Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Подбор фидера, нужен совет. 5


Подбор фидера, нужен совет. 5

Сообщений 271 страница 300 из 335

271

Blaser написал(а):

... хочеться фідер до 80-100 тест, 12-12,5 ft, з дуже жорстким комлем і м’яким верхом. Тобто, щоб і кидати було комфортно і щоб в’язала рибу нормально...

Теж люблю жорсткі комлі, щоб не «грав» у руці на закиді. Зупинився на Легендах і Сквадронах Про від Флагман і ще маю Голден Кетч Біонік (в мене ще старий, не Блек Едішн). Це щодо 12 ft.
На Біоніку, незважаючи на 20 мм перше кільце, стоїть 5000-ка і захльостів за кільце не бувало.

0

272

serrgius666 написал(а):

Теж люблю жорсткі комлі, щоб не «грав» у руці на закиді. Зупинився на Легендах і Сквадронах Про від Флагман і ще маю Голден Кетч Біонік (в мене ще старий, не Блек Едішн). Це щодо 12 ft.
На Біоніку, незважаючи на 20 мм перше кільце, стоїть 5000-ка і захльостів за кільце не бувало.

Дякую!
Сьогодні шерман дивится в магазині. Хотілося б ще міцнішої комельної частини… от мантарей - то вже краще, але наскільки знаю, можуть бути питання з кільцями

0

273

Blaser написал(а):

Дякую!
Сьогодні шерман дивится в магазині. Хотілося б ще міцнішої комельної частини… от мантарей - то вже краще, але наскільки знаю, можуть бути питання з кільцями

Вітаю. У мене на першій рибалці зламалось на мантереї про 3.6 100гр. третє коліно (те куди вставляються квівертипи). Зараз здав по гарантії . Незрозуміло чим закінчиться . Є дуже велике бажання повернути кошти. Не знаю чи пов'язано з якістю можливо просто не пощастило (
Так що при виборі дивиться більш прискіпливо

0

274

Blaser написал(а):

Дякую!
Сьогодні шерман дивится в магазині. Хотілося б ще міцнішої комельної частини… от мантарей - то вже краще, але наскільки знаю, можуть бути питання з кільцями

В мене mantaray pro, але довший (3.9 130), на кільцях швидко з'явитись пропили, перемотав на інші. Комель на ньому міцний, але і друге коліно занадто жорстке як на мене, на виважуванні рибі добре працює тільки 3 коліно.

0

275

sanya_mkt написал(а):

Вітаю. У мене на першій рибалці зламалось на мантереї про 3.6 100гр. третє коліно (те куди вставляються квівертипи). Зараз здав по гарантії . Незрозуміло чим закінчиться . Є дуже велике бажання повернути кошти. Не знаю чи пов'язано з якістю можливо просто не пощастило (
Так що при виборі дивиться більш прискіпливо

Купляти продукцію флагман - це програшний варіант відразу. Кожен до цього доходть, але через різну кількість купленого гівна тм Флагман. Краще звісно швидше ніж пізніше. А гарантія флагмана - це маркетинг. Якось приніс в дой же день вудку (в магазин Аеродром), яка зламалась в руках і мене послали нафіг. Довелося купити зламане коліно і повернути товар. З тих часів нічого флагманського принципово не беру. До того ж вони не припиняли діяльність і навіть брали участь у виставці у маскві коли рашисти вже були біля Київа у березні 2022 року. Тому робіть висновки самі.

Отредактировано ecce_homo (23.05.2023 20:34:34)

+3

276

ecce_homo написал(а):

Купляти продукцію флагман - це програшний варіант відразу.

Звідки, перепрошую, стільки негативу до Флагману? Через одне вудлище?
Запропонуйте альтернативу в тому ж ціновому сегменті. Брейн і Голден Кетч своїм палкам ніяк ціни не складуть, у Флагмана аналоги принаймні в півтора рази дешевші. Так само у Фішінг Рой. І знижки у Brain всього три рази на рік, чекай з зими до літа, аби щось купити.
Не захищаю Ф., просто цікаво чим замінити його продукцію.

