корму яку також в процесі ловлі міняли кардинально ,  і ось фініш і зважування у Руслана третій результат, мені вдалось виграти зону і команда Спортекс Львів друга і проходим в півфінал .  Декілька слів про спонсора компанію Ібіс і торгову марку Брейн . Всі учасники отримали скромні призи від спонсорів , а перможець сертифікат на 2000 грн . Дякую ВАм за підтримку і за допомогу в розвитку фідерного спорту в Україні . Також дякую хлопцям які мені допомогали в підготовці і в проведення турніру , без Вас мені булу б важко., а так все пройшло на позитиві , без лишніх напрягів .
Готуємось до півфіналу і фіналу який пройде 23 і 24 січня відповідно .  Переможців чекають красиві кубки і медалі , а також призи від спонсора .
Всім учасникам дякую за розуміння , дисципліну і чудову атмосферу змагань. До зустрічі .

+6

67

Тизеры - респект!  :cool:

0

68

оксиген написал(а):

Другий день , погода жесть , морозець і вітерець . Далі проходять команди
1 Клює
2 Sportex Lviv
3.Тізери Киів
4 Фіш Дрім

Сергій Іванович,  просимо протокола!

0

69

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/6233/t373669.jpg

+3

70

оксиген написал(а):

Декілька , слів про турнір , як організатора , як судді і як учасника .
Турнір народився спонтанно. Після рибалки на каналі з Євгеном Конюшевським . Вирішували дві секунди , хто спонсор і хто організатор , Ну Ви все зрозуміли, хто придумав той спонсорує і організовує .
Саме складне питання, це берег на Бурштині . Але коли є серьезні пацики , той питання вирішується легко і без накладок. Дякую Толіку і Мирону за допомогу , все було чітко і організовано, ну просто як Я люблю.
25 грудня пятниця , на водоймі вже 8 спортсменів , тренуються ., Я з Сергієм Володимировичем також приїхав на водойму . Хто перший раз, а  хто в сотий . Спитаєте для чого тренуватись людям які там двадцять раз за зиму . Відповім , це бурштинський канал, водойма загадка з великою плотністю риби . Тут все має значення , температура повітря і води, вітер і т.д.  Кожний день міняється склад риби і її розмір , під час туру може ловитись на мотиль , а за годину до фінішу подавай пінку . Водойма дуже цікава і це просто полігон для спортсменів, під час міжсезоння .
Перший тур пройшов дуже організовано , просто без питань . Риба добре ловилась і хто розібрався то і улови були десять і більше, в другий тур пройшли досвідченні спортсмени . Команди ФІдер Спорт  Івано Франківськ , Матч Про Львів ,Равенс Івано Франківськ , і просто заповзли Брейн Київ Житомир .
Другий тур Я вже як спортсмен готувався  в 6-00 жеребкування , Руслан мій напарник жереб витягнув не самий кращий , але водойма дуже рівнозначна , і перемагати треба в любому секторі . Погода порівняно з суботою змінилась і змінилась не в кращу сторону. Скажу наперед не всі були готові до мінусової температури і поривистого вітру в лице . Тур тянувся ну дуже довго , риба ловилась добре , але треба було підбирати ключик в процесі ловлі , поводки , гачки , насадка +фізика корму яку також в процесі ловлі міняли кардинально ,  і ось фініш і зважування у Руслана третій результат, мені вдалось виграти зону і команда Спортекс Львів друга і проходим в півфінал .  Декілька слів про спонсора компанію Ібіс і торгову марку Брейн . Всі учасники отримали скромні призи від спонсорів , а перможець сертифікат на 2000 грн . Дякую ВАм за підтримку і за допомогу в розвитку фідерного спорту в Україні . Також дякую хлопцям які мені допомогали в підготовці і в проведення турніру , без Вас мені булу б важко., а так все пройшло на позитиві , без лишніх напрягів .
Готуємось до півфіналу і фіналу який пройде 23 і 24 січня відповідно .  Переможців чекають красиві кубки і медалі , а також призи від спонсора .
Всім учасникам дякую за розуміння , дисципліну і чудову атмосферу змагань. До зустрічі .


