Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Керівник фідерного напрямку ФРСУ


Керівник фідерного напрямку ФРСУ

Сообщений 451 страница 480 из 731

451

оксиген написал(а):

Прочитай хоча б 20 постів вверх

так ремарка, я з Вами свиням хвости не крутив, щоб так фамілярно і з зневагою Ви до мене звертались, наразі Ви як офіційна особа від ФРСУ відписуєте, так що ведіть себе в рамках.

Про які 20 постів у верх? наразі зрозумів, що одні змагання для клубів (виникає питання: клуб це згуртування громадян за спільним інтересом, які поділяють і намагаються слідувати певним принципам. Як тоді з людей які пройшли в області по рейтингу сформувати клуб, щоб виступити на змаганнях, якщо Вася вважає що Петя з двома лівими, а Коля  не буде ділитись своїми напрацюваннями, а в Юри немає фідерів щоб виступати на водоймі з течією? як конкурувати з Флагманом??
І ще одні змагання для особистого заліку. Ну проних вже описав, що ми руйнуємо напрацювання команд заради масовості. Хочете масовість і залучення людей, так тоді працюйте над цим: фестивалі, семінари де чоч якась робота?? чи вважаєте якщо людина прийде на набережну і побачить як ловлять спортсмени то зразу піде ловити фідером? де робота з населенням?

+2

452

KPIT написал(а):

так ремарка, я з Вами свиням хвости не крутив, щоб так фамілярно і з зневагою Ви до мене звертались, наразі Ви як офіційна особа від ФРСУ відписуєте, так що ведіть себе в рамках.

Про які 20 постів у верх? наразі зрозумів, що одні змагання для клубів (виникає питання: клуб це згуртування громадян за спільним інтересом, які поділяють і намагаються слідувати певним принципам. Як тоді з людей які пройшли в області по рейтингу сформувати клуб, щоб виступити на змаганнях, якщо Вася вважає що Петя з двома лівими, а Коля  не буде ділитись своїми напрацюваннями, а в Юри немає фідерів щоб виступати на водоймі з течією? як конкурувати з Флагманом??
І ще одні змагання для особистого заліку. Ну проних вже описав, що ми руйнуємо напрацювання команд заради масовості. Хочете масовість і залучення людей, так тоді працюйте над цим: фестивалі, семінари де чоч якась робота?? чи вважаєте якщо людина прийде на набережну і побачить як ловлять спортсмени то зразу піде ловити фідером? де робота з населенням?

в продовження попереднього посту

По клубному чемпіонату, як на мене все зрозуміло. Навіть якщо команда створена на базі рейтингу обласних федерацій створить диво, то які перспективи поїхати на Клубний чемпіон Світу. Чи багато спорцменів можуть викласти 1-2 тис евро з власної кишені щоб поїхати.? Думаю цим питанням не я один задався. Чи може Федерація буде і цю команду спонсорувати?  :dontknow:
Яка мотивація для таких команд для участі? Масовості тут точно недочекаєшся.

Що до особистого ЧУ та КУ маю питання?

- як бути із змаганнями на рівні області. Там також буде  тільки лічка.? По логіці напрошується такий висновок.
І двойки які грали роками разом вже будуть неактуальні.

Отредактировано buchko2007 (25.10.2018 09:49:06)

0

453

buchko2007 написал(а):

- як бути із змаганнями на рівні області. Там також буде  тільки лічка.? По логіці напрошується такий висновок.

По логике на области тоже должны быть отборы как клубом (5 человек) так и личкой. Иначе как область пошлет свой клуб (команду) на клубный ЧУ и КУ?

0

454

RSM написал(а):

По логике на области тоже должны быть отборы как клубом (5 человек) так и личкой. Иначе как область пошлет свой клуб (команду) на клубный ЧУ и КУ?

Хотілось би почути думку Керівника напрямку.

Чи буде реєстрація на рейтингові змагання області також особиста. І про команди -  двойки можем забути?

0

455

KPIT написал(а):

Пропонуєте зміни на масштабі Всеукраїнських змагань, щоб львівські спортсмени
які пройшли рейтинг у себе в області і  не змогли з першої п'ятірки сформувати команду могли здобути медалі?
Чесно без наїзду нічого не розумію. Які зміни ви очікуєте? Формуйте повноцінну команду з координаторами, тренерами, розробляйте схему тренування і вперед за орденами, а не ламайте оптимальний варіант.

