Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Фидеры DAIWA. Серия Tournament Pro. 4


Фидеры DAIWA. Серия Tournament Pro. 4

Сообщений 451 страница 480 из 513

451

tankistua
вася а ты не путаешь марку материала и название производителя-)?

0

452

tankistua написал(а):

Если сравнивать с алконитами, то я считаю сигаи лучше.

За мою многолетнюю практику я не видел ни одного пропиляного Алконита, а Сигайды видел), если Сик только Фуджи

0

453

https://forumupload.ru/uploads/0002/f9/2d/7043/t577409.jpg
:D есть кто в очереди ? :rofl:

0

454

Marchello написал(а):

есть кто в очереди ?

Фигасе, вот это запросы

0

455

tankistua написал(а):

Фигасе, вот это запросы

Я пас  :flag:  За сомнительный апгрейд SLR ,а-ля Ниндзя( навеяло дизайном), англы явно загнули ценник !

Отредактировано Marchello (24.07.2021 21:42:32)

0

456

Marchello написал(а):

Я пас    За сомнительный апгрейд SLR ,а-ля Ниндзя( навеяло дизайном), англы явно загнули ценник !

Отредактировано Marchello (Сегодня 21:42:32)

Инфляция однако - ты же ходишь в магазин

0

457

tankistua написал(а):

Инфляция однако - ты же ходишь в магазин

Да , конечно хожу, но как то в SVF больше уверенности ,чем в HVF и кольца мне роднее на моих  SLRах  :dontknow:

0

458

FLOAT написал(а):

Рингер ушел  "горбатиться" в GURU, интересно, кто является разработчиком этой линейки....

я и так не был фанатом - видать сказался кривой хлыст на лонге, а при такой цене вообще не интересно кто его там делал.

+1

459

tankistua написал(а):

я и так не был фанатом - видать сказался кривой хлыст на лонге, а при такой цене вообще не интересно кто его там делал.

Та нормальні фідера). Ціна і правда не торт...

0

460

NLD написал(а):

Та нормальні фідера). Ціна і правда не торт...

Я и не говорил что плохие, но меня всегда убивали кольца - фидер 400 фунтов а 20 долларов хотя бы поставить сики вместо алконитов выделить не смогли, счас вообще сигаи пошли - они еще дешевле.

0

461

tankistua написал(а):

Я и не говорил что плохие, но меня всегда убивали кольца - фидер 400 фунтов а 20 долларов хотя бы поставить сики вместо алконитов выделить не смогли, счас вообще сигаи пошли - они еще дешевле.

А чим сік краще на міцність від алконітів?)
По сігаям....спірні відгуки..

0

462

NLD написал(а):

А чим сік краще на міцність від алконітів?)
По сігаям....спірні відгуки..

Справа не в міцності, справа в тому, що береш топовий фідер за ціну майже вдвічі більше конкурентів та сподіваєшся отримати топову якість, збірку, фурнітуру, сервіс. А по факту маємо просто продукт з конячою маржею. Палки хороші, але ж звідки таке ціноутворення?

+6

463

Kazvan написал(а):

Справа не в міцності, справа в тому, що береш топовий фідер за ціну майже вдвічі більше конкурентів та сподіваєшся отримати топову якість, збірку, фурнітуру, сервіс. А по факту маємо просто продукт з конячою маржею. Палки хороші, але ж звідки таке ціноутворення?

Привіт Іван.
Це для нас ціни кусаються. Для європейської більшості це не є чимось фантастичним. Сервіси працьоють на висоті ( без всяких проблем). А на яких фідерах стоїть фурнітура щоб прям усе...?)
На заході завжди в першу чергу розглядають з точки практичності а вже потім естетики. Для них головне бланк, а вже потім цяцьки на ньому. І платять вони за бланк. І найти биушний бланк дайви турнамент в старих версіях дуже проблематично. Чого не скажеш за конкурентів яких можна купити пачками. Зайти на їхні внутрішні аукціони і все  стає зрозумілим.
Кожен вибирає ту марку яка йому підходить як по роботі так іестетики і ціни. В даному випадку бестселера не існує!

+3

464

NLD
Привіт, тобто у турнамента бланк вдвічі дорожчій ніж у того ж аколайта? Ціна кінцевого продукту різниться майже вдвічі.

0

465

Kazvan написал(а):

NLD
Привіт, тобто у турнамента бланк вдвічі дорожчій ніж у того ж аколайта? Ціна кінцевого продукту різниться майже вдвічі.

Приблизно так.  Співвідношення в два рази по грошах спірне. В биушних також в два рази скоріше продається дайва.
Багато розмов на рахунок чи сам бланк аж два рази краще в них іде роками...)

0

466

NLD
Думаю вся справа в маржі. Хтось заробляє більше, хтось - менше. Не думаю що топові бланки А брендів суттево відрізняються в собівартості виробництва та й матеріалами теж.

Отредактировано Kazvan (26.07.2021 13:59:25)

0

467

Kazvan написал(а):

NLD
Думаю вся справа в маржі. Хтось заробляє більше, хтось - менше. Не думаю що топові бланки А брендів суттево відрізняються в собівартості виробництва та й матеріалами теж.

Отредактировано Kazvan (Сегодня 13:59:25)

А це ми зрозуміємо під осінь. Коли протестуємо кілька брендів в одному рості і ваговій категорії по свинцю). Там також буде присутній бренд яким ти часто ловиш).

0

468

NLD написал(а):

А це ми зрозуміємо під осінь. Коли протестуємо кілька брендів в одному рості і ваговій категорії по свинцю). Там також буде присутній бренд яким ти часто ловиш).

Що то за тест по свинцю?))) Можу для тесту надати avon 1,75 lb, вага 245, тест 180, можна кидати на всі гроші) Ставлю на нього :rofl:

0

469

Kazvan написал(а):

Що то за тест по свинцю?))) Можу для тесту надати avon 1,75 lb, вага 245, тест 180, можна кидати на всі гроші) Ставлю на нього

Та ні не треба :rofl:  більше естетики :flag:
Ти привик на Десні гантелі кидати щоб дно тримало  :rofl:

0

470

NLD написал(а):

Та ні не треба   більше естетики

на авон батон не кроши  :tomato:

... он и гантели может и 50 грамм может, если надо

+1

471

tankistua написал(а):

на авон батон не кроши  

... он и гантели может и 50 грамм может, если надо

:D ні він в категорії супер тяжа. А виступати будуть з середньо легкої...

0

472

NLD написал(а):

ні він в категорії супер тяжа. А виступати будуть з середньо легкої...

Фидер 12 футов после кастома весит 200 грамм, легко переваривает 130 грамм забрасываемого веса, аккуратно можно работать с 150.

Это разве тяжелый?

+1

473

tankistua написал(а):

Фидер 12 футов после кастома весит 200 грамм, легко переваривает 130 грамм забрасываемого веса, аккуратно можно работать с 150.

Это разве тяжелый?

Я мав на увазі ваги які він кидає.
200 грами класна вага для бланку який може кинути 130-150 грами.

+1

474

Можно вывести коэффициент по определённому перечню бланков, отношение веса забрасываемого кормового устройства с кормом к весу самого удилища. Но это мы уже полезли в «зимние» темы, вернёмся к этому разговору в сезон твёрдой воды :writing:

Отредактировано Kazvan (26.07.2021 17:47:27)

+1

475

Kazvan написал(а):

Можно вывести коэффициент по определённому перечню бланков, отношение веса забрасываемого кормового устройства с кормом к весу самого удилища. Но это мы уже полезли в «зимние» темы, вернёмся к этому разговору в сезон твёрдой воды

Отредактировано Kazvan (Сегодня 17:47:27)

Цікаво! Обов'язково вернемся до цієї теми.

0

476

NLD написал(а):

Цікаво! Обов'язково вернемся до цієї теми.

домовились :offtop:

0

477

tankistua написал(а):

я и так не был фанатом - видать сказался кривой хлыст на лонге, а при такой цене вообще не интересно кто его там делал.

.... тут фанатизм ни при чем..... в приоритете, нравится- не нравиться и насколько палки подходят под твои условия ловли, какие кольца стоят, лично мне пофиг, не пиляться и ладно :rofl: а бланки действительно хороши.... или мне зашло :tomato:  или я фанат Дайвы или Х.З., но другого, после Дайвы ничего не хочется :D  :D  :D

Отредактировано FLOAT (26.07.2021 23:22:37)

+7

478

FLOAT написал(а):

.после Дайвы ничего не хочется

:D
Плюс!

0

479

NLD написал(а):

Плюс!

Друже - як тільки Українське виробництво фідерів добереться до UK -
Дайва втратить великий % продаж.

+4

480

V.O.B написал(а):

Друже - як тільки Українське виробництво фідерів добереться до UK -
Дайва втратить великий % продаж.

Привіт!
Так я завжди за!
Пишаюся Україною та її досягненнями!

Отредактировано NLD (27.07.2021 22:51:47)

+6


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Снасти » Фидеры DAIWA. Серия Tournament Pro. 4