Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » КУБОК обладателей Кубков


КУБОК обладателей Кубков

Сообщений 211 страница 221 из 221

1

http://sf.uploads.ru/t/aZhQ0.png

http://sh.uploads.ru/t/qoI9d.png

Турнир «Кубок обладателей Кубков» состоится 21-23 сентября 2018 года
на Артемовской дамбе Печенежского вдхр. в Харьковской области.

Участники турнира:  Обладатели Больших региональных Кубков «Фишдрим» 2018.
Проживание участников в развлекательно-оздоровительном комплексе «Элат».  http://elat.kharkov.ua

Заезд участников 21 сентября.  Каждому участнику будет предоставлен двухместный комфортабельный номер (душ, кондиционер, ТВ..). Заезд с 14:00 21.09.18.

Хронология турнира:
21.09.18  9:00–15:00  Обязательная тренировка в зоне соревнований. Получение прикормки.
21.09.18  17:00      Открытие турнира и праздничный обед.
22.09.18  7:00-7:30  Завтрак с переходом в жеребьевку. Или наоборот.
22.09.18   8:00     Вход в сектора.
22.09.18  10:00    Старт первого тура.
22.09.18  15:00    Финиш первого тура.
22.09.18  17:00    Дружеский обед.
23.09.18  7:00      Завтрак. Жеребьевка*.
23.09.18  7:45      Вход в сектора.
22.09.18  9:30      Старт второго тура.
22.09.18  14:30    Финиш второго тура.   
23.09.18  16:00    Торжественное награждение и закрытие турнира.

• * При жеребьевке второго тура четыре рыболова, которые ловили в первый день в двух крайних секторах (по два с каждой стороны) жеребятся первыми с отсутствующими в мешке 1, 2, предпоследним и последним боченками, после чего недостающие сектора будут добавлены в мешок для жеребьевки остальных рыболовов.
• Предварительные тренировки и проживание не регламентируются.
• Наименование используемой прикормки будет объявлено за неделю до турнира.

Отредактировано Фдуч (16.07.2018 01:25:17)

+39

211

Сезон 2018 року в цілому був присвячений Великому Кубку FishDream, на який я був зареєстрований кращим другом Миколою П'ясецьким, і цьому буде присвячений окремий звіт.
         До участі  в турнірі Кубок Володарів Кубків и боротися за Кубок Кубків FishDream звісно почав в Києві. Були докуплені гачки, жилки, а також два ящики необхідної прикормки  FishDream, та живі компоненти в мазазині "Золота Рибка" у Богдана, за що йому Велика Подяка за весь сезон.
Виїзд з координатором Ігорем Сизоненком, який крім однієї дуелі зі мною перебував на водоймах, відбувся за графіком з Харківського масиву у середу о другії годині і вже об 9.30 ми в Елаті. Завтрак і на перше тренування, складати компанію Львівянам та місцевим рибалкам, яких кожень день було досить багато.
Для першого тренування Були замішені окремо Супер Блек та Плітка з різною араматикою цілі які були поставлені: визначання дистанцій, активності риби по видам, часу та можливих причин провалів у кльові, темпу лову в т.ч. по видах та їх співвідношення, типу монтажів та вагів годівничок. В цілому Були задоволенні тренуванням оскільки одне питання з намічених, а сааме що робити щоб уникнути провалів у кльові було не вирішено остаточно, але ідеї були, що,  коли і як робити.
         Для другого тренування тільки корм Супер Блек, оскільки прогноз погоди на другий тур Кубку ВолодарівКубків нічого позитивного не малював. Ароматика також булла змінена на більш нейтральну, до відпрацювання Були намічені сухі добавки. Рибка булла досить активною. Весь заліковий час пройшов по наміченому плану у мене без провалів, а координатора вдалося вирубити. Залишилося закріпити всі напрацювання на обов'язковому тренуванні.
Обов'язкове тренування, сектор №2, сам у секторі, лов з сажем, координатор Ігор – виконує свої обов’язки. Тренуванням в цілому задоволений, вага улову склала трохи більше 5,5 кілограмів, при незначних перервах на обговорення тактики та стратегії в основному за використання більш довгого повідця його плюси та мінуси та доцільності використання.
Жереб першого туру у суботу заносить мене у середену, сектор №6, приготування, старт і…перша покльовка і перша досить батоніста плітка на 40 вій хвилині (горю,- как шведы под Полтавой), наступне закидання і друга такаж відправлена в саж, все стає на свої місця, набираю темп і без жодного провалу до останньої хвилини і останньої риби на останніх секундах, з вагою 5905 займаю 1 місце.
Жереб другого туру у неділю тягну, сектор №7, приготування, старт і риба на гачку. В другий день рибка була більш активною її було на точці більше, хоча середня вага менша. Загальна вага 6470 і 2 місце в турі.
Розуміння того що одержав впевнену перемогу прийшло тільки коли повернулися до готелю, та готувався до нагородження.
Турнір, який тривав весь сезон був дуже насичений на позитивні емоції а дружня атмосфера на всіх дуелях та особливо Кубку Володарів робить його Мега Турніром, яким будуть пишатись всі його учасники.
Велика шана та подяка Олександру Анатолійовичу та всім хто організував для нас це свято. Взагалі Компанії FishDream за високий рівень та якість прикормом вашої марки. З відповідальністю можу стверджувати, що деякими параметрами вони кращі європейських брендів. Бажаю Вам тільки розвиватися. Подяка за прекрасні призові фідерні вудлища.
Велика подяка всім учасникам турніру Кубку Володарів Кубків, бажаю Вам успіхів та виграти свій турнір. Вітаю призерів другого та третього місця.

