Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Большой кубок ФишДрим 2021. Житомирская обл.


Большой кубок ФишДрим 2021. Житомирская обл.

Сообщений 31 страница 53 из 53

31

Визначився другий чвертьфіналіст Великого Кубку ФішДрім у Житомирській області. Ним став Олександр Панфілов, який переміг Ярослава Петрука з рахунком 1025 грам проти 1015 грам. Судячи із рахунку, дуель пройшла у напруженій та цікавій боротьбі.
Вітаємо Олександра, а Ярославу бажаємо не засмучуватись.

0

32

Дуель Денис Трояновський - Александр Никитин відбудеться 24 травня на набережній Шодуарівського парку. Старт о 9-00

0

33

Дуель між Виталий Позитив  (Віталій Васянович) та Болеслав Никулин  відбудеться 21 травня у с. Перлявка за кафе "Катруся". Старт о 8-00

0

34

Дуель між Владиславом Маленовським і Віталієм Ярошем відбудеться 22 травня на набережній Шодуарівського парку. Старт о 6-00.

0

35

Дуель між Віталієм Всяновичем і Болеславом Нікуліним, по технічним причинам переноситься на 28 травня

0

36

Дуель Себба Арту - Дзюбак Ігор відбудеться 24 травня у с. Корчак. Старт о 9-00

0

37

Черговим чвертьфіналістом великого кубка ФішДрім в Житомирській області стає Ярош Віталій, який сьогодні переміг у дуелі з Маленовським Владиславом. Рахунок дуелі 315 грам у Віталія проти 275 граи у Владислава. Вітаємо Віталія із виходом до наступного кола змагань.

0

38

Моя дуель із Андрієм Вознюком завершилась із рахунком 1610 грам проти 1250 грам на мою користь.

0

39

Результати сьогоднішніх дуелей 1/8 фіналу Великого Кубка ФішДрім у Житомирській області:
Сєбба Артур - Дзюбак Ігор - 2150 - 1650
Трояновський Денис - Нікітін Олександр - 1040 - 1800.
Вітаємо Артура і Олександра з виходом до чвертьфіналу. А Денису і Ігорю бажаємо не засмучуватись - це не останній сезон Великого Кубка ФішДрім.

0

40

Вчора завершились останні дуелі 1/8 фіналу Великого Кубку ФішДрім в Житомирській області. Мідловець Роман переміг Віталія Волинчука із рахунком 4 кг 205 грам проти 1 кг 810 грам, а Васянович Віталій переміг Болеслава Нікуліна із рахунком 1 кг 10 грам проти 395 грам.
Вітаємо Романа і Віталія з виходом до чверть фіналу.
Загалом, список чвертьфіналістів виглядає наступним чином:
1. Волинець Андрій
2. Александр Никитин
3. Александр Панфилов
4. Ярош Виталий
5. Роман Мидловець
6. Артур Себба
7. Виталий Позитив
8. Бегерский Дмитрий.
Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 1 червня о 18-00. Трансляція жеребкування буде вестись у групі Громада риболовів Житомира

0

41

Результати жеребкування 1/4 фіналу Великого Кубку ФішДрім у Житомирській області:
1. Артур Себба - Ярош Віталій
2. Олександр Панфілов  - Олександр Нікітін
3. Віталій Васянович  - Волинець Андрій
4. Роман Мідловець - Бегерський Дмитро

0

42

Перші дуелі чвертьфіналів відбудуться вже цієї неділі 20.06:
Сєбба Артур - Ярош Віталій зустрінуться у с. Корчак
Волинець Андрій - Васянович Віталій - у с. Перлявка.
Старт, як завжди, о 9-00.

0

43

Моя дуель з Роман Мидловець відбудеться 21.06 у с. Тригір'я. Старт о 9-00

0

44

Перші дві дуелі чвертфіналів Великого Кубку ФішДрім у Житомтрській області вже пройшли. Результати наступні:
Себба Артур - Ярош Віталій - 2970 - 1170
Волинець Андрій - Васянович Віталій - 3030 - 2355.
Вітаємо переможців із виходом до півфіналу!

0

45

Сьогодні відбулась моя дуель у чвертьфіналі Великого Кубку ФішДрім у Житомирській області. Цього разу мені довелось змагатися із дуже сильним суперником - Роман Мидловець. Увесь час ми ловили практично на рівних, ала мені трішечки не вистачило... Після 4 годин ловлі ваги показали 2560 у мене і 2590 у Романа.
Дякую за цікаву і надзвичайно напружену боротьбу і вітаю Романа із виходом до  півфіналу.

0

46

Остання дуель чвертьфіналу між Панфіловим Олександром та Нікітіним Олександром, відбудеться у п'ятницю 25 червня у с. Перлявка (пляж). Старт о 15-00.

0

47

Результати жеребкування півфіналів:
1. Артур Себба - Роман Мидловець
2. Александр Панфилов  - Volynets Andrii

0

48

Перший півфінал Великого Кубка ФішДрім у Житомирській області між Александр Панфилов та Volynets Andrii відбудеться 17 липня на набережній Шодуарівського парку. Старт о 9-00

0

49

Визначився перший фіналіст. Ним став Volynets Andrii, який здобув перемогу над Александр Панфилов  із рахунком 1100грам - 680грам. Вітаємо Андрія із виходом у фінал

0

50

Остання дуель півфіналів між Артур Себба та Роман Мидловець відбудеться 29.07.2021 в с Корчак. Старт о 9-00

0

51

Визначився другий фіналіст Великого Кубку ФішДрім у Житомирській області. Ним став Артур Себба , який сьогодні переміг Роман Мидловець  із рахунком 4750 грам проти 4350 грам. Вітаємо Артура із виходом у фінал.

0

52

Фінал Великого Кубку ФішДрім у Житомирській області між Артур Себба та Volynets Andrii  вібудеться 16.08.2021 у с. Корчак. Старт о 8-00

0

53

Визначився володар Великого Кубка ФішДрім в Житомирській області у 2021 році. Ним став Артур Себба, який сьгодні у запеклій боротьбі переміг Volynets Andrii із рахунком 2905 грам проти 2220 грам. Вітаємо Артура із перемогою, а Андрію бажаємо не засмучуватись - твої перемоги іще попереду.

+1


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Большой кубок ФишДрим 2021. Житомирская обл.