Отредактировано serrgius666 (23.05.2023 21:38:54)

+4

277

ecce_homo написал(а):

Купляти продукцію флагман - це програшний варіант відразу. Кожен до цього доходть, але через різну кількість купленого гівна тм Флагман. Краще звісно швидше ніж пізніше. А гарантія флагмана - це маркетинг. Якось приніс в дой же день вудку (в магазин Аеродром), яка зламалась в руках і мене послали нафіг. Довелося купити зламане коліно і повернути товар. З тих часів нічого флагманського принципово не беру. До того ж вони не припиняли діяльність і навіть брали участь у виставці у маскві коли рашисти вже були біля Київа у березні 2022 року. Тому робіть висновки самі.

Отредактировано ecce_homo (Сегодня 20:34:34)

А в чому він програшний ??? 

Що треба купувати ?

Де немає браку і надають супер гарантію?

Надайте відповідь , будь ласка....дуже цікаво

+6

278

ecce_homo написал(а):

Якось приніс в дой же день вудку (в магазин Аеродром), яка зламалась в руках і мене послали нафіг. Довелося купити зламане коліно і повернути товар

Як вона зламалась в руках? Просто сама по собі?

0

279

serrgius666 написал(а):

Запропонуйте альтернативу в тому ж ціновому сегменті

Juggernaut написал(а):

А в чому він програшний ??? 

Що треба купувати ?

Де немає браку і надають супер гарантію?

Надайте відповідь , будь ласка....дуже цікаво

Обгрунтованоi вiдповiдi не буде. Там однi емоцii

+1

280

Так,  одні емоції. Тому купуйте Флагман. Дійсно, чого це я.
Доречі, не з однієї палки. Дуже багато купленого флагмана відверте лайно. Від жилок, гачків, стаканів для вудочок, столів і т.п. Як виключення були і нормальні речі, той же шерман про чи їх стілец, або набір Ева ємностей.
Якщо вам плюють в обличчя і продають фігню тохи дешевше ніж в Ібіс і Голден кетч - то ваше право купувати там. Єдине що в Ібісі мені абсолютно весь брак повернули і вибачились, а коли йду у Флагман - то як лайна наївся. Але у кожного свій смак. І купляти у продавця який підтримує рашистів - це вже питання до покупців.
А щодо дешевих палок - дійсно, поради не дам. Якщо є бажання купити дешеву палку на 200 гривень дешевше то...
Але вже від 100 $ можна купляти речі світових виробників. А не купляти 2 рази на рік зламані коліна до Tregaronів, і сидіти боятися ними закинути, а ще більше боятися їти у магазин, бо там об тебе ноги витиратимуть.
А ще поблище познайомтесь з менеджерами магазинів і ви будете здивовані, як вони відносяться до компанії, в якій працюють і що вони скажуть за якість своєї продукії.  Як їх змушують відвертий брак виставляти і продавати.
Як приходить партія махалок, з яких графіт сиплиться, а їх висталяють на вітрину.
Тому у кожного свій шлях. Я свій пройшов. Проте поради - річ невдячна.

Отредактировано ecce_homo (23.05.2023 23:06:51)

+1

281

Juggernaut написал(а):

А в чому він програшний ??? 

Що треба купувати ?

Де немає браку і надають супер гарантію?

Надайте відповідь , будь ласка....дуже цікаво

1. Я ж наче розказав чім програшний
2. Треба купувати речі з реальною гарантією, світових виробників. Preston, Korum, Sportex, Daiwa, Shimano, Matrix ...
3. Не хочеться бути бекоштовним рекламником. На велике щастя не дуже часто звертався по гарнтійним випадкам, але от просто всі продавці окрім флагмана до мене відносилися по-людські. Особливо один магазин с зеленю символікою. При чому, не тільки я такої думки. Запитайте в приватних бесідах провідних київських блогерів.

0

282

Juggernaut написал(а):

Як вона зламалась в руках? Просто сама по собі?

Це може здаватися смішним, або нереальним, але саме так. Це була бракована махалка трегарон 6м з браковоної партії. І коли я її складав, просто у руках передостаннє коліно розсипалося в труху.
При чому у мене достатній досвід спілкування з махалками. Чомусь ні один з Maver жодного разу не розсипався, навіть Golden Catch не розсипався, не повірете, навіть brain не розсипався в руках.
Це я вже мовчу, що я жодного разу не бачив, як ломалися вудлища. Окрім звісно Tregaron, Reflaxion та Grantham. Але вудлищами їх назвати в мене язик не повертається.