Сергій Іванович, дуже вдячні Вам за проведення та організацію таких змагань. Велика подяка за допомогу в бронюванні готелю та різного роду підказками. На цій ну просто мега класній водоймі ми отримали безліч позитивних емоцій, безліч нових знайомств з колегами по цеху і просто чудовий відпочинок.
Після такої риболовлі я думаю ми приїдемо сюди ще не раз але вже краще підготуємось :cool:

+3

71

Igor89 написал(а):

Сергій Іванович, дуже вдячні Вам за проведення та організацію таких змагань. Велика подяка за допомогу в бронюванні готелю та різного роду підказками. На цій ну просто мега класній водоймі ми отримали безліч позитивних емоцій, безліч нових знайомств з колегами по цеху і просто чудовий відпочинок.
Після такої риболовлі я думаю ми приїдемо сюди ще не раз але вже краще підготуємось

Підтримую і приєднуюсь!

0

72

Друзі , півфінал і фінал як Ми домовлялись проведемо 23-24 січня , резервна дата 30-31 січня . Вивчаємо погоду , ну і про локдаун не забуваємо .

+1

73

Команди півфіналісти турніру .

1.Фідер Спорт м. Івано Франківськ
2.Матч Про м. Львів
3.Равенс м. Івано Франківськ
4.Брейн Фішінг м.Киів
5.Клює м. Івано Франківськ
6.Sportex Lviv м. Львів
7.Тізери м.Киів-Тернопіль
8.Фіш Дрім м. Долина

Якщо якась команда по якимось причинам  відмовиться, в резерві 
1.Два Покоління м.Луцьк -Львів -9 балів
2.Брейн м.Львів , Київ-10 балів

+1

74

Півфінал і фінал проводимо 23-24 січня готуємось
Прохання команди підтвердити участь

0

75

Sportex Lviv будемо

0

76

Feeder Sport буде.

0

77

Fish Dream буде..

0

78

Команда КЛЮЄ! прийматиме участь !!!

0

79

Тізери будуть!

А щодо тренування як?

+1

80

Sportex lviv
Feeder Sport
Клює
Тізери
Brain Kiev
Fish Dream
Ravens
Match Pro

Всі команди підтвердили

Отредактировано оксиген (14.01.2021 20:19:25)

0

81

Ravens підтверджує

0

82

Сергій Іванович
Доброго вечора.
Перепишіть будь ласка в команді
FishDream учасника, бо того разу ви забули..!
1.Міщук Олександр
2.Тягур Михайло.
Дякую)

0

83

Сергій Іванович,
Команда Тізери (Київ-Тернопіль) вносить доповнення до складу.
Тренер- Луцишин Тарас

Як тренування - буде організовано, чи як складеться?

Отредактировано Ambuldog64 (21.01.2021 09:23:59)

+2

84

Все буде на вищому рівні як завжди , Передзвони

0

85

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/6233/t947770.jpg

+5

86

Дуже дякую організаторам, спонсорам, напарніку і тренеру . Не пробилися до фіналу , але отриманий досвід  переоцінити неможливо. До наступних зустрічей на Воді!

+7

87

Winter  Cup Brain Feeder 🔥🔥🔥
Сьогодні було дуже гаряче!
Щиро вдячний організаторам та спонсорам за проведення такого крутого турніру, та всім півфіналістам за чесну боротьбу.
Завтра фінал, нехай переможе сильніший💪🤟✊
До зустрічі на водоймах🤚

+1

88

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/2125/t68208.jpg
https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/2125/t666953.jpg
Турнір завершено , це було круто.

Отредактировано оксиген (24.01.2021 15:44:58)

+7

89

1.Feeder Sport
2.Match Pro
3.Brain Fishing Team
4.Клює

+5

90

Вітаю учасників змагань !

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Зимовий Кубок BRAIN Бурштинський канал 2020-2021