Отредактировано VIsko (27.09.2018 10:28:57)

+10

212

Не смотря на плотный график и расстояние на круг более 2300км было принято решение посетить «Кубок Обладателей Кубков FISH DREAM».
http://s7.uploads.ru/t/9Y5jM.png

Прибыли в среду вечером с представителем Николаева, Миллионовым Стасом. В четверг утром отдохнув и восстановившись от дороги, выехали на первую тренировку. Так как основная часть наживки еще не была доставлена на отделение Новой Почты в пгт. Печенеги, тренироваться пришлось только с опарышем. Сразу стало понятно, что соблазнить вредного и мелкого подлещика на поклёвку без мотыля достаточно проблематично, а вот с плотвой работать можно. Но по итогу так особо и не разобравшись решили ехать на базу.
http://sg.uploads.ru/t/hG97s.jpg
На вторую тренировку вышли уже во всеоружии. Мне удалось найти плотву и успешно ее ловить в темпе, после чего перешел на ловлю подлеща, дабы иметь несколько вариантов на тур. С подлещиком  спустя 1,5 часа тоже вроде стало получаться, но не было четкой конкретики. Ловишь подряд 3 рыбы, потом пауза, потом обсосы, потом опять влёт две штуки и вновь сидишь в ожидании поклевки и теряешь драгоценное время. Вернувшись на плотву, вновь уговорил десятка два и пришло время собираться. Основываясь на вышеупомянутом, решено было пытаться ловить более стабильную плотву, но и в случае сложностей с ней уходить на вредного подлеща.
Первый тур, уже по сложившейся традиции, показал что наработки пусть и верны, но лишь на долю. С плотвой как-то не сросталось и пришлось играться с козлами. Попутно прыгал с длинными поводками в поисках плотвы и немного её подлавливал, но основной рыбой в прилове все же оставался подлещ. На последних секундах удалось реализовать самого крупного подлещика на вид грамм на 350, по итогу на результат он не повлиял и я занял 3 место.
http://sh.uploads.ru/t/pWbP3.jpg

Второй тур встретил нас переменой погоды, ветром, дождем и понижением температуры. Понимал, что нужно ловить плотву в темпе, собственно этим и пытался заниматься весь тур. На втором часу удалось найти плотву и моментами не плохо её подлавливать, но размер рыбы был очень скромным и оставались вопросы с реализацией. По итогу второго тура, к концу которого дрожащими руками не возможно было насадить мотыля, я занял лишь 5 место. Что в совокупности принесло мне 4 место в турнирной таблице. Лишь 125г при одинаковом количестве баллов отделили от бронзы, но это спорт и вполне рядовая ситуация.
http://sh.uploads.ru/t/bZmjS.jpg