Отредактировано ecce_homo (23.05.2023 23:24:02)

0

283

ecce_homo написал(а):

1. Я ж наче розказав чім програшний
2. Треба купувати речі з реальною гарантією, світових виробників. Preston, Korum, Sportex, Daiwa, Shimano, Matrix ...
3. Не хочеться бути бекоштовним рекламником. На велике щастя не дуже часто звертався по гарнтійним випадкам, але от просто всі продавці окрім флагмана до мене відносилися по-людські. Особливо один магазин с зеленю символікою. При чому, не тільки я такої думки. Запитайте в приватних бесідах провідних київських блогерів.

п.2. Смешно. А что из вышеперечисленных брендов можно приобрести в Киеве? И кто гарантию обеспечивает? флагман-ибис-берег?
Или нормальные пацаны покупают у бриттов?
п.3. Очень смешно. Кто эти ведущие киевские блогеры?

+1

284

АВК написал(а):

п.2. Смешно. А что из вышеперечисленных брендов можно приобрести в Киеве? И кто гарантию обеспечивает? флагман-ибис-берег?
Или нормальные пацаны покупают у бриттов?
п.3. Очень смешно. Кто эти ведущие киевские блогеры?

Коли зламався на першому закиданні фідер Daiwa, магазин bereg зробив заміну без проблем.
Коли в кільці лопнула графітова вставка у фідера Brain, в Ibis без проблем повернули гроші і в якості вибачення (через це було обрізано шнур)   зробили гарну знижку на фідер Zemex.
Коли в руках розсипався пресований шматок лайна Трегарон, у магазині з мене посміялися. Сказали, що гарантія 5 років - це маркетинг і сам менеджер сказав, що не уявляє як це може бути. А я просто не вмію користуватись високотехнологічною продукією флагман. Тому нічим не можуть допомогти. І це все було зроблена у вкрай зневажловому тоні, якимось керівником відділу гарнтії, в якого немає половини зубів, який останній раз прав свою одежу роки 2 до цього і від якого йшов неприємний запах. Не то від одежі не то з його рота. Скоріш за все це тех механізм відлякувати настирливих покупців, які повелись на гарантію.

Візміть будь-якого київського блогера який вже декілька років веде свій канал, незаангажованого флагманом. От будь-якого. І запитайте його у приватній бесіді, як він відноситься до продукції флагман. Особливо до їх вудочок.

Отредактировано ecce_homo (24.05.2023 00:04:07)

0

285

ecce_homo написал(а):

Треба купувати речі з реальною гарантією, світових виробників. Preston, Korum, Sportex, Daiwa, Shimano, Matrix

О да....Престон, Матрикс , Шимано...ага, дадуть гарантію ) це , якщо їх зламати, то кращий випадок, це наші кулібіни . Ось і вся гарантія .

ecce_homo написал(а):

Запитайте в приватних бесідах провідних київських блогерів.

Це хто такі? Я без сарказму... Просто цікаво, може вони відкриють мені очі

АВК написал(а):

Особливо один магазин с зеленю символікою.

Магазин з зеленою символікою...
Був мене випадок , коли на катушці Шимано Ультегра XSD 14000, зламалися пальці які тримають пластиковий захист від попадання жилки в підшпултний вузел. Катушка була нова, дісталась із коробки і після прокручування та зупинки ротора рукою, все відлетіло.
В підсумку, все відправив до по гарантії , яка йде на продукції Шимано. Чекав з місяць вердикт, а потім мене набрав майстер  і сказав, що Ібіс передав йому катушку, вони сказали, що це не гарантійний випадок. А він може змінити деталь або відправити її назад мені.
Катушка тільки дісталась із коробки і тут 100% був брак .
Ще магазин з зеленою символікою, любить відправляти прострочені добавки , прикормку. 
Буквально,  дня чотири назад прийшло прострочене пасточіно від Трапер

+1

286

Juggernaut написал(а):

А він може змінити деталь або відправити її назад мені.

