Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Подбор фидера, нужен совет. 5


Подбор фидера, нужен совет. 5

Сообщений 301 страница 330 из 335

301

Серега Брылка написал(а):

Пробував крючки різних брендів, гамакатцу, гуру, престон, декой, nano yamame, також і флагман які тримають заточку трішки гірши але для їх ціни норм і користуюсь ними, леска колмік, престон, гуру краща за шерман про питань немає але за свої гроші шерман чудова леска, Саня зломав свій гретхем бо часто прегружав його, от чомусь Олексій Якубович багато років ловить греном і він в нього незломився

Я недарма зауважив, що зафільмовано, як грентхем зламався на закиданні годівничкою 50 чи 60  грамів. При тесті вудилища 90. І зломалося те саме коліно у тому самому місці. Це звісно не брак виробництва чи розробки вудилища.
А ще цікаво, чому він не пішов міняти тільки куплене коліно по гарантії ?

0

302

У мене ,та мого товариша були ці вудилища Грентем 90 жодних проблем не було,болячка Грентемів це квівертипи.Вага годівниці по залізу це зовсім інше чим вага залізо+корм до речі.Нижче годівниця 60 гр
Треба розуміти що таке сухий та слімовий бланк вудилища…..і як кидати їм по верху теста,я ніколи не  перевантажував  Грентеми і ніколи не кидав ними під верх теста,у свій час їх у мене було…..до 100гр майже уся лінійка

https://i.postimg.cc/CM6sZzzj/IMG-9298.jpg

Отредактировано Alexis_avb (25.05.2023 14:08:28)

+1

303

ecce_homo написал(а):

Я недарма зауважив, що зафільмовано, як грентхем зламався на закиданні годівничкою 50 чи 60  грамів. При тесті вудилища 90. І зломалося те саме коліно у тому самому місці. Це звісно не брак виробництва чи розробки вудилища.
А ще цікаво, чому він не пішов міняти тільки куплене коліно по гарантії ?

Скажу ось що: зламати, особливо під верх теста, можна що завгодно. Це питання бажання та витрачених зусиль.

+6

304

Alexis_avb написал(а):

У мене ,та мого товариша були ці вудилища Грентем 90 жодних проблем не було,болячка Грентемів це квівертипи.Вага годівниці по залізу це зовсім інше чим вага залізо+корм до речі.Нижче годівниця 60 гр
Треба розуміти що таке сухий та слімовий бланк вудилища…..і як кидати їм по верху теста,я ніколи не  перевантажував  Грентеми і ніколи не кидав ними під верх теста,у свій час їх у мене було…..до 100гр майже уся лінійка

Отредактировано Alexis_avb (Сегодня 14:08:28)

А якщо ловити половиною теста - ще надійніше буде. Головне кидати на пів сили. Але ж найкращий варіант - вудочки купити і не виносити. Просто дивитися і отримувати естетичне задоволення. Бо це ж грентхем. Вій більше для естетичного задоволення поціновувачив флагману.

Отредактировано ecce_homo (25.05.2023 16:12:39)

0

305

Unknown написал(а):

Скажу ось що: зламати, особливо під верх теста, можна що завгодно. Це питання бажання та витрачених зусиль.

Дуже влучна думка. Дуже інформативна. Головне безапеляційна. Навіть не знаю що і сказати. Мабуть скажу таке:
Все може бути, що може бути і не може бути того, чого не може бути.

Отредактировано ecce_homo (25.05.2023 16:11:47)

0

306

Сарказм зрозумілий як і хейтерство з хайпом :)
як кажуть….
«Дай дурню у руці скляний член…..він і член розібʼє та і руки поріже»

Отредактировано Alexis_avb (25.05.2023 16:18:16)

+2

307

ecce_homo написал(а):

Дуже влучна думка. Дуже інформативна. Головне безапеляційна. Навіть не знаю що і сказати. Мабуть скажу таке:
Все може бути, що може бути і не може бути того, чого не може бути.

Отредактировано ecce_homo (Сегодня 16:11:47)

Поясню вам що малось на увазі:
1. Дивуватися поломці палки під вершину теста - дивно.
2. Причин може бути багато, і ви не повірите що добрих 80% причина поломки то рибалка котрий використовує вудку
3. В розрізі конкретного приклада про поломку хочу зазначити що такі проблеми не тільки в флагман, а і в іменитих брендів, особливо є декілька наглядних прикладів коли палка ламалась в половину тесту(на чому акцентую увагу)

+1

308

Alexis_avb написал(а):

Сарказм зрозумілий як і хейтерство з хайпом
як кажуть….
«Дай дурню у руці скляний член…..він і член розібʼє та і руки поріже»

Отредактировано Alexis_avb (Сегодня 16:18:16)

Тому і намагаюся довести, що не варту купляти скліня члени, які флагмана звуться вудками.

