Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Сделай Сам. 3

Сообщений 631 страница 650 из 650

631

Вітаю, друзі! Особисто у моїй практиці кращий результат, в порівнянні з просто перемеленою висушеною мандариновою шкіркою, давала витяжка цієх самої шкірки.
  Витяжка готується дуже просто - беремо висушену шкірку ( не обов'язково подрібнювати) і заливаємо сумішшю спирт+гліцерин у співвідношенні 50 на 50%. До весни якраз настоїться. Аромат "обалдєнний". Плотва реагує дуже добре. А висушена шкірка у воді просто спливає і діє як і люба інша спливаюча фракція.

+3

632

rock123
Витяжка виходить дуже концентрована, тому добаляю її до цукрового сиропу 1 до 5. Потім використовую як покупний аромікс 50-70 гр. на 1 кг. прикормки, попередньо розвівши з водою. До речі, точто так настоюю і використовую кориандр і корицю. Це взагалі "бомба".

+2

633

Не совсем я шо-то въехал, зачем там глицерин...Спиртоглицериновая смесь до этого только , как антиобледелительная смесь в авиации встречалась
Аптечный или концентрированный?
ЗЫ ИМХО корица и  на сухую вполне пристойно работает, особенно , если прикормка настоится...или с прошлой рыбалки в морозилке отлежится.В прошлом году ловил самыми маленькими кормушками и строго одним фидером, поэтому зачастую остаётся.Зимой накупил совсем малюсеньких, но что-то мне не совсем нравится, как всплывают...А Мэдкарп самая маленькая само то

0

634

Глицерин любой, но луше концентрированный, не разведенный водой. Хорошо поглощает ароматические вещества,  медленнее ростворяется и, следовательно, дольше роботает в воде. Входит в состав бальшинства сиропов разных производителей.

0

635

rock123 написал(а):

Глицерин (неважно какой ) работает как консервант.

А спирт тогда как что работает?

0

636

Alecs 1958 написал(а):

. Хорошо поглощает ароматические вещества,  медленнее ростворяется и, следовательно, дольше роботает в воде. Входит в состав бальшинства сиропов разных производителей.

Глицерин в сиропе-то понятно, загуститель...Для макания бойлов я могу понять,но городить сироп, шоб потом его в прикормку добавлять- как по мне-перебор, сама прикормка имхо прекрасно поглощает запахи.
Насчёт спирта понятно- растворяет эфирные масла и сам потом  хорошо смешивается с водой.

0

637

Насчёт спирта понятно- растворяет эфирные масла и сам потом  хорошо смешивается с водой.майк
Глицеріи теж спирт, тільки  трьохатомний ( тобто має три залишки OH-. а не один, як прості спирти) і теж прекрасно розчиняє ефірні масла,  тільки у воді, повторюю, розчиняється повільніше, ніж етиловий спирт, а, значить, довше віддає запахи у воду. Тобто, аромікс з гліцерином кращий у теплій воді, його дія пролонгована, в порівнянні з етиловим спиртом. Крім того гліцерин солодкий на смак.
А сиропом я назвав зваренй цукор з водою у співвідношенні 3 до 1 з додаванням 2 гр лимонної кислоти для розщеплення молекули сахарози на молекули глюкози і фруктози. Він густий , і тому його в подальшому розводять водою та сирто-гліцериновою сумішшю для створення аромікса. Якщо коротко, то якось так.
  Ну а з приводу добавляти аромікс (сироп) в прикормку, чи не добавляти кожен вирішує сам для себе. Я особисто на рибалках, де я ловлю один і поряд нікого немає виористовую його рідко. А ось коли ти приїхав  за пару сотень кілометрів, поряд сидить з десяток риболовів, і умови як на змаганнях, то мусиш застасовувати і арому і часто нарізати "животину" і т,д.

Отредактировано Alecs 1958 (11.01.2023 14:48:22)

+4

638

Слишком мудрёно на шпуле крепит...Во втором случае -с водой -имхо шнур при намотке перекручивается.Хотя ему крутиться и крутиться на рыбалках, разом больше-разом меньше...

0

639

Alecs 1958 написал(а):

приїхав  за пару сотень кілометрів, поряд сидить з десяток риболовів

В мене зараз від хати до води пару сотень метрів, але в сезон і три десятки риболовів можуть сидіти, дехто і тиждень подряд
ЗИ по першому льоду і три сотні бувало

Отредактировано майк (13.01.2023 19:37:23)

0

640

Литовский поэт Maironis писал: "Esi tu bedievis- tai tavo dalykas, bet ko tau rūgoti, kad aš katalikas..." "Ты - безбожник- это твое дело, но зачем тебе бормотать, что я- католик..."

+2

641

razvedbat написал(а):

Очень полезное видно.  Респект !Все что было в Ютюбе до этого (о намотке) вообще ни о чем! Плохо что не озвучили объем жидкости ( какой именно)и её температуру. А так БОМБА! Пересмотрел раз 10. Плюсики тому подтверждение. Как и во всех предыдущих постах. Так держать !)

З новим роком розвідка! Тільки чия? Бачу не розвідника а балабола,ще й на собачій мові,там тільки звучать матюги и упреки...коменти такі,як у  майка наприклад несуть якийсь конструктивізм і чоловік пояснює як йому заходить той чи інший метод.Все.Я не такий вже українськомовний,місяці всі ще не знаю ... Ну якщо ми в Україні,то витримка повинна бути до хороших людей і спроби вивчати рідну мову.Така моя думка,якщо в цей святковий день когось образив,пробачайте,не такі ми вже й погані,литовці взагалі роблять для нас все що в їхніх силах.Всіх ще раз з новим роком і найкращі побажання !

+6

642

Самые страшные люди такие как ты- они все видели, все знает. Такие люди, наверно, должны  работать в университетах- преподовать 10 предметов или отдыхать в одном доме , где каждый второй-  Наполеон... Странно только одно- тогда, когда твои согражданы воюет с окупантами, ты воюешь интернете с друзьями Украiны с Литвы...

Odi profanum vulgus et arceo.

Отредактировано rock123 (20.02.2023 10:17:11)

+1

643

rock123 написал(а):

Самые страшные люди такие как ты- они все видели, все знает. Такие люди, наверно, должны  работать в университетах- преподовать 10 предметов или отдыхать в одном доме , где каждый второй-  Наполеон... Странно только одно- тогда, когда твои согражданы воюет с окупантами, ты воюешь интернете с друзьями Украiны с Литвы...

Отредактировано rock123 (Сегодня 15:26:33)

А тебе не кажется что на мои замечания и иронию ты не совсем адекватно реагируешь? К чему здесь разговоры о войне?  Тебя она слава богу не коснулась. Так что не тебе делать выводы где и с кем и каким образом я воюю. Ютюбер )

0

644

Чого ти до нього присіпався. Постить і постить собі людина, правила не порушує. Бачиш його пост проходь далі не дивись. Срачу тільки в темі розвели не потрібного.

+4

645

razvedbat написал(а):

А тебе не кажется что на мои замечания и иронию ты не совсем адекватно реагируешь? К чему здесь разговоры о войне?  Тебя она слава богу не коснулась. Так что не тебе делать выводы где и с кем и каким образом я воюю. Ютюбер )

Я тебе не знаю і не осуджую,просто ти не прав зараз і все.У нас по  Дніпрі зараз ця наволоч знову вдарила по мирним громадянам,в звичайний будинок,суки довбані

+2

646

Фидерер 71 написал(а):

Я тебе не знаю і не осуджую,просто ти не прав зараз і все.У нас по  Дніпрі зараз ця наволоч знову вдарила по мирним громадянам,в звичайний будинок,суки довбані

Вибачайте колеги що вийшов срач. Я висловив свою думку ( трохи перегнув) думав може 123 збавить "темпи". Вийшло як вийшло. Ми всі різні і реагуємо по різному. З постом Міха згоден. Тим більше що у нього сама краща аватарка на форумі. Я собі таку на авто на задньому склі зробив. 123 - нічого особистого до тебе не маю. В твою адресу більше від мене ні пари з вуст (по русски - ни слова) .Всім миру!

Отредактировано razvedbat (15.01.2023 06:26:32)

+5

647

0

648

0

649

А причем тут конопля, меласса и костюм? Для этого есть специалный раздел..." Коммерческие объявления"

0

650

доброго дня!!! чи є тут майстер,щоб зробити педану??треба таку як Фідерлайн стріт,але під міні платформу Фідерлайн лайт!!!

0