Женя, я поясню
На сьогодні існує два способи спорядження і формування списку спортсменів (команд), які їдуть на Всеукраїнські змагання.
Перший - коли команда формується обласною федерацією зі списку спортсменів, які в реальності за неї найкраще виступали минулого року.
Другий - команда формується зареєстрованим чи не зареєстрованим клубом - зацікавленою, переважно фінансово, стороною.
Одразу наголошу, що не йде мова, який із способів кращий.
Це абсолютно різні підходи і вони кардинально приносять різний результат.
І справа далеко не у самих спортсменах.
Ніколи команда, яка сформувалась за системою "випадкових" учасників не переможе команду, яка існує на постійній основі. Ніколи! Є багато моментів, які команда "на один раз" просто не встигає напрацювати.
Банально - дисципліна чи комунікація між координатором і спортсменами.
То ж ситуація не рівна. І вона гальмує, бо не може середовище бути на щаблі різним по конкуренції.
Потрібно створити систему - однакову для усіх.
Сподіваюсь, пропонований розподіл більше зрівняє усіх між собою

+1

456

Yuriy Yuriyovych написал(а):

То ж ситуація не рівна. І вона гальмує, бо не може середовище бути на щаблі різним по конкуренції.

Тоесть во Львове создали ситуацию при которой ихняя команда неконкурентная, и что бы уровнять шансы делаем ситуацию в которой все команды будут выступать плохо?  Вот она истинная суть изменений. БРАВО!!!

Отредактировано RSM (25.10.2018 10:29:48)

+1

457

Yuriy Yuriyovych написал(а):

во, стороною.

Юра ти все правильно розписав, тому я і питаю чому саме зараз вирішили зруйнувати все напрацьоване роками, щоб зрівняти у всіх шанси? і зруйнувати фідерний спорт?
Чому ці питання вирішують області які не делегували спортсменів і впринципі міняй не міняй і не будуть делегувати спортсменів на змагання?
От скажи ти віриш, що лічник може приїхати сам на водойму два рази потренуватись і розібратись у всьому? чи може поїхати на предтурнір? який тоді розвиток? всіх рівняємо до 0 і починаємо все з початку: через рік двійки, через два роки четвірки і тренер, через три четвірки тренер і координатори,??

+1

458

RSM написал(а):

Тоесть во Львове создали ситуацию при которой ихняя команда выступает плохо, и что бы уровнять шансы делаем ситуацию в которой все команды будут выступать плохо?

Сергій, перехід на особисте нічого не дасть.
Проте спробую відповісти.
Ти ж в курсі (я тобі про це казав), що два роки назад Ігор Володимирович Веселовський показав мені, як виглядає мотиль і як його насаджати на гачок!
Наш результат, абсолютно таких самих, як я людей на Кубку України (6 те з 24) не такий вже і поганий.
І він кращий за Івано Франківськ, Женя на ЧУ - хоча ми усі ловили перший раз на Дніпрі!

Проте, прошу зрозуміти інше. Мова не про нас. Мова про те, що система відібрала більшу частину таких як ми.
І проблема у тому, що частина спортсменів - "відібралась" по іншому - одразу як команда, сформована у всіх аспектах.
Це не конкурентно. У цьому розрив.
Завдання у тому, щоб цей розрив прибрати.
Розподіл, як виглядає зі сторони, єдине, що спільнота змогла придумати на цей момент.

Усі розуміють, що не може бути двох різних систем відборів?
Повинна бути якась одна для всіх!

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (25.10.2018 11:05:48)

+1

459

Юра, а ти в курсі, що Івано-Франківськ вперше цього року сформував команду по Вашій системі через відбори? достатня відповідь на твій укол??)) чи розжувати?))

так от твоя команда по виконавцях взагалі супер, чому ви просто не хочете поламати свою систему відборів і притертись в такому складі як команда?? і думаю на наступний рік реально боротись за медалі? а хоче зруйнувати те що є?

Отредактировано KPIT (25.10.2018 11:09:11)

0

460

Yuriy Yuriyovych написал(а):

Сергій, перехід на особисте нічого не дасть.

Юра, во первых я нигде себе такого не позволял.

Yuriy Yuriyovych написал(а):

Наш результат, абсолютно таких самих, як я людей на Кубку України

Про ваш результат сказал ты сам вот сдесь

Yuriy Yuriyovych написал(а):

Ніколи команда, яка сформувалась за системою "випадкових" учасників не переможе команду, яка існує на постійній основі. Ніколи!

я лиш ответил тебе на основании твоих слов. Не больше не меньше.

Yuriy Yuriyovych написал(а):

І проблема у тому, що частина спортсменів - відібралась по іншому - одразу як команда, сформована у всіх аспектах.
Це не конкурентно. У цьому розрив.
Завдання у тому, щоб цей розрив прибрати.