0

309

ecce_homo написал(а):

Тому і намагаюся довести, що не варту купляти скліня члени, які флагмана звуться вудками.

Браунінг сфера на вашу думку добра палка? Чи тільки флагмани ломаються?

Отредактировано Unknown (25.05.2023 16:28:19)

0

310

Unknown написал(а):

Браунінг сфера на вашу думку добра палка?

ви  мабуть хочете привести який випадок ... не потрібно. Якби вона у мене була, я б міг сказати лише за свій екземпляр.
Тому я не знаю чи хороша, чи надійна. Я не ремонтую вудки. Якщо ви хочете купити якусь, зверніться до тих кто ремонтує, запитайте статистику по поломкам.
Наприклад, до Задорожнього. Він рідко кому відмовляє у пораді.

Отредактировано ecce_homo (25.05.2023 16:45:11)

0

311

Unknown написал(а):

Поясню вам що малось на увазі:
1. Дивуватися поломці палки під вершину теста - дивно.
2. Причин може бути багато, і ви не повірите що добрих 80% причина поломки то рибалка котрий використовує вудку
3. В розрізі конкретного приклада про поломку хочу зазначити що такі проблеми не тільки в флагман, а і в іменитих брендів, особливо є декілька наглядних прикладів коли палка ламалась в половину тесту(на чому акцентую увагу)

1. Взагалі не дивно. Палка має витримувати свій тест, навіть з невеликим запасом.
2. Точно не 80%.
3. Так іноді буває у всіх, але для всіх це виключення, для флагмана, для деяких, дорогих моделей - закономірність. (Як на мене).

Отредактировано ecce_homo (25.05.2023 16:44:04)

0

312

ecce_homo написал(а):

1. Взагалі не дивно. Палка має витримувати свій тест, навіть з невеликим запасом.
2. Точно не 80%.
3. Так іноді буває у всіх, але для всіх це виключення, для флагмана, для деяких, дорогих моделей - закономірність. (Як на мене).

Отредактировано ecce_homo (Сегодня 16:44:04)

FacePalm  :dontknow:

0

313

Unknown написал(а):

FacePalm

Я не веду статистику по поломкам палок. Але серед моїх знайомих найбільш часто ломаються флагмани. Навіть у мене є дві вудки флагман. Які не використовуються і навряд чи зламаються, бо надійні старі моделі. Був стакан флагмана, який відразу зламався (на першій рибовлі) так само як і у мого знайомого теж на першій рибололі. Ледве не пошкодивши вудки, які з нього через це випали. І ще були випадки іх браку. Але нещодавно натрапив на відвертий брак дорогої вудки, який не повернули по гарантії і нахамили. Тому я попередив менеджерів флагмана, що буду намагатися доносити до людей про їх відношення до покупців, їх ставлення до їх гарантії і якість деяких моделей. Що і намагаюся зробити у межах своїх сил.

Отредактировано ecce_homo (25.05.2023 16:55:22)

+1

314

Це до Грентем 13/90…..80гр маркер
https://youtube.com/shorts/HWzxcjn0LZI?feature=share

0

315

ecce_homo написал(а):

Я не веду статистику по поломкам палок. Але серед моїх знайомих найбільш часто ломаються флагмани. Навіть у мене є дві вудки флагман. Які не використовуються і навряд чи зламаються, бо надійні старі моделі. Був стакан флагмана, який відразу зламався (на першій рибовлі) так само як і у мого знайомого теж на першій рибололі. Ледве не пошкодивши вудки, які з нього через це випали. І ще були випадки іх браку. Але нещодавно натрапив на відвертий брак дорогої вудки, який не повернули по гарантії і нахамили. Тому я попередив менеджерів флагмана, що буду намагатися доносити до людей про їх відношення до покупців, їх ставлення до їх гарантії і якість деяких моделей. Що і намагаюся зробити у межах своїх сил.

Отредактировано ecce_homo (Сегодня 16:55:22)

Людський фактор.За 8 років ловлі на фідер не зламав жодної палки.
Більшість від Флагман.

+2

316

Ganss написал(а):

Людський фактор.За 8 років ловлі на фідер не зламав жодної палки.
Більшість від Флагман.

Бюджетні палки Флагман - не ломаються. Як і всі інші бюджетні палки. Але там інші проблеми.

Отредактировано ecce_homo (25.05.2023 18:47:32)

0

317

ecce_homo написал(а):

Бюджетні палки Флагман - не ломаються. Як і всі інші бюджетні палки. Але там інші проблеми.