Juggernaut написал(а):

О да....Престон, Матрикс , Шимано...ага, дадуть гарантію ) це , якщо їх зламати, то кращий випадок, це наші кулібіни . Ось і вся гарантія .

Це хто такі? Я без сарказму... Просто цікаво, може вони відкриють мені очі

Магазин з зеленою символікою...
Був мене випадок , коли на катушці Шимано Ультегра XSD 14000, зламалися пальці які тримають пластиковий захист від попадання жилки в підшпултний вузел. Катушка була нова, дісталась із коробки і після прокручування та зупинки ротора рукою, все відлетіло.
В підсумку, все відправив до по гарантії , яка йде на продукції Шимано. Чекав з місяць вердикт, а потім мене набрав майстер  і сказав, що Ібіс передав йому катушку, вони сказали, що це не гарантійний випадок. А він може змінити деталь або відправити її назад мені.
Катушка тільки дісталась із коробки і тут 100% був брак .
Ще магазин з зеленою символікою, любить відправляти прострочені добавки , прикормку. 
Буквально,  дня чотири назад прийшло прострочене пасточіно від Трапер

Насправді, це проблема компанії Shimano. Хоча Ibis наче їх представники. Але коли я віддавав катушку Brain з браком, мені все замінили. Тому тут вам співчуваю...
Я часто купляю у них прострочені прикормки Сенсас, але зі знижками. Впевнений, що вони мають повернути гроші, якщо пасточино протерміноване.

Стосовно Престон, Матрикс і таке інше, то дійсно, в мене немає досвіду ії гарантійних випадків. Вони не ламались, а ні в мене, а ні в жодного з моїх знайомих.  Фідер Daiwa n'Zon у Брезі замінили. Але вони представники Daiwa і палка зламалась у блогера. Може побоялись йому не замінити, бо був би поганий розгалос.

З блогерів .... Ну є такий блогер, який нещодавно почав носити окуляри... Або є ще блогер, який показує різні Цікаві місця.

Отредактировано ecce_homo (24.05.2023 00:22:58)

0

287

ecce_homo написал(а):

Візміть будь-якого київського блогера який вже декілька років веде свій канал, незаангажованого флагманом. От будь-якого. І запитайте його у приватній бесіді, як він відноситься до продукції флагман. Особливо до їх вудочок.

А навіщо , щось питати у блогерів ??? 

В чому прикол?? Вони всі впізнали істину?  Це, навіть, якось смішно читати)

ecce_homo написал(а):

Це я вже мовчу, що я жодного разу не бачив, як ломалися вудлища. Окрім звісно Tregaron, Reflaxion та Grantham. Але вудлищами їх назвати в мене язик не повертається

А чим ви ловите таким, що вище перераховані фідера , зовсім топите. ?

Я можу вам, сказати від себе.
Я не ловлю фідерами Флагман чи Карп Про, але в мене були Інспірейшн, Трегарон , Грентхем , Армадейл , Шерман, Шерман Про, два перших покоління Мантереїв .
Дядьку подарував Інспірейшн 130 та Армадейл Про 140 .

І нічого не зламалось.....якась містика.
За свої гроші + постійні скидки, вудлища більш ніж достойні ...
Той же Брейн, і рядом не стоїть...це просто по факту. 

То що , у Флагмана треба все перевіряти і там є брак - це факт. Але перевіряти , все потрібно в магазині...гнуть , трусить і тд

+3

288

ecce_homo написал(а):

Впевнений, що вони мають повернути гроші, якщо пасточино протерміноване.

Воно і прострочене працює)

Косяки є скрізь...і у більш крутих брендів чим Флагман!

Ладно , це все єрунда .

Бережіть, нерви ,НХНЧ!

Нічого особистого, не ображайтесь!

0

289

І додати немає чогось Антон,усе розклав по полицях.У свій час теж було багато чого із продукції Флагман.Попав колись і відвертий не критичний брак…..на заміну не було у наявності,але одразу запропонували повернути гроші.
скоріше за все ця крилата фраза залишиться на завжди )
«Як що зламав Флагман,то Флагман лайно,але якщо ломанув Дайва і тд….сам дурень»

+3

290

Alexis_avb написал(а):

І додати немає чогось Антон,усе розклав по полицях.У свій час теж було багато чого із продукції Флагман.Попав колись і відвертий не критичний брак…..на заміну не було у наявності,але одразу запропонували повернути гроші.
скоріше за все ця крилата фраза залишиться на завжди )
«Як що зламав Флагман,то Флагман лайно,але якщо ломанув Дайва і тд….сам дурень»

Чогось ви все перекручуєте. Якби мені за брак запропонували повернути гроші - це було б нормально. Так має бути. Коли з мене посміхаються і виставляють дурнем - мені це не подобається. У кожного своя історія, у кожного свої авторитети.
Я ж не кажу, що дурні ті, хто купляють продукцію флагман. Я розказую свою історію, свій досвід.
І як моє резюме: Купляти продукцію флагман - це програшний варіант відразу.
Якщо у вас інший досвід - то це нормально. Можете розказати свій.

0

291

Процент браку є у кожного виробника,далече ходити не потрібно,саме і те що ломанути можливо будь яке вудилище.Є два шляхи у нашому хоббі ) розпочати усе з топ брендів,чи дійти до цього довгим шляхом.Але є і шлях повернутися с топов і до бюджетного сегменту.У вашому випадку,ви узагальнюєте що конкретний бренд повне лайно,з чим я не згоден.
Улучшение, модернизация и ремонт фидерных удилищ 2

0

292

ecce_homo написал(а):

зробили гарну знижку на фідер Zemex.

Виходить що Флагман - торгує ... Це погано.
А Попов ... Це нормально.
Як ви там написали " це вже питання до покупців"?

0

293

Сергей Ш написал(а):

Виходить що Флагман - торгує ... Це погано.
А Попов ... Це нормально.
Як ви там написали " це вже питання до покупців"?

І логотип земекс всіх влаштовує, чомусь влаштовує...

0

294

Сергей Ш написал(а):

Виходить що Флагман - торгує ... Це погано.
А Попов ... Це нормально.
Як ви там написали " це вже питання до покупців"?

Попов вже сто лєт в обєд не представляє Zemex, і це якщо що корейська фірма

Отредактировано Serhej Bogach (24.05.2023 19:28:59)

0

295

Ну хз два роки це 100 лєт чи ні - то риторичне питання, але мітсуі сама що не є украінська компанія - вони так само як флагман чи ібіс замовляють на заводі продукцію за своіми ту і потім вже продають.

Чувакам звезло просто неймовірно - спочатку простафер сєпар, потім плюгавий логотип обісрав.

+1

296

ecce_homo написал(а):

Це може здаватися смішним, або нереальним, але саме так. Це була бракована махалка трегарон 6м з браковоної партії. І коли я її складав, просто у руках передостаннє коліно розсипалося в труху.
При чому у мене достатній досвід спілкування з махалками. Чомусь ні один з Maver жодного разу не розсипався, навіть Golden Catch не розсипався, не повірете, навіть brain не розсипався в руках.
Це я вже мовчу, що я жодного разу не бачив, як ломалися вудлища. Окрім звісно Tregaron, Reflaxion та Grantham. Але вудлищами їх назвати в мене язик не повертається.

Отредактировано ecce_homo (Вчера 23:24:02)

Ловлю гретхемом 3.6 до 140 вже 3-сезон ніяких проблем не було крім 1 зломаного квівера із-за пуха який набився на вузлі шока, до цього був карп про флепер і легенда фідер у дружини теж ніяких не було проблем, купив дружині армадейл про ловить вже 3 місяць і ніяких проблем немає, є махалка легенда так зломав вершинку коли складав але сам винуватий, якось мені за років 5-6  з флагманом проблем не було, леска крючки кормушки і всі розхідники без питань

Отредактировано Серега Брылка (24.05.2023 22:16:20)

0

297

Серега Брылка написал(а):

Ловлю гретхемом 3.6 до 140 вже 3-сезон ніяких проблем не було крім 1 зломаного квівера із-за пуха який набився на вузлі шока, до цього був карп про флепер і легенда фідер у дружини теж ніяких не було проблем, купив дружині армадейл про ловить вже 3 місяць і ніяких проблем немає, є махалка легенда так зломав вершинку коли складав але сам винуватий, якось мені за років 5-6  з флагманом проблем не було, леска крючки кормушки і всі розхідники без питань

Отредактировано Серега Брылка (Сегодня 22:16:20)

Ви мабуть пробували велику кількість гачків, жилок і годівниць різних виробників. І точно знаєте чим відрізняється гарний гачок від негарного, гарна жилка від негарної...
В мене я проиятель рибалить китайським ноунеймом і каже, що кращого не зустрічав і ніяких проблем. І він не бреше. Але у його фідера постійно вилітає третє коліно, проте вона всеодно найкраща для нього. Гачкі ноунейм не засікають рибу і тупі на третьому закиднні - це для нього не проблема.

А ще, не повірете, я одного разу зайшов у казіно і виграв там 100$ Тому даю пораду на власному досвіді, кому потрібні гроші йдіть у казіно, там виграють. А статистика - це ганебна брехня. Це я про те, що ваш гретхем не зломався.
А подивіться блог одного одного київського рибалки, у якого зломався гретнхем. Він пішов, купив нове коліно і на першій риболвлі при тесті вудлища 90 грамів воно зламалося на закиданні годівницею 50 грамів у тому самому місці де і попереднє коліно. Все було зафільмовано.
Якщо ми будемо наводити якісь казуїстичні приклади, то це шлях в нікуди.

0

298

Unknown написал(а):

І логотип земекс всіх влаштовує, чомусь влаштовує...

Ну я  сам колись купляв Флагман. Це було через мою недолугість. Але ще це було до 24 лютого 2022 року. Так само як і вудочки корейскої компанії Zemex. Але це було теж до  24 лютого 2022 року. Так само як і Олександр Задорожний до 24 лютого 2022 року 70% своїх виробів продавав у до рашистана. Але є події, які змушують людей зробити вибір.

Отредактировано ecce_homo (24.05.2023 23:30:45)

+2

299

Alexis_avb написал(а):

Процент браку є у кожного виробника,далече ходити не потрібно,саме і те що ломанути можливо будь яке вудилище.Є два шляхи у нашому хоббі ) розпочати усе з топ брендів,чи дійти до цього довгим шляхом.Але є і шлях повернутися с топов і до бюджетного сегменту.У вашому випадку,ви узагальнюєте що конкретний бренд повне лайно,з чим я не згоден.
Улучшение, модернизация и ремонт фидерных удилищ 2

Зараз модно казати: нє всьо так адназначно.

0

300

ecce_homo написал(а):

Ви мабуть пробували велику кількість гачків, жилок і годівниць різних виробників. І точно знаєте чим відрізняється гарний гачок від негарного, гарна жилка від негарної...
В мене я проиятель рибалить китайським ноунеймом і каже, що кращого не зустрічав і ніяких проблем. І він не бреше. Але у його фідера постійно вилітає третє коліно, проте вона всеодно найкраща для нього. Гачкі ноунейм не засікають рибу і тупі на третьому закиднні - це для нього не проблема.

А ще, не повірете, я одного разу зайшов у казіно і виграв там 100$ Тому даю пораду на власному досвіді, кому потрібні гроші йдіть у казіно, там виграють. А статистика - це ганебна брехня. Це я про те, що ваш гретхем не зломався.
А подивіться блог одного одного київського рибалки, у якого зломався гретнхем. Він пішов, купив нове коліно і на першій риболвлі при тесті вудлища 90 грамів воно зламалося на закиданні годівницею 50 грамів у тому самому місці де і попереднє коліно. Все було зафільмовано.
Якщо ми будемо наводити якісь казуїстичні приклади, то це шлях в нікуди.

Пробував крючки різних брендів, гамакатцу, гуру, престон, декой, nano yamame, також і флагман які тримають заточку трішки гірши але для їх ціни норм і користуюсь ними, леска колмік, престон, гуру краща за шерман про питань немає але за свої гроші шерман чудова леска, Саня зломав свій гретхем бо часто прегружав його, от чомусь Олексій Якубович багато років ловить греном і він в нього незломився

+1


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Подбор фидера, нужен совет. 5