Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Венчики - "Ураган"

Сообщений 241 страница 270 из 377

1

Уважаемые господа "фидеристы" и "фидермены", а также все увлеченные рыбаки-любители и профессионалы, вашему вниманию предоставляются венчики - "УРАГАН" от украинского производителя из г. Черкассы - "URAGAN bait mixer".

Модельный ряд Венчиков "Ураган" включает 3 типоразмера: 
http://s6.uploads.ru/t/XA1zg.jpg

Венчики изготовлены из нержавеющей стали. Вся конструкция сварная, а после обработана на стеклоструйной установке, что придает ей особой привлекательности и законченности, "як в Європі)))".

Отдельно по моделям:
1. Маленький - высота 30 см, ширина - 9,5 см, вес - 0,23 кг.
http://s7.uploads.ru/t/YCGVp.jpg

2. Средний - высота - 30 см, ширина - 12 см, вес - 0,29 кг.
http://s7.uploads.ru/t/T3Ebr.jpg

3. PRO - высота 30 см, ширина - 13 см, вес - 0,31 кг.
http://s5.uploads.ru/t/hOmgx.jpg

Центральная ось - шестигранник 8 мм.
Ребра - круг 3 мм (Маленький) / 4 мм (Средний, PRO).

Цена любой модели Венчика Ураган (Маленький, Средний, PRO) - 500 грн.
Цена любой модели Венчика Ураган з защитным кругом - 600 грн/шт

Оплата возможна на карточку Приват Банк или наложенный платеж.
Доставка Новой Почтой.

Кроме того, производственные возможности позволяют изготовить венчик по подобной или иной конструкции любого необходимого Вам размера. Цена за индивидуальный Венчик обсуждается отдельно.

По всем вопросам пишите (в личку) или звоните (067) 695-48-08 - Антон.

Еще фото УРАГАНОВ:
http://sd.uploads.ru/t/lmWow.jpg

+ Упаковка
http://sa.uploads.ru/t/HBAVX.jpg

Так же хотелось бы подчеркнуть, уважаемые Фидермены и увлеченные рыбаки-любители и профессионалы, что все и каждый Венчик "Ураган" перед отправкой проходит индивидуальный контроль качества по балансировке и внешним признакам брака, по этим критериям нареканий быть не должно.

По всем вопросам :question:  пишите  :writing: мне в ЛС или звоните по телефону указанному выше :flag: .

[/b]

Отредактировано TonyTer (26.06.2023 12:25:54)

+5

241

KSM написал(а):

Обод не пилит ведро абсолютно.Усовершенствовал венчик Геныча доварив кольцо мешаюсь второй год мощной дрелью проблем никаких.Вот только вес такого венчика для шуруповерта великоват. Поэтому попросил Антона
сделать пару вот таких венчиков для Харьковских поплавочников.
P.S. Антон венчик вижу нравиться жду звонка.

Доброго дня, Вам.
Дякую За Ваші очікування і пояснення.
Висновок по даній модеонізації я б назвав:
Відсутність тертя/биття граней об стінки відра - це суттєве подовження строку служби Вінчика, з залежності від умов експлуатації, але в будь-якому разі більш ніж в двічі.
Під час замішування потрібно буде Користувачу трохи потренуватися щоб не залишався корм без уваги Вінчика.

В цілову і в загальному модернізація буде доступна як опція в невеликій серії.

Для Вас Вінчики на підході.
Дякую і Гарних рибалок!

+1

242

Ждем, не думаю, что будет хуже вот такого :)
http://s6.uploads.ru/t/ENASs.jpg

+1

243

Вінчики "УРАГАН" / URAGAN bait mixer- звичайно кращі за будівельні 8-)
В наявності - Маленькі 9,5 см і Великі - PRO 13 cм :yep:

0

244

Здравствуйте

У меня все тот же вопрос - когда будут в продаже модернизированные венчики с нижним кольцом. Готов купить даже опытный экземпляр и поучаствовать в тестировании, без предъявления претензий, если он рассыпется.

0

245

+1, по совету наших одесских спортсменов взял себе такой :) Сегодня уедет на испытания. Спасибо за быструю доставку!

+1

246

Vertex
Где взяли ? а то строительный очень плохо мешает - в комки сбивает, хочется уже нормальный девайс прикупить, а TonyTer пропал где-то в неизвестном направлении

0

247

tankistua написал(а):

Vertex
Где взяли ? а то строительный очень плохо мешает - в комки сбивает, хочется уже нормальный девайс прикупить, а TonyTer пропал где-то в неизвестном направлении

Доброго дня.
На місці Я)
Відписав в ЛС.

0

248

tankistua написал(а):

Vertex
Где взяли ? а то строительный очень плохо мешает - в комки сбивает, хочется уже нормальный девайс прикупить, а TonyTer пропал где-то в неизвестном направлении

Мабуть мені дуже пощастило ) бо зателефонував і одразу попав :) наступного дня вже й відправили )) Чудова річ. В парі з DeWalt 18V 2.5 кг замісу були готові за 1.5 хвилини. А я ще боявся що не вистачить 1.5А акумуляторів.