Опыт получен колоссальный! Водоём требует щепетильного подхода к себе. Наработки не совсем были тут актуальны, скорее нужно было абстрагироваться и ориентироваться по более успешным соперникам.
http://sg.uploads.ru/t/YXgku.jpg

Не смотря на результат и временные затраты на дорогу, остался очень доволен данным мероприятием. Виной тому отличная организация , радушие и внимательность к спортсменам. Помимо финансовых затрат со стороны организаторов турнира было много приятных мелочей, как те же дождевики выданные на построении в преддверии дождя и подарки каждому участнику. Это уж не говоря про бесплатную прикормку, наживку, проживание и питание.
Выражаю огромную благодарность компании «FISH DREAM» за такой прекрасный турнир и очень приятное общение и обстановку! Желаю Вам процветания и покорения новых высот!
Так же благодарю всех участников, за компанию и новые приятные знакомства!
Ну и мои поздравления победителям!
http://sg.uploads.ru/t/MA6Up.jpg

+14

213

Хочу і Я поділитись своїми враженнями  від Кубку Фіш Дрім. Почалось це ще весною. Я давно слідкую за змаганнями. Компанії ФішДрім. Вони мені завжди подобались Ми навіть приймали участь в Тандемі на Орелькі і нам сподобався формат і дружня атмосфера учасників. І коли почалась реєстрація на яВеликий Кубок ФД Я не розумів чому Зазід України там не бере участь . Дискримінація якась. Набираю Тел Ігоря і зрозумів що самі винні ,а нас завжди з радістю чекають. Далі все просто набираю хлопців з сусідніх областей і діло рушило , Львів , Івано Франківськ, Рівне , Тернопіль, Хмельницький підтримали цей рух і організували регіональні кубки. Львів як завжди  передовики за короткий час зібрав 64 спортсмена і любителя. І перший наш млинець не був ком. Спочатку хі хі ха-ха а потім почались справжні батли , з інтригами і справжніми емоціями.Для деяких це була розвага ,а деякі до цього віднеслись серйозно. Поки в мене були суперники менш досвідчені , можно було не напрягатися , але потім вже жереб зводим з сильними спортсменами , приходилось готуватись і тренуватись. Основна ціль тренувань була ознайомитись з кормами ФД які в нас в області спортсменами майже не використовувались і як показала практика даремно . Є досить непогані зразки і Я думаю що ще буду з ними єкспериментуаптив подальшому.Єдине що Я бзмінив в форматі Великого Кубку,так це заборонити використовувати добавки і ароматику інших виробників На Фіш Дрімі значить все ФД. Бо в цьому питанні доходило до абсурдів . На 08 кг ФД висипали більше 1 кг добавок і Я не виняток.
Дуже був задоволений що виграв Кубок ФД області ,а основне що виграв впевненно і логічно , відпрацювавши всі  ньюанси темповоі ловлі на Оселі . Побив свій рекорд зловив 297 риб вагою 9850 крім того ще мав чотири покльовки товстолоба з яких одного Я витягнув, але в залік вони не йшли.
Це мені додало оптимізму і Я  вирішив їхати в Харків на Кубок  Кубків. Особливо готуватись не було до чого, організатори про все подбали . Про готель ,харчування, прикормки ,навіть насадку. На основне треба було тільки доїхати .Компанію мені склав досвідчений фідерист з Івано Франківська Роман Гаврилюк , в розмовах дорога промайнула швидко і Ми через 12 годин поїхавши 1130 км заселилися на базу Елат.
Погода на тренуванні стояла чудова ,риба ловилась, але не стабільно і Ми шукали ключик до риби для себе так це до плотви.Але кожний день риба була різна то густера , то підлящ то гарна плотва. І в перший тур Я заходив не маючи чіткої уяви що Я буду ловити . Настроївшись на плотва по факту Я весь тур ловив підоящика який дуже не стабільний , а ще за 10 сек  до кінця тура форсуючи виважування загубив хорошу рибу яка стоїла мені одного місця. 1 тур 5 місце , про призи можно забути як кажуть в другому турі розслабся і отримуй задоволення.Другий тур міняю пропорцію прикормки мінімум пилі , кліпсую дві дистанції 25 метрів і 38 метрів і стартую з дальньої .Першийзаброс і в мене вже рибка в садку, початок є починаю ловити плотву в темпі , поводок більше 2 метрів. Але все добре скоро закінчується, плотва почала капризу вати і почався дощ з вітром. Потихеньку вимучую плотву і підляща звертаю увагу, що сусід справа монотонно ловить плотву ближче до берега але Я чомусь на це зразу не зреагував і впирався в дистанцію 38 метрів. Тільки хвилин через 40 після обрива поводка ,Я вирішую перевірити резервну точку 25 м і з другої годівнички вже мав плотву. І тут Я зрозумів скільки Я втратив часу. Плотва активно клювала і Я включаю швидкість і як можу стараюсь надолужити втрачений час.
Зважування показало 6175 гр іЯ розумів, що це не кращий результат дня. А значить шансів на призи нема. Зібрались , переодягли що було сухе і на нагородження.
Організатори просто молодці. Дуже позитивна дружелюбна обстановка багато призів за різні номінації . Дуже доречні були курточки дощовики в другому турі Які подарували всім учасникам , кожний учасник отримав безліч призів і гарний настрій. Дійшов час оголосити результати . Почали з 13 місця і коли дійшли до п’ятірки Я чекав свою фамілію , але це не Я і тут Ігор «bender” оголошує що два учасника набрали по 8 балів і тількі по вазі Я випередив Костю з Одеси і виборюю 3 місце. Ємоцій повні штани все ж таки Я не даремно старався і показав достойний результат. В подарунок отримав чудовий фідер з новинок фірми Мавер  чудова вудочку в рості 390 тест 120 гр і вага 215 грам. Чудові показники тепер чекаю виїзду на рибалку щоб її протестити. Ось так завершився в мене сезон ФД іЯ вже чекаю нового сезону і звичайно приму участь в Кубку ФД 2019. Дякую Ігору за глобальну організацію , а нашому Грише за Кубок Львівькоі обл. Ти дуже старався і це всі бачили. Дякую всім учасникам за компанію , за посмішки і гарний настрій .Вітаю переможця і срібного призера , заруба була класна.Звичайно слова вдячності Олександру Онюшкину за призи і турботу
,а головне за розвиток фідера в Украіні. Дякую і чекаємо щось цікавого в новому сезоні.
Вибачаюсь за помилки пишу в поїзді з телефону.
До зустрічі.