От того что вы разделите чемпионат на 2 части,  команды как были так и останутся. Или вы предполагаете что люди которые годами работали в связке, сразу станут личниками только потому что зачет личный?
И кто Львовской федерации мешает сразу проводить отбор командами как в остальных федерациях?

А теперь ответь мне на один вопрос. Как личники без опыта работы в команде смогут достойно представлять страну на ЧМ. Откуда возьмется опыт командной игры? Где будут развиваться тренера?
Поскольку ты в спорте (с твоих слов) недавно, то напомню тебе что подобная система уже была до 2010 года. Только там были двойки, и именно поэтому ввели четверки что бы развивать командную игру и спорт в целом. Теперь вы хотите откатиться на 8 лет назад. Как то нелогично.

Отредактировано RSM (25.10.2018 11:15:00)

+2

461

KPIT написал(а):

Юра, а ти в курсі, що Івано-Франківськ вперше цього року сформував команду по Вашій системі через відбори? достатня відповідь на твій укол??)) чи розжувати?))

Звичайно в курсі і навіть дуже розумію про що ти
Тому, вкотре наголошую, має бути якийсь один шлях "попадання і формування"

0

462

RSM написал(а):

А теперь ответь мне на один вопрос. Как личники без опыта работы в команде смогут достойно представлять страну на ЧМ. Откуда возьмется опыт командной игры? Где будут развиваться тренера?

Нічого не розумію. Зараз хіба є по іншому?
Лише три чи чотири команди сформовані - "клубні"

0

463

RSM написал(а):

И кто Львовской федерации мешает сразу проводить отбор командами как в остальных федерациях?

В яких інших федераціях?
Іх не існує просто!
І весь цей рух якраз із за того, щоб там хоч якісь відбори відбулись.
Я правильно все читаю??????)))))

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (25.10.2018 11:21:58)

0

464

Yuriy Yuriyovych написал(а):

Нічого не розумію. Зараз хіба є по іншому?
Лише три чи чотири команди сформовані - "клубні"

Открою тебе секрет у нас вообще нет клубных команд официально.
Да сейчас по другому. Сейчас все выступают командами от области, командами не личкой. Команды сформированы в каждой области по своему. Думаю подавляющее большинство все таки не по личным отборам в области а сразу командами.

Yuriy Yuriyovych написал(а):

Іх не існує просто!

Не существует других федераций кроме Львовской?

Отредактировано RSM (25.10.2018 11:25:16)

0

465

RSM написал(а):

Думаю подавляющее большинство все таки не по личным отборам в области а сразу командами.

Сергій, від абсолютної більшості областей їдуть за принципом хто знайшовся.
Це абсурд, щоб спортсмен з Львівської області виступав за Київську, бо там не знайшлося 5 спортсменів! Невже в Києві немає кому ловити?
Тільки цього прикладу достатньо, щоб зрозуміти - з відборами щось не те.

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (25.10.2018 11:32:41)

0

466

Думаю гірше не буде!
Ані Франківськ, ані Львів ані Тернопіль, ані Харків - нічого не втратять
Решті - немає, що втрачати

0

467

Yuriy Yuriyovych написал(а):

Думаю гірше не буде!
Ані Франківськ, ані Львів ані Тернопіль, ані Харків - нічого не втратять
Решті - немає, що втрачати

Ну вот и вернулись к тому с чего начали, изменения делаются не ради достижения какой то цели а ради своей федерации, о чем вы выше и написали.

0

468

Юра от тут ти помиляєшся!! При командній роботі виграє команда і спортсмен, при боротьбі за лічку програють всі, в першу чергу Збірна України!!
От мені цікаво, ми так говоримо за лічніків які не можуть знайти собі команду, а є хоть цей список людей за яких ми говоримо? є їхня кількість? де перелік осіб які належно укомлектотовані і які готові потратити в районі 350-500 доларів на одні змагання і не змогли знайти собі команду? про яку взагалі кількість людей йде мова? і дійсно, що ми вважатимемо за успіх?? прихід у фідер 2-3 нових облич чи 20-30?
і на рахунок чемпіонату Італії, цікаво а які там призи і які у нас призи??

Отредактировано KPIT (25.10.2018 11:43:47)

0

469

RSM написал(а):

Открою тебе секрет у нас вообще нет клубных команд официально.