Я собі маленький взяв. Бо мені зараз не для змагань, і не дуже великі заміси потрібні. В Польщі відсутній фідерний напрямок.

Отредактировано Vertex (13.07.2017 20:58:14)

+1

249

Vertex написал(а):

Мабуть мені дуже пощастило ) бо зателефонував і одразу попав  наступного дня вже й відправили )) Чудова річ. В парі з DeWalt 18V 2.5 кг замісу були готові за 1.5 хвилини. А я ще боявся що не вистачить 1.5А акумуляторів.

Я собі маленький взяв. Бо мені зараз не для змагань, і не дуже великі заміси потрібні. В Польщі відсутній фідерний напрямок.

Отредактировано Vertex (2017-07-13 20:58:14)

Дякую за Ваш вибір і за відгук!
Через телефон дійсно замовлення можна швидше реалізувати.
На перед прошу вибачення у шановних "ФІДЕРМЕНІВ" якщо буває не швидко відписую чи відповідаю на повідомлення, просто не завжди вистачає часу на це.
Але мій номер телефону (067)695-48-08 - Антон) працює, а сам телефон завжди зі мною, тому телефонуйте якщо Вас цікавить моя продукція чи інформація про неї - так буде швидше!
Дякую.
Гарних Всім рибалок!
Сезон літній вже перейшов за середину ... треба ще багато чого встигнути :flag:

0

250

Сегодня тестировал усовершенствованный венчик (с кольцом) маленький. Для 10-15 литров корма венчик идеальный. Вспушивает корм на раз.Считаю это благодаря 3 мм проволоке.По поводу баланса : он хорош но не идеален.Чтобы добиться идеального, кольцо нужно не наваривать на готовый а приваривать верхнюю и нижнюю часть в стык кольца тогда и из углов ведра лучше подбирать будет. Для поплавочников спортсменов он немного маловат(мешаем по 20 литров) ,но я надеюсь мы с Антоном разработаем модель специально для такого обьема.Венчиком доволен (старые продам). Спасибо автору девайса.

+1

251

Дуже Вам дякую KSM, і прошу вибачення за затримку.
Ваші пропозиції приймемо до уваги і будемо впроваджувати в життя.
Дякую за Ваш вибір і за Ваші слова :flag:
Розійшлись швидко модернізавані з кільцем Вінчики, залишилось кілька URAGAN PRO.
Нова партія в роботі...

0

252

Мне кажется, что установка лопастей под углом даст больше еффекта, чее умстановка в стык колец. Да и резать лопасти и варить потом трудоемкая задача - произойдет удорожание  продукции

+1

253

tankistua написал(а):

Мне кажется, что установка лопастей под углом даст больше еффекта, чее умстановка в стык колец. Да и резать лопасти и варить потом трудоемкая задача - произойдет удорожание  продукции

Доброго дня.
Стосовно зміни кута відносно ребер та центральної осі, то це реалізувати не складно, але це нічого принципового не дасть, адже в процесі обертання більш гострий кут не вплине суттєво на розміщування.
Якщо повернутися до попереднього зауваження, то доварювати до готового Вінчика кільце більш виправдано і технологічно, ніж процедура описана вище, але так чи інакше потрібно розуміти для чого і навіщо такі додаткові маніпуляції з Вінчиком робити, і що ми хочемо отримати в результаті...
Мушу зауважити, що всі додаткові операції/доварювання з Вінчиком суттєво впливають на його кінцеве балансування, і в результаті надмірні зусилля можуть нашкодити гармонічному виробу...

0

254

TonyTer
я говорил про угол наоборот - тупой сделать, трапецию основанием вверх. У больших ведер то примерно под одним углом стенки, можно в магазин зайти и примерится.

Все равно замес шуруповертом подразумевает транспорт, а так или иначе при наличии транспорта все равно какое ведро: 15 или 25 литров - чем больше, тем удобнее мешать. Я свое на 18 думаю поменять на 25-ое. Поэтому примеряться надо к ведрам больше 15 литров

Отредактировано tankistua (11.08.2017 19:12:11)

+1

255

tankistua написал(а):

TonyTer
я говорил про угол наоборот - тупой сделать, трапецию основанием вверх. У больших ведер то примерно под одним углом стенки, можно в магазин зайти и примерится.

Все равно замес шуруповертом подразумевает транспорт, а так или иначе при наличии транспорта все равно какое ведро: 15 или 25 литров - чем больше, тем удобнее мешать. Я свое на 18 думаю поменять на 25-ое. Поэтому примеряться надо к ведрам больше 15 литров

Отредактировано tankistua (2017-08-11 19:12:11)

Доброго дня.
Ваші зауваження цікаві і можуть бути доречні для рибалок-спортсменів, які мають колекцію відер такої форми, але вони не підходять для широкого кола рибалок-любителів, які мають звичайні відра прямої форми - в яких такий зворотній конус зовсім не буде пряцювати.
Як варіант можна було б виготовит серїю Вінчиків саме перевернутого конусу для спортсменів чи продвинутих любителів, але про слово "Універсальність" вже мова не буде йти.