Отредактировано ecce_homo (Сегодня 18:47:32)

Ви впевнені що у людини були тільки бюджетні фідера флагман?

Шановний, видихайте, всі вже зрозуміли що вам не поміняли вудку і у вас горить на флагман, але все-таки досить лити лайно в тему та з "піною у рота" доводити що у всіх так є і буде як у вас.

P.s. я не є прихильником флагман

Отредактировано Unknown (25.05.2023 19:08:54)

+4

318

Unknown написал(а):

Ви впевнені що у людини були тільки бюджетні фідера флагман?

Шановний, видихайте, всі вже зрозуміли що вам не поміняли вудку і у вас горить на флагман, але все-таки досить лити лайно в тему та з "піною у рота" доводити що у всіх так є і буде як у вас.

P.s. я не є прихильником флагман

Отредактировано Unknown (Сегодня 19:08:54)

Прислухаюсь до вас і припиняю.

0

319

Да парни я уже и боюсь выходить на рыбалку палки брал 22году гретхем 3,6до60 можно сказать взял из последних, и ещё взял гретхем 3,90 до 90гр теперь и не знаю!? Растроили Вы меня и нагнали страха! Насчёт гретхема 3,3до65гр кольца перемотали на колене в то куда ставляется вершинка стал кидать в точку и сейчас проблем нет, кидал 50гр(30гр+корм тяжёлый, общий примерно 45-50гр)правда не силовым забросом и кормуха средней кормоемкости дистанция 25-26метров пока всё норм! Попробую покидать 50-55грамм общего веса средней кормухой на дистанцию около 50мертов начну с палки 3,3 потом отпишусь! Лишь бы времени хватило, ибо не часто бывает время на рыбалки! Но страх уже присутствует!

0

320

Не переймайтесь ;)
Палки,які не задовольняють ваші потреби вам не потрібні.Тому є два шляхи.Або продати,або ловити на них із задоволенням в розумних рамках їх можливостей.
Все інше приходить з досвідом.

+2

321

С палкой гретхем3,3до 65гр досвит маю но после того как перепутал и взял палку брата так как комплекты брали на двоих одинаковые отличия не было, но потом заметил что бросает не в точку и претензии уже не хотелось предъявлять и тем более посидели месте тогда неплохо, пришлось отдавали на перемотку колец. Можно сказать что палка меня устраивает в полное покрайней мере та что была у меня ранее! И сейчас проходит полевые испытания после переделки. И заметил плюс в палке3,3гретхем что можно рыбачить на поводки 0,096шимано без фидергама обрывы минимальны!

0

322

Кільця не по ребру не є браком,Навіть для фідера ціною 500 баксів - був у мене торнамент 13-ий, кидав будь-куди. 

Тому максимум заміна у 14-денний термін, точніше повернення і вибір рівного екземпляра. Хоча не факт що вдасться знайти рівний екземпляр, дадуть тобі те що є в магазині і на вибір, наприклда два екземпляра: хочеш - бери, не хочеш - ну ідь у інший магазин.

+3

323

Unknown написал(а):

Скажу ось що: зламати, особливо під верх теста, можна що завгодно. Це питання бажання та витрачених зусиль.

Василю! Може прийшов час розповісти як ти намагався зламати одну з "флагмановських" палок?

0

324

volod написал(а):

Василю! Може прийшов час розповісти як ти намагався зламати одну з "флагмановських" палок?

1. Я не Василь)
2. Яку палку я намагався зламати?

Отредактировано Unknown (26.05.2023 09:39:09)

0

325

Unknown написал(а):

1. Я не Василь)
2. Яку палку я намагався зламати?

Це не вам.

0

326

Доброго дня риболовна спільнота. Підскажіть хто мав справу з Brain Storm Twin або хоча б трогав його в магазині ? Який він в порівнянні з карп про флепером ?

0

327

AlexSun написал(а):

Доброго дня риболовна спільнота. Підскажіть хто мав справу з Brain Storm Twin або хоча б трогав його в магазині ? Який він в порівнянні з карп про флепером ?

Brain Storm Twin це швабра!

0

328

Вітаю! Що тут у нас, флагман-срач?  :crazyfun:

0

329

Подскажите фидер с быстрым строем для сильного течения 3.9/150 для кормушек 120г

Отредактировано Ayaman (25.10.2023 12:29:43)

0

330

Ayaman написал(а):

Подскажите фидер для сильного течения 3.9/150 для кормушек 120г

Flagamn Armadale Basic 3.9/150

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Подбор фидера, нужен совет. 5