Це ж усі розуміють
Мова про шлях формування і дозволену систему, яка може дати спортивний результат
Якщо змагаємся, тоді змагаємся по одній системі

0

470

RSM написал(а):

Ну вот и вернулись к тому с чего начали, изменения делаются не ради достижения какой то цели а ради своей федерации, о чем вы выше и написали.

мені здається я досить розширено викладаю факти
до чого тут наша федерація?

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (25.10.2018 11:44:07)

0

471

KPIT написал(а):

Юра от тут ти помиляєшся!! При командній роботі виграє команда і спортсмен, при боротьбі за лічку програють всі, в першу чергу Збірна України!!

ні, не помилився
я розумію цей момент

рівень спочатку впаде, але якщо спрацює "масовість" - то вона, за логікою, має підняти згодом цей рівень

мій особистий пріоритет - масовість!

це б хоча сприятиме росту рівню рибальської культури і як наслідок загальної.

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (25.10.2018 12:44:58)

0

472

Не впевнений, що пропоновані зміни щодо розподілу приведуть до масовості.
Але, особисто, чітко бачу - недосконалість і нерівність руху по спортивній фідерній драбині угору.

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (25.10.2018 11:56:29)

0

473

Yuriy Yuriyovych написал(а):

ні, не помилився
я розумію цей момент

рівень спочатку впаде, але якщо спрацює "масовість" - то вона, за логікою, має підняти згодом цей рівень

мій особистий пріоритет - масовість!

це б хоча сприятиме росту рівню рибальської культури.

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (Сегодня 11:50:12)

так чому для масовості не придумати взагалі інший формат змагань?? чому не піти шляхом Фішдріма чи Флагмана? чому федерація не домовиться з ними за призи оберо оптимальний варіант і не піде в маси? для чого вбивати риб спорт заради масовості?
Невже робота ФРСУ для популяризації і масовості це тільки проведення змагань?? де семінари і фестивалі які притягують масу рибаків? можливо ФРСУ слід почати над цим працювати?? а там гляди і появляться нові спортсмени.
Руйнуємо якість заради масовості, помоєму це геніально! давайте дозволимо убійцу карася і 5 палок так ж основна маса ловить!!

+1

474

Женя, Я думав Ми знайомі і Я можу з тобою на ТИ , якщо Ти проти , вибачте будь ласка .

Я не розумію при чому тут Львівська федерація . Я навіть скажу більше у Львові ще не визначились як на слідуючий сезон буде формуватись команда . Ще будуть збори і будеме вирішувати .
Далі мені дивно що Івано Франківськ підняв цю тему .  Навпаки Івано Франкіську це система дуже зручна . Я знаю що у області команд під брендом Фідер Спорт вже більше 5 , так вперд формуйте команду Фідер Спорт на Ваш розсуд . і змагайтесь , буде місце формуйте ще одну команду , і працюйте командою і особисті якостівсі всі побачать і командну роботу всі побачать . А лічку якщо ніхто не хоче хай молодь їде , її у вас багато  , і Калуш і Долина і Отинія .  Хай себе попробують на всеукраїнських змаганнях.  Що тут ламається , для чого цей крик .

0

475

KPIT написал(а):

так чому для масовості не придумати взагалі інший формат змагань?? чому не піти шляхом Фішдріма чи Флагмана? чому федерація не домовиться з ними за призи оберо оптимальний варіант і не піде в маси? для чого вбивати риб спорт заради масовості?
Невже робота ФРСУ для популяризації і масовості це тільки проведення змагань?? де семінари і фестивалі які притягують масу рибаків? можливо ФРСУ слід почати над цим працювати?? а там гляди і появляться нові спортсмени.
Руйнуємо якість заради масовості, помоєму це геніально! давайте дозволимо убійцу карася і 5 палок так ж основна маса ловить!!

Женя, так власне ми тут і думали усі, та й думаєм до цих пір )))
Давай ще варіанти
Усе почалось з того, що кожна область має обовязково провести свої ЧО і КО, а спортсмени від областей їдуть тільки на підставі цих змагань.

0

476

Про яке руйнування якості Ви всі пишите . Пропонується провести ЧУ серед команд зовсім на іншому рівні , завдяки формуванню конкурентноздатних команд , команди будуть формуватись заздалегідь , підбір буде зовсім іншій , комунікація буде зовсім інша . Як це можна не розуміти .  Лічка на другому плані , виграє на сам перед командний чемпіонат . А в лічці плюс , що Ми підтянемо слабі області , де не так багато спортсменів рівня ЧУ .

0

477

RSM написал(а):

А теперь ответь мне на один вопрос. Как личники без опыта работы в команде смогут достойно представлять страну на ЧМ. Откуда возьмется опыт командной игры? Где будут развиваться тренера?