+1

256

Кто крутит шуруповертом - у того нормальное ведро, я не припомню прямых ведер на 20-25 литров, оно физически не выдержит, если его использовать по прямому назначению переноса жидкостей.
Я себе брал флагмановское ведро за 200 гривен на 18 литров, при том что венчик стоит просто в два раза больше, не считая шуруповерт. Сейчас хочу заменить все-таки на 25-ти литровое, потому что даже 3 кг сухой сыпухи замесить в 18 литрах сложно. Это все специальные ведра с четкой специализацией замеса прикормки, они все примерно одинаковой конструкции.

Угол не скажу - нечем замерять.

Отредактировано tankistua (15.08.2017 09:45:16)

+1

257

tankistua написал(а):

Кто крутит шуруповертом - у того нормальное ведро, я не припомню прямых ведер на 20-25 литров, оно физически не выдержит, если его использовать по прямому назначению переноса жидкостей.
Я себе брал флагмановское ведро за 200 гривен на 18 литров, при том что венчик стоит просто в два раза больше, не считая шуруповерт. Сейчас хочу заменить все-таки на 25-ти литровое, потому что даже 3 кг сухой сыпухи замесить в 18 литрах сложно. Это все специальные ведра с четкой специализацией замеса прикормки, они все примерно одинаковой конструкции.

Угол не скажу - нечем замерять.

Отредактировано tankistua (2017-08-15 09:45:16)

По порядку:
На справді багато хто навіть з погресивних і досвідчених рибалок для замішування прикормки використовує звичайні будівельні (чорні чи зелені) відра з ЕПІЦЕНТРА, вони виготовлені з достатньо товстого і витривалого пластіка - крепші за фірмові, вони між іншим теж не строго вертикальні, і мають певний кут, але не такий як на фірмових відрах.
В любому випадку, питання відер і інших рибацьких аксесуарів це зовсім не обовязково брендові речі, а скоріше особистий вибір кожного.
Якщо звернутися до досвіду Європейських виробників подібних до моїх виробів, то у них немає вінчиків схожих на Вашу пропозицію. Це скоріше повязано як раз з універсаьністю і робочими характеристиками, а може і ще з рядом факторів.

p.s. - виготовити Вінчик зі зворотнім конусом можливо, але про велику серію скоріше за все мове не йтиме - це буде індивідуальний виріб для конкретного рибака :glasses:

+1

258

А я ж не говорю сильно - всем не угодишь, а лично каждому не сделаешь.
http://sg.uploads.ru/t/HfbYv.jpg

0

259

Доброго дня шановне фідерне панство))
Нарешті нова партія Вінчиків УРАГАН готова зустрітись зі своїми власниками, є вже Маленькі 9,5 см і Середні 12 см в наявності, можу відправити сьогодні!
Допрацьовані Маленькі з кільцями будуть на наступному тижні.
В новій партії внесені незначні, але важливі, нововведення і трохи піднялась ціна - 350 грн за кожний базовий УРАГАН (допрацьовані не рахуються).
По всім питанням мишіть або телефонуйте.
Дякую за увагу.

0

260

Вінчики "УРАГАН" / URAGAN bait mixer :flag: 
В наявності - всі розміри ;)

0

261

"Вінчики Ураган" в наявності  :flag:

0

262

Вінчики "УРАГАН" / URAGAN bait mixer
В наявності - всі розміри :yep:

0

263

URAGAN bait mixer :cool:

В наявності - всі розміри :flag:

Прекрасний подарунок на Новий Рік: собі, другу, комраду, брату, напарнику, свату, тестю, знайомому, дідусю, сусіду, колезі, племіннику, партнеру, приятелю, коханому, коханцю, батькові, синові, внукові, дядьку, співробітнику, хрещеному, професіоналу, початківцю, любителю, спортсмену, фідеристу, поплавочнику, штекеристу, аматору, панібрату....

Усім і кожому :yep:

0

264

Вінчики URAGAN :cool:

Для всіх і кожного в наявності :rain:

0

265

Добрый день,
Кастомные венчики планируются? Мы списывались по этому поводу

Спасибо

0

266

Агшин написал(а):

Добрый день,
Кастомные венчики планируются? Мы списывались по этому поводу

Спасибо

Доброго дня.
Так модернізація Вінчиків Ураган кільцем внизу не тільки запланована, а вже в роботі.
По готовності я викладу фото і повідомлю.
Дякую.

+1

267

Скоро сезон....

0

268

Агшин написал(а):

Скоро сезон....

Ваша правда, але Вінчики ще в роботі...
До сезону активного лову/відкритої води ВСЕ буде готове 100% :yep:

0

269

Заказал у соседей. В Беларуси.

0

270

Агшин написал(а):

Заказал у соседей. В Беларуси.

Воля Ваша.
Як їхні вінчики в роботі? Які враження? Як з балансуванням? В якому розмірі обрали?

0