Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Фидеры FLAGMAN. 5

Сообщений 811 страница 818 из 818

811

Biguniak написал(а):

...Можливо, комусь знайома така ситуація..?

Яка довжина шок-лідера (скільки метрів)? :question:
ЗИ: в мене є думка, що  довжина  шока в такому випадку як у тебе, не повинна бути  надто малою, а навпаки, десь метрів 8, а то й усі 10 метрів! :yep:

0

812

почему-то считал длинну шока «длинна удидища»*3, или ошибаюсь?

0

813

Biguniak написал(а):

Всім привіт. Раніше задавав питання по дальніх закидах Шреманом Про 4,16.

Слідував вашим порадам:
1) замінив катушку Армадейл 5000 на Balzer Zammataro 9600
2) утоншив основний шнур з 0,2 до 0,1 + шок

Вийшов недавно на озеро покидати і порівняти що змінилось. Кидав маркером 56г і кормушкою 60г.
Зразу помітно що все набагато позитивніше але дальше 70 метрів кидати стрьомно через те, що при закиді в момент, коли вилітає оснастка і навантаження з вершинки різко зникає, виникає відчуття ніби шнур перехльостується за останній тюльпан і товче по ньому. Вузел шока мінімальний і звязаний дуже акуратно. Можливо, комусь знайома така ситуація..?
Закид маятником. Не агресивний, з плавним розгоном.

Поексепериментуйте з довжиною звису. Таке вудлище також було у користуванні, воно специфічне і його необхідно як слід "пристріляти"

0

814

Dood написал(а):

се с детства знают, что то-то и то-то невозможно. Но всегда находится невежда, который этого не знает. Он-то и делает открытие.

шок  8,5-9м

Булат Александров написал(а):

Поексепериментуйте з довжиною звису. Таке вудлище також було у користуванні, воно специфічне і його необхідно як слід "пристріляти"

Звис 40-50см, коли пробував довший - ці стрьомні відчуття підсилювались

На днях планую попробувати найжорсткішу вершинку і заодно провірити решту чи там рівно кільця посажені...

0

815

Biguniak написал(а):

Звис 40-50см, коли пробував довший - ці стрьомні відчуття підсилювались

сократите свис!

0

816

Biguniak написал(а):

Dood написал(а):
се с детства знают, что то-то и то-то невозможно. Но всегда находится невежда, который этого не знает. Он-то и делает открытие.

Откуда  взялась эта якобы моя цитата про  невежду (см. пост № 814) ,  я ведь такого  не говорил... :question:
ЗЫ :glasses: : Прошу восстановить справедливость! :hobo:

Скорее всего, следует читать так:

Biguniak написал(а):

Отредактировано Dood (14.08.2019 07:34:03)

0

817

laitmen3004 написал(а):

сократите свис!

Пробував 15-20см але дальність закиду зменшується, а проблема повністю не вирішується.

0

818

Кто бросал Flagman Squadron Pro Feeder 4.20м 100-300г, какой на самом деле у него строй? На сайте в описании удилища указан прогрессивный, а на одном из форумов видел таблицу сводных характеристик Сквадронов, так там указан Middle, то есть видимо средний. Пользуюсь его «младшим братом» Сквадрон 3,9/250 г, и считаю его слишком жестким. Теперь думаю: может, палочка подлиннее была бы и помягче?..

0