Вы во всех своих сообщениях пишете что список топ спортсменов и команд не поменяется при любых условиях, а сейчас про каких-то личников без опыта которые всех обыграют?) Исходя из ваших сообщений, можна вообще не проводить никаких соревнований, FFM и  G-Stream кинете на камень-ножницы и определите победителя  :D

+2

478

оксиген написал(а):

Женя, Я думав Ми знайомі і Я можу з тобою на ТИ , якщо Ти проти , вибачте будь ласка .

Я не розумію при чому тут Львівська федерація . Я навіть скажу більше у Львові ще не визначились як на слідуючий сезон буде формуватись команда . Ще будуть збори і будеме вирішувати .
Далі мені дивно що Івано Франківськ підняв цю тему .  Навпаки Івано Франкіську це система дуже зручна . Я знаю що у області команд під брендом Фідер Спорт вже більше 5 , так вперд формуйте команду Фідер Спорт на Ваш розсуд . і змагайтесь , буде місце формуйте ще одну команду , і працюйте командою і особисті якостівсі всі побачать і командну роботу всі побачать . А лічку якщо ніхто не хоче хай молодь їде , її у вас багато  , і Калуш і Долина і Отинія .  Хай себе попробують на всеукраїнських змаганнях.  Що тут ламається , для чого цей крик .

Говорю за себе.
Сергій Іванович ніхто тут не кричить , а висловлює свою точку зору. Доречі ви самі просили її озвучувати.

Я задав як мені здається, питання в попередньому пості. Ви його чомусь проігнорували?

0

479

Читаю ваши споры и не понимаю о чем речь.
как я понял была идея разделить клубныне чемпионаты с обычными, то есть клуб это организация имеющая команду с постоянным составом и финансовой поддержкой. И для таких команд сделать отдельные чемпионаты ,что то типа комерческих турниров в которых команды представляют не обл а спонсора.
а вот ЧУ и КУ проводить как обычно с конандой отобраной в обл по рейтингу, а не так как сейчас многие команды без проведения рейтинговых турниров в обл. выставляют команды на Ч и К Украины.
Хотите массовости это работа каждой обл на месте.  опыт так и набирается  сначала совершенствуешься для попадания в сборную от обл потом для попадания в сборную Украины ,а уже потом спонсоры обращают внимание  на тех кого взять в клубную команду.
ЕЩЕ РАЗ в формате нынешнего  ЧУ и КУ ничего менять не  надо , кроме допуска только тех обл в которых есть ЧО и КО.
а клубные проводить отдельно никакой дополнительной нагрузки я не вижу, так как клуб это уже работа и не все туда хотят ,а кто хочет тот  заранее готов к плотному графику.

+3

480

Сергій Іванович ну якщо Ви не будете голову відвертати при зустрічі то давайте на ти.
Наступне я не Івано-Франківська область і навіть думки голови ОФРСУ  Ігора Володимировича на це все не знаю, а пишу суто від себе.
І мені здається досить конструктивно обгрунтовую точку зору. На рахунок команд області то ви помиляєтесь, їх багато це факт, але рівня України досить мало спортсменів, сужу сам по собі і нікого не хочу образити.
Пояснюю чому мені не подобається такий формат : командний (клубний) чемпіонат це суто під дві команди Флагман і можливо Жстрим (хоча більше тільки Флагман), поясніть мені потенційному спортсмену для чого мені брати в цьому змаганні участь і тратити 300-400доларів якщо однозначно 1500-2500 я не зможу потратити на клубний чемпіонат світу? наступне якщо це клуб то як сформувати команду, крім ЧО і КО (двійках одиничках) проводити Чо в пятірках??  що робити якщо згрупується тільки одна така пятірка?
На рахунок особистого ЧУ для чого мені брати участь, якщо я розумію що це буде повний провал, де знайти тренера, і всі інші нюанси. поясніть тоді як один тренер буде обслуговувати 2-3 спортсменів, а якщо вони потраплять ще й в одну зону, чи в нас буде право голосу і на рівні ЧУ гравці від однієї області не зможуть попасти в одну зону? продовжувати??
І особливо мене цікавить чому область яка не має діючих спортсменів має такий самий голос як і область в якої 10-20 спортсменів обласного рівня
от ідея лишити все як було, але добавити лічніків яких групувати в команди четвірки щоб не руйнувати все те що напрацьовано роками і вони змагаються суто тільки в особистому заліку.

+3


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Керівник фідерного напрямку ФРСУ