+14

214

оксиген написал(а):

.Єдине що Я бзмінив в форматі Великого Кубку,так це заборонити використовувати добавки і ароматику інших виробників На Фіш Дрімі значить все ФД. .

Я бы тоже хотел поддержать данное предложение.  Фиш дрим - только Фш дрим, и аромы и сыпуха.

0

215

Chief написал(а):

Я бы тоже хотел поддержать данное предложение.  Фиш дрим - только Фш дрим, и аромы и сыпуха.

И как это можно проконтролировать?

0

216

karaart написал(а):

И как это можно проконтролировать?

          Слово джентельмена .

+1

217

Гадаю, що організатори приймуть дану пропозицію до уваги.

+1

218

karaart написал(а):

И как это можно проконтролировать?

Если на то пошло, то и в пачки из под Фиш Дрим можно насыпать ВДЕ и запаять.  :crazyfun:
Если кто хочет нае..бать, то его не остановить. Но и позор ему обеспечен в случае палева на всю Украину! :) 

А всунуть свой нос и просто понюхать любуую баночку перед стартом тоже не сложно. :))

0

219

Нюхать не дело. Вдруг мне покажется, что пахнет не тем, а оппонент не согласен. И как проводить дуэль? Это будет хороший повод для скандалов и срача.
P.S. У нас сухих добавок от Фишдрима нет в Харькове от слова совсем. Они вообще существуют? Без них часто никуда. Ни запах, ни консистенцию корма уже не изменишь. :)

0

220

Начиная с 1/4 прикормка выдается спонсором, одинаковая, можно ввести в правила ссыпается вся прикормка сухая, перемешивается и делится, дальше мешает каждый сам.

А добавки контролировать нереально, поэтому лучше оставить как есть

0

221

Всё реально.
Если компания ФишДрим сможет обеспечить в свободном доступе сухие и жидкие добавки в следующем году, тогда будет смысл обсуждать выше предложенное. Это моё ИМХО.

+1


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » КУБОК обладателей Кубков