Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Выбор дальнобойного фидера.


Выбор дальнобойного фидера.

Сообщений 991 страница 1000 из 1000

991

ttearjerker написал(а):

Я з напарником прийшли в карп-фідер з карпфішінга,тому в мене і 200 провалюється, покупку 180-к навіть не розглядали. Дуже сподобався на виважуванні і в"язанні риби,тому лишили в арсеналі,але на лобовий вітер,гарбузи і дистанції 130+ все одно СПРОшки в мене  поза конкуренцією. Но в мені 120 кг ваги і 5 сезонів в карпфішінгових тур
нірах.

А как будут спрошки? в качестве спода. Или, что другое смотреть.

0

992

игорь300 написал(а):

А как будут спрошки? в качестве спода. Или, что другое смотреть.

Спрошки або тепер Хальдорадовки з індексом LC (лонг каст) мають 62 см ручку. Така ручка для мене чуть задовга. Тобто, щоб перезакинути в темпі раз в 15 хв і вкластись якраз все гуд,а щоб масово кормити спомбом мені треба 57 ручку,тому в якості спомба взяв Спрошний Team Feeder Master Carp 420XH він на чуть коротшій (57) ручці і мощі в ньому хватає. Щоб не ламати рідні квівертіпи добираю до нього від Флагман сквадрон про фідер 390\250 грам самий жосткий квівер(не пам"ятаю чи 4 чи 6 оз) і хватає.

0

993

Люди, а чего вы не покупаете в качества спода 3-х частные карповики??? Спомбы пуляют за сотку легко. Дешево, сердито и надёжно.

0

994

Виктор Иванович написал(а):

Люди, а чего вы не покупаете в качества спода 3-х частные карповики??? Спомбы пуляют за сотку легко. Дешево, сердито и надёжно.

Пишу з точки зору карпфідерних турнірів,там крім фідерних не можна використовувати інші вудлища.

+2

995

ttearjerker написал(а):

а щоб масово кормити спомбом мені треба 57 ручку,тому в якості спомба взяв Спрошний Team Feeder Master Carp 420XH

Спомб годівничку дозволяють правила, а вудлище спод ні? А якщо  квівер короткий, довжиною 15см і там тільки один тюльпан( щоб далі летіла кормуха) то це ж фідер чи вже спод?

Отредактировано Мишка Рыбачок (26.02.2018 00:44:24)

+1

996

Хитро придумано, но остается вопрос, можно ли ловить поломанными удилищами - нет ли в правилах каких ограничений на этот счет

0

997

tankistua написал(а):

Хитро придумано, но остается вопрос, можно ли ловить поломанными удилищами - нет ли в правилах каких ограничений на этот счет

Фідера під спод  можна комплектувати чуть коротшими квіверами з більшими кольцами,а на робочих палках такі квівера принесуть на порядок більше сходів,особливо мєлкокарпа,тому такі махінації себе не оправдують,деколи результати дуже плотні і один,два сходи можуть коштувати місця в турнірній таблиці.
П.с. пишу тільки своє бачення і напарника.

0

998

Так мы про закорм спомбом разговор ведем - не о ловле

0

999

Мишка Рыбачок написал(а):

Спомб годівничку дозволяють правила, а вудлище спод ні? А якщо  квівер короткий, довжиною 15см і там тільки один тюльпан( щоб далі летіла кормуха) то це ж фідер чи вже спод?

Отредактировано Мишка Рыбачок (Сегодня 00:44:24)

Із -за описаних Вами нюансів флетфідер поки не признаний ФІПС окремою дисципліною,тому турніри поки,що це комерція.Минулий сезон я відкормив ну не такими штурпаками 15 см.,но короткими в районі 35см квіверами,за 5 турнірів де був дозволений спомб ні одного відстріла і перехльоста,тому я б не сказав, що ці переробки впливають на дальність,для мене це більше страховка рідних квівертіпів,щоб були на випадок якщо сподовий фідер переходить в розряд робочих вудлищ

0

1000

tankistua написал(а):

Так мы про закорм спомбом разговор ведем - не о ловле

Тоді,що означає поломаними?

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Выбор дальнобойного фидера.