Все о ловле на английскую донную удочку

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Супер марафон 2017- Прилбычи 11-13 травня


Супер марафон 2017- Прилбычи 11-13 травня

Сообщений 31 страница 60 из 215

31

Лично я не хочу что бы соревы превращались в плюхи. Я хочу тихо ловить, а рядом сосед кормит спомбом все время потому что так ему хочеться. Коброй можно 24 мм бойлов и пыликов накидать тихо и много. Прикольная штука. Тихая, изящная, прикольная. Подбросил на точку десяток бойлов, каких хочешь пыликов для быстрой и средней работы, вареных - освежил точку и лови.
А так получаеться как поросятам накидали. Ну и я бы не хотел что бы сосед справа и слева от меня кидал гору зерновых пропитаными тяжелыми жирными ликвидами. Мне попросту люди будут портить рыбалку плюхая. Это какая то кормешка получаеться. Как сказал когда то Валерий Скорик  - я люблю рыбу ловить, а не кормить. Ну и время у нас не так много на то что бы вначале рыбу отпугнуть, а потом ждать, либо упражняться в сверхдальних забросах и пытаться Ее поймать издалека. И чем мы от карпфишинга будем отличаться, только тем что ловим на более изящные снасти?

Отредактировано Soar (04.01.2017 23:03:23)

+1

32

Сергей Иванович! Со скольки регистрация? В одном посте с 9:00, в положении с 21:00?

0

33

Кобра к фидеру такое дело ;)
Речь о другом, кормушка метод (гарбуз) создаст больше шума чем спомб, а она разрешена :)
Запретите ее и вопросов не будет. Флет метод тоже ограничьте размером иначе получите огромный флетогарбуз самопальный, который повлияет на результаты, практика прошлого года ))))

-1

34

Міша написал(а):

Мене ще турбує питання розміщення палатки в ринзі. Хоч вбите не розумію чим вона там може завадити тим більше що шелтери дозволені.
на минулих змаганнях ми мали по черзі мерзнути та мокнути лиш тому бо в нас була палатка а не шелтер (хоча перед палатки була змога відкрити).

хоча при цьому сусіди просто залишали вудлища в воді та йшли гуртом грітись в палатці.

купувати шелтер тільки через такий ( для мене не зрозумілий ) пункт - якось влом...

Отредактировано Міша (Сегодня 21:48:11)

Міша , палатки будуть заважати роботі суддів , погано проглядається ринг , якщо в тебе тільки палатка розмісти її на границі сектору і удочки постав рядом ,дальше від води .

0

35

Еще момент. Кто сказал, что если спомб, значит шарашить туда тоннами. Я хочу кинуть мало точно и ту фракцию которая мне интересна.
А по правилам вынужден эту фракцию перемешивать с тырсячкой и делать в два раза больше забросов и в два раза больше шуметь.

Предлагаю при регистрации спрашивать мнения команды а после завершения регистрации на жеребьевке огласить решение. Если гарбузятник оставлять то и спомб вводить, имхо.
Еще по поводу рогатки, посмотрите любые ролики родоначальников фидера, у каждого рогаточка лежит на столике )) не надо говорить, что рогатка это тупо карп )) ее тоже можно ввести, понятное дело, что не все будут ее разумно использовать поэтому не претендую на истину ))

-1

36

Само лучше ничего не менять, и это обеспечит снова 60 команд! Три года одни и те же правила, не думаю, что стоит рушить, то что и так хорошо работает! Те кто идут на эти соревы, знают куда идут! Не ищите, причину плохого выступления в чем-то или ком-то, причина нужно искать в себе! Я всегда так делаю!

+4

37

feederman79 написал(а):

Само лучше ничего не менять, и это обеспечит снова 60 команд! Три года одни и те же правила, не думаю, что стоит рушить, то что и так хорошо работает! Те кто идут на эти соревы, знают куда идут! Не ищите, причину плохого выступления в чем-то или ком-то, причина нужно искать в себе! Я всегда так делаю!

100%

0

38

Ребята , спасибо что активно обсуждаете , положение , поверьте я много передумал и выслушал множество мнений , и  считаю что менять что то надо . Но прошу извинить , никаких голосовалок не будет .  Вы поймите , людей много и у всех свое мнение , и понятно всем не  угодишь . Буду думать советоваться , слушать , и к концу месяца примем решение .
Но пока я против спомбов и уже задумываюсь запретить гарбузы , будут флеты ( ограничение в размерах , и кормушки 50х70 , хотя мне больше по душе пропорция 40 х70)
В этом сезоне любителям спомбов предоставится возможность поупражнятся на целой серии турниров , посмотрим , попробуем и на следующий сезон может быть разрешим .

0

39

Во избежание непоняток, когда определитесь с разрешенными кормушками, выставьте пожалуйста их фото в тему, это снимет все дальнейшие вопросы.

+5

40

Саня сделаем все, что бы не было непоняток и двойного толкования .

0

41

оксиген написал(а):

Ребята , спасибо что активно обсуждаете , положение , поверьте я много передумал и выслушал множество мнений , и  считаю что менять что то надо . Но прошу извинить , никаких голосовалок не будет .  Вы поймите , людей много и у всех свое мнение , и понятно всем не  угодишь . Буду думать советоваться , слушать , и к концу месяца примем решение .
Но пока я против спомбов и уже задумываюсь запретить гарбузы , будут флеты ( ограничение в размерах , и кормушки 50х70 , хотя мне больше по душе пропорция 40 х70)
В этом сезоне любителям спомбов предоставится возможность поупражнятся на целой серии турниров , посмотрим , попробуем и на следующий сезон может быть разрешим .

Я проти спомбів,бо при такій плотності секторів вони відженуть рибу на дальняк і 30 годин мало щоб вона повернулась,але і проти двойних номінацій для класичного фідера. Реалії диктують умови ,що це карп-фідерний турнір,а любителям класики є багато турнірів- марафонів де ловлять на класику.

+3

42

ttearjerker написал(а):

...але і проти двойних номінацій для класичного фідера. Реалії диктують умови ,що це карп-фідерний турнір,а любителям класики є багато турнірів- марафонів де ловлять на класику.

"Оглядаюсь" на минулий сезон змагань ....
Весь час "сранька" ))))
Марафон на Прилбичах був якраз потрібним, яскравим різноманіттям.
Тому прохання, нічого не міняти у встановленні результатів.
Що було поганого, останнього разу, з дрібною рибою?
Навпаки, ризикове  рішення - зранку зробити ставку на карася страшенно "запалювало" і заставляло похвилюватись. А раптом прогадав, і бонус не зловив))))
Аж Сферу зламав))))

Отредактировано Yuriy Yuriyovych (05.01.2017 16:01:12)

+1

43

ttearjerker написал(а):

Я проти спомбів,бо при такій плотності секторів вони відженуть рибу на дальняк

А "гарбузятник" (здоровенный метод весом 200+) отправляемых слева и справа в оба удилища не отгонит рыбу? Это просто смешно  :D

-1

44

Siv написал(а):

А "гарбузятник" (здоровенный метод весом 200+) отправляемых слева и справа в оба удилища не отгонит рыбу? Это просто смешно

В ньому нема 200+ . Гарбуз Хальдорадо 45 по металу обліплений важить в районі 130-140 грам,коли уходять в даль його обліплюють веретеном для обтікаємості і він тоді важить в районі 110-120 грам.Це менше ніж спомб,і якщо закид в кліпсу, то приводнюється він набагато тихіше.Крім того на виважуванні гарбуз легкий і не так розбиває губу і травмує рибу на короткому поводку. Якщо і дозволяти спомб,то при умові що цих 60 команд розтягувати по водоймі і розсажувати через сектор,а це тягне проблему по роботі суддів і організації.

Отредактировано ttearjerker (05.01.2017 16:31:14)

+1

45

ttearjerker написал(а):

В ньому нема 200+ . Гарбуз Хальдорадо 45 по металу обліплений важить в районі 130-140 грам,коли уходять в даль його обліплюють веретеном для обтікаємості і він тоді важить в районі 110-120 грам.Це менше ніж спомб,і якщо закид в кліпсу, то приводнюється він набагато тихіше.Крім того на виважуванні гарбуз легкий і не так розбиває губу і травмує рибу на короткому поводку. Якщо і дозволяти спомб,то при умові що цих 60 команд розтягувати по водоймі і розсажувати через сектор,а це тягне проблему по роботі суддів і організації.

Отредактировано ttearjerker (Вчера 16:31:14)

Все залежить від того хто як ліпить. В мене є колеги які на гарбуз і по 250грам ліплять.:)

0

46

Володя заліпити можна і 300 гр куда і чим ти тоді той гарбуз закинеш.

+2

47

оксиген написал(а):

Володя заліпити можна і 300 гр куда і чим ти тоді той гарбуз закинеш.

160 дач з холовтопом 250 грам кине аж бігом. Я якщо чесно я за те щоб заборонити і гарбуз і спомб в такому випадку і дозволити лише флети. Цеж флет фідер. І умови тоді будуть для всіх рівні.

0

48

Або дозволити по 2 години закорму зранку і ввечері. Там вже неграє ролі спомбом чи гарбузом.:)

+2

49

Питання не в тому що краще гарбуз чи спомб. Питання в тому що одним краще спомб другим гарбуз. Одні привикли робити закорм гарбузом інші спомбом треті ракетою. Питання в тому щоб зробити рівні умови для всіх.

0

50

давайте може на пікерні снасті перейдем тоді?... Прилбичі якраз водойма для таких змагань...

по троху заганяєтесь ...

0

51

володимир написал(а):

160 дач з холовтопом 250 грам кине аж бігом. Я якщо чесно я за те щоб заборонити і гарбуз і спомб в такому випадку і дозволити лише флети. Цеж флет фідер. І умови тоді будуть для всіх рівні.

Де Ви побачили що дані змагання позіціонуються як флет-фідерні?

Отредактировано Міша (06.01.2017 20:32:58)

+1

52

Міша написал(а):

Де Ви побачили що дані змагання позіціонуються як флет-фідерні?

Отредактировано Міша (Сегодня 20:32:58)

5.3. До застосування дозволяються види монтажу - фідерний монтаж- інлайн з любою годівничкою, а також монтажі типу «метод», "флет" з волосяним оснащенням. Інші види монтажів коропові грузила і безпечні кліпси заборонені. фірменні грузила типу метод які обліплюються -заборонено. Всі монтажі повинні бути "безпечними" . Для наглядності буде виставлено фото монтажів. Безпечність монтажу можна визначити простим способом, беремо однією рукою за поводок, другою рукою беремо за годівницю, флет, метод і без зусиль переміщаємо на основну волосінь (шнур). Переміщення повинно бути без зусиль і вільно проходити через всі вузли. Довжина поводка не регламентується . Дозволяється використовувати в якості основи як шнура так і моно лески . Шок лідер дозволено також або зі шнура , або моно. Довжина поводка і розмір і тип гачка не лімітуються . ПВА матеріали в будь якому вигляді заборонені.

0

53

Повторюсь! А давайте нічого не міняти, 60 команд і так гарантовано!

+1

54

володимир написал(а):

5.3. До застосування дозволяються види монтажу - фідерний монтаж- інлайн з любою годівничкою, а також монтажі типу «метод», "флет" з волосяним оснащенням. Інші види монтажів коропові грузила і безпечні кліпси заборонені. фірменні грузила типу метод які обліплюються -заборонено. Всі монтажі повинні бути "безпечними" . Для наглядності буде виставлено фото монтажів. Безпечність монтажу можна визначити простим способом, беремо однією рукою за поводок, другою рукою беремо за годівницю, флет, метод і без зусиль переміщаємо на основну волосінь (шнур). Переміщення повинно бути без зусиль і вільно проходити через всі вузли. Довжина поводка не регламентується . Дозволяється використовувати в якості основи як шнура так і моно лески . Шок лідер дозволено також або зі шнура , або моно. Довжина поводка і розмір і тип гачка не лімітуються . ПВА матеріали в будь якому вигляді заборонені.

і де тут написано що до застосування допускаються тільки флет годівниці???
там крім флету інші годівниці допустимі, а в флет-фідерних змаганнях тільки флет...

погоджусь з Олександром, краще ніого не змінювати . . . ніж змінити на ______ якусь...

0

55

Міша написал(а):

і де тут написано що до застосування допускаються тільки флет годівниці???
там крім флету інші годівниці допустимі, а в флет-фідерних змаганнях тільки флет...

погоджусь з Олександром, краще ніого не змінювати . . . ніж змінити на ______ якусь...

Мова не про флет мова про те щоб зробити рівні умови для всіх

Отредактировано володимир (06.01.2017 21:24:34)

0

56

володимир написал(а):

Мова не про флет мова про те щоб зробити рівні умови для всіх

Отредактировано володимир (Сегодня 21:24:34)

а в чому не рівність якщо дозволити гарбузи наприклад? (не буду вже кзати про спомби)

хіба їх в продажі нема?

0

57

Міша написал(а):

а в чому не рівність якщо дозволити гарбузи наприклад? (не буду вже кзати про спомби)

хіба їх в продажі нема?

Гарбуз то в принципі той самий спомб різниця в фракції корму. Мені більше до вподоби спомб. Я гарбуз не використовую і такий як я не один. Якщо спомб заборонений то той хто користується гарбузом має перевагу в закормі.:) дискутувати на цю тему не бачу сенсу. Як вирішать організатори так і буде:)

Отредактировано володимир (06.01.2017 21:51:28)

0

58

володимир написал(а):

Гарбуз то в принципі той самий спомб різниця в фракції корму. Мені більше до вподоби спомб. Я гарбуз не використовую і такий як я не один. Якщо спомб заборонений то той хто користується гарбузом має перевагу в закормі. дискутувати на цю тему не бачу сенсу. Як вирішать організатори так і буде:)

Отредактировано володимир (Сегодня 21:51:28)

з того що Ви написали погоджусь тільки з тим що рішення приймає організатор, все інше це тільки Ваше бачення...

П.С.:
Ніколи Гарбуз не буде рівний спомбу в закормі...
Те що Ви його не використовуєте ( і те що інші його не використовують ) не означає що він не має право на використання, це означає що Ви самі лишаєте себе цієї (як Ви сказали) переваги.

на цьому справді краще закінчити дискутувати. будем чекати фінального регламенту.
як я вже писав - буду приймати участь при любих правилах.

З Різвом Христовим !

Отредактировано Міша (06.01.2017 22:06:39)

+1

59

Міша написал(а):

з того що Ви написали погоджусь тільки з тим що рішення приймає організатор, все інше це тільки Ваше бачення...

П.С.:
Ніколи Гарбуз не буде рівний спомбу в закормі...
Те що Ви його не використовуєте ( і те що інші його не використовують ) не означає що він не має право на використання, це означає що Ви самі лишаєте себе цієї (як Ви сказали) переваги.

на цьому справді краще закінчити дискутувати. будем чекати фінального регламенту.
як я вже писав - буду приймати участь при любих правилах.

З Різвом Христовим !

Отредактировано Міша (Сегодня 22:06:39)

Минулі змагання показали інше... В Вас таке бачення в мене інше. Чекаєм рішення організаторів.

0

60

Я б так підсумував би - чекаємо на початок реєстрації.  :flag:

0


Вы здесь » Все о ловле на английскую донную удочку » Спортивные мероприятия » Супер марафон 2017- Прилбычи 11-13 травня