Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Супер Марафон 2019 Прилбичі 24-26 .05 .2019

Супер Марафон 2019 Прилбичі 24-26 .05 .2019

Сообщений 31 страница 41 из 41

31

Команда «Спортики»
Головня Василь 0951885752
Головня Іван

0

32

Перші 60 команд починаємо оплату авансу . Оплатити треба до кінця лютого . Це буде підтвердженням Вашої реєстрації , на Супер Марафон. Реєстраційна сума 500 грн. не забувайте про відсоток + 0,5 %, це 2грн. 50 коп.
Карта Приват 5168 7427 0322 2202  Машковському С. І.
Важливо . Після оплати ,мені в лічку або на Вайбер відписатись про оплату . і проконтролювати , щоб Я відмітив це в списку на сайті .
Далі стосується команди які в резерві . З 1 березня , Я пропишу скільки і які команди заходять з резерву .

0

33

Не забуваємо про аванс .

0

34

Внести до положення:
Під час змагань категорично забороняється:
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу підчас змагань та в темний час доби;
- засмічення зони лову та розташування.

+1

35

Дякую внесем до положення

0

36

Перевіряємо щоб була відмітка про проплату .

0

37

оксиген написал(а):

Дякую внесем до положення

зміни до положення не можливо міняти по бажанню!!!
Було договорено всі умови та правила можливо змінювати до 01 лютого 09:59 год.!!!!!!
Я зробив предоплату !!! Цим я дав згоду на участь в змаганнях , по затвердженному  регламенту та затвердженими правилами!!  Рахую  зміни в правилах не можливі!!

7.1. Усі витрати спортсменів, пов'язані з проїздом до місця проведення змагань, а також з виступом на змаганнях, несуть самі спортсмени.
7.2. Внесок на право участі у змаганні становить 500 грн. з учасника (1000 грн. з тандему.)

У В А Г А !!! Важливо , Все що не прописано в положенні заборонено ! Якщо є якість зауваження треба це питання підняти зараз до початку реєстрації , після чого, ніякі зміни в положенні не допускаються

Отредактировано оксиген (2019-01-16 13:42:43)

Отредактировано faza220u (2019-02-11 21:58:27)

0

38

Killer_te написал(а):

Внести до положення:
Під час змагань категорично забороняється:
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу підчас змагань та в темний час доби;
- засмічення зони лову та розташування.

зміни до положення не можливо міняти по бажанню!!!
Було договорено всі умови та правила можливо змінювати до 01 лютого 09:59 год.!!!!!!
Я зробив предоплату !!! Цим я дав згоду на участь в змаганнях , по затвердженному  регламенту та затвердженими правилами!!  Рахую  зміни в правилах не можливі!!
7.1. Усі витрати спортсменів, пов'язані з проїздом до місця проведення змагань, а також з виступом на змаганнях, несуть самі спортсмени.
7.2. Внесок на право участі у змаганні становить 500 грн. з учасника (1000 грн. з тандему.)
У В А Г А !!! Важливо , Все що не прописано в положенні заборонено ! Якщо є якість зауваження треба це питання підняти зараз до початку реєстрації , після чого, ніякі зміни в положенні не допускаються

0

39

Не хвилюйтесь , все буде добре .

0

40

Команда "RIWER +"  Проплатила на карту
15.02.19

0

41

Перевіряємо кого Я не відмітив . Прохання хто вже знає, що не приймає участь, попередити організатора .

0

Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Супер Марафон 2019 Прилбичі 24-26 